Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזהרו מרכיבה בכבישי הנגב... (מ-YNET)

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"...הנהיגה בכמה מכבישי הנגב, במיוחד באזורי היישובים הבדואיים, מזמנת באופן יומיומי מפגשים עם הנהגים הפרועים ביותר בישראל. נהגים שבזים באופן מוחלט לחוק, לועגים לשוטרים שמנסים ללכוד אותם, מגרים אותם למרדפים מסוכנים ומגיחים למופעי התפרעות, שפעמים רבות כל כך גבו את חייהם שלהם ושל אלה שנקלעו שלא באשמתם לסביבתם.

זוהי בריונות כביש מהסוג שהנהג הישראלי הממוצע – גרוע, רשלן ופזיז ככל שיהיה – לא מתקרב אליה. זהו סיפור מקומם במיוחד, משום שהוא נוגד לעתים קרובות את עצם ההגדרה "תאונה". תאונה עיקרה הוא טעות, טעות פושעת אפילו, אבל מאחורי הנהיגה הבריונית והפרועה של נהגים בדואים צעירים רבים עומדת לא פעם התגרות מכוונת."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3022790,00.html

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חדש, ולא מפתיע.

אלה לא רק בדואים, אלה ערבים בכלל. גם בצפון קיימות תופעות כאלו - כשאתה רואה שברולט קורסיקה עוקפת בפס לבן בלי ראות ומורידה, במקרה הטוב, את התנועה הנגדית לשוליים, אתה יודע מיד שזה בן דוד. כמובן שזה לא גרוע כמו בנגב, לפי איך שמצטייר בכתבה.

ככה זה בתרבות אלימה, גסה, שמבוססת על כבוד בלבד ("כבוד" במובן של "השכונה"), ובלי שום חינוך (מוטורי או אחר) אלמנטרי. שלא יבלבלו את המוח על קיפוח ואפליה. אלו שיש להם כסף, עושים את אותו דבר רק בתוך ב.מ.וו.

הם חיות, תמיד היו, תמיד יהיו.

אגב, אותו דבר נכון גם לגבי נהגים חרדים רבים. "הכל בידי שמיים", ואודרוב, ניתן בגז.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חיות, תמיד היו, תמיד יהיו.

ההככללה, למרות הדברים הקשים הנאמרים בכתבה ב-YNET, קשה, מיותרת והיא פשוט..הכללה.

לא רחוק מלומר "כל האופנוענים מתאבדים".

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בהחלט.

ובהקשרנו שמעתי סיפורים מזעזעים על מעשי הבדואים בנגב מקרובי משפחה. משהו בסגנון של שמו איזה חמור מת או מקרר באמצע הכביש, וחיכו שרכב יתרסק בגלל זה, ואח"כ כל הגבעות שמסביב התמלאו בדואים שפשוט ארבו למקרה, ופשוט סיפקו לעצמם בידור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מקרה אמיתי..

לא פעם יצא לי לסוע ליד ישובים בדואים ופתאום הם יוצאים מהשטח חותכים נתיבים וכו'

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם לי קרה שבאתי לרמזור (ונסעתי 80... והיה לי ירוק ברמזור, כביש בינעירוני) ופתאום, אני קולט מישהו שפונה שמאלה (עבר באדום זה ברור...) אנחנו יודעים מה היה קורה אם הייתי בתוך הצומת..

ואני מדבר על הכביש ליד עומר.. (עומר-צ. שוקת).

ובקשר לכתבה, הכללה של העיתון קצת מוגזמת בעיניי. ומעבר לכך, ברור שעניין הנהיגה פה הוא סימפטום של תופעה חברתית של מגזר שלם (שאכן מוזכרת בכתבה..).

אני מעדיף לא להיכנס לפוליטיקה פה. המשטרה אכן לא עושה כלום, וכמו שנאמר פה בפורום הענישה בכלל לא מרתיעה (ובכלל - כל נהג שעשה עבירה מקבל עונשים קלים...).

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לא להיכנס לפוליטיקה פה. המשטרה אכן לא עושה כלום, וכמו שנאמר פה בפורום הענישה בכלל לא מרתיעה (ובכלל - כל נהג שעשה עבירה מקבל עונשים קלים...).

