Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עקצו אותי בטיפול השנתי בסוזוקי? (חשבונית בפנים)

318i
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הינו סוזוקי סוויפט אוטומט, שנת 2013, עם 21,000 ק"מ על השעון. (במוסך החליטו לרשום 25,000 בטופס שלהם)

רכב שלא נוסע הרבה

נכנס לטיפול השנתי השני שלו ולהלן הממצאים:

suzuki2.jpgsuzuki1.jpg

הגיוני שהחליפו ב-21K את את הדיסקים?! וגם רפידות דיי מוזר שמחליפים כל כך מוקדם...

ומה דעתכם על שאר הפירוט והמחירים?

(טסט אני ביקשתי שיעבירו)

סה"כ כולל מע"מ שולמו כמעט 2600 ש"ח!

מה דעתכם?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע השעות העבודה שהוא רשם זה חירטוט לדעתי

אין מצב שלהחליף פילטר שמן + שמן + פילטר אויר של המנוע+פיטלר אויר של המזגן זה 2.3 שעות אולי הכל יצא לו חצי שעה כולל הקפה

נוזל בלמים שהוא רשם שהוא החליף לך אני בטוח שהחליף רק בכוסית עצמה ולא מעבר..

בקשר לברקסים הכל תלוי בך ובסגנון נהיגה שלך אפשר כל 2K קילומטר לעשות ברקסים אפשר כל 40K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסק ב 300 ש"ח ? עקצו אותך יפה,

אני קניתי 2 דיסקים ב 360 גג,

בתור המלצה קנה בפעם הבאה מה שצריך בעצמך,

ולך למוסך שיעשה את העבודה וגם תשלם פחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורולה טיפול זהה כולל ברקסים מלא + דיסקיות ורפידות גם מקדימה וגם מאחורה, כולל רפידות לבלם יד ( מאחורה), שזה הוחלף פעם ראשונה אחרי 150 אלף, והכל חברות טובות לא סתאם, חלקים פילטר מקורי ושמן סינטטי מלא מקורי, והגעתי ל 1200 שקלים במוסך לא מורשה.

לפי דעתי האישית אני פשוט לא מבין איך.... איך הגיעו ל 2600 שקלים בטיפול שכזה.

ואיך בכלל גמרת ברקסים אחרי 25 אלף...?!

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת. תוריד את הטסט וזה יותר בכיוון 2,300 ש"ח.

הצלחות מאד יקרות, וההחלפה שלהן בטיפול ראשון היא מחזה נפוץ, שנובע מהאיכות הירודה של הרכיבים שבאים עם הרכב החדש, ובמיוחד ברכבים זולים. מזכיר את התרגיל עם הטונרים למדפסות.

זה לפעמים מעין "דיל" עם יצרני הרכיבים - אלו מספקים חלקים ירודים בזול לרכב חדש, ובתמורה מקבלים זכות לשחוט ביחד את הלקוחות כאשר באים לטיפול ומחליפים.

ולגבי שעות - זהו שעתון יצרן. הבעיה היא כאשר מחייבים על שעתון שכולל בדיקה של מערכות, אבל בפועל לא בודקים, או סתם מחייבים כפול. למשל - הטיפול כולל פירוק גלגל לבדיקת בלמים, וכאשר מחליפים אותם המוסך לפעמים מחייב שוב שעתון מלא על ההחלפה שכוללת בין היתר פירוק והרכבה. זו חוצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי עקצו אותך, מכיוון שכאשר היתה לט סוזוקי ליאנה ובטיפול החליפו את כל מה שהחליפו לך, למעט ברקסים ודיסקיות, הכל יצא לי 580~650 ש"ח במורשה, ולדוגמא פילטר אוויר עלה לי 55 ש"ח לפני הנחה שאצלך עלה 97 ש"ח.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...