סער

זה לא שיש יותר מדיי מה לעשות מבחינה מעשית

חוץ מלהחרים לכל הבדואים את כל המכוניות...

זה לפי דעתי הפתרון הכי טוב. אלא אם כן אתה מציב כתובת שאפשר להשיג אותך. רישיון. רישיונות של הרכב. אחרת הרכב יוחרם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שורבם נוהגיםן ללא רשיון טסט וביטוח!!!

אין מה לעשות, המשטרה לא מתקרבת אליהם!

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי גונב לך את האופנוע?

מי עוקף על פס לבן, והורג את משפחתך?

יותר מזה: איפה אתה שומע על כל מיני דריסה מחרידים של ילדים קטנים בחצר? לא חסר.

ואלו נושאים תחבורתיים בלבד. עוד לא דיברתי על כל היתר.

תשמע, אני לא אוהב להכליל. אבל אני עוד פחות מזה אוהב קורקטיות. והמציאות היא,

שהם, כמגזר, פשוט מתנהגים בצורה ברברית. ושוב, אני מדבר על ענייני רכב בלבד.

בדברים אחרים, כמובן, אפשר להסיק שזה ממשיך בצורה ישירה, אבל זה כבר לא קשור לפורום שלנו.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי גונב לך את האופנוע?

מי עוקף על פס לבן, והורג את משפחתך?

יותר מזה: איפה אתה שומע על כל מיני דריסה מחרידים של ילדים קטנים בחצר? לא חסר.

ואלו נושאים תחבורתיים בלבד. עוד לא דיברתי על כל היתר.

תשמע, אני לא אוהב להכליל. אבל אני עוד פחות מזה אוהב קורקטיות. והמציאות היא,

שהם, כמגזר, פשוט מתנהגים בצורה ברברית. ושוב, אני מדבר על ענייני רכב בלבד.

בדברים אחרים, כמובן, אפשר להסיק שזה ממשיך בצורה ישירה, אבל זה כבר לא קשור לפורום שלנו.

א' יש מספיק גנבים יהודים טהורים שגונבים את האופנועים שלנו... תאמין לי.

ב' מי עוקף על פס לבן? אולי תחלוק על דעתי, אבל.. בעצם.. מי לא?

אני חושב שההכללה שלך פה ממש לא במקום.. במקרה יצא לי להתקל בהרבה בדואים בימים האחרונים, ותסלח לי, אבל רובם אנשים יותר טובים מה"סחורה" שלנו פה בארץ הקודש..

גם בנושא הרכבים.

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' יש מספיק גנבים יהודים טהורים שגונבים את האופנועים שלנו... תאמין לי.

ב' מי עוקף על פס לבן? אולי תחלוק על דעתי, אבל.. בעצם.. מי לא?

אני חושב שההכללה שלך פה ממש לא במקום.. במקרה יצא לי להתקל בהרבה בדואים בימים האחרונים, ותסלח לי, אבל רובם אנשים יותר טובים מה"סחורה" שלנו פה בארץ הקודש..

גם בנושא הרכבים.

כשיעלם לך האופנוע, תתחיל בלחפש אותו בטובא-זנגריה. אנחנו מאותו איזור, ותאמין לי, רוב

מה שנגנב הולך לשם. טרקטורים, טרקטורונים, אופנועים, בקר (היו כבר שתי כתבות במוספי סופשבוע על מה הם עושים לבקר באיזור הצפון). מי תוקף שומרים בגרזן?

למה נראה לך שכמעט בכל יישוב בגליל העליון יש שער חשמלי ושומר? בגלל מחבלים? בגלל הקיבוצניקים? לא, ולא. בגלל הבדואים.

כן, אני כבר רואה את זה, איך עשרות בנות יענה הנוכחות כאן בפורום מתקבצות סביבי בכרכורי "גזען".

חכו שזה יגיע אליכם, אה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיע אלינו... וכן טובא זנגריה כבר גנבו מפה בקר..

ולא פעם אחת.

אני לא אומר שהם צדיקים, ממש ממש לא...

יש ביניהם פושעים..! אפילו הרבה...! אני מודה..

אבל לדעתי לא צריך לכנות את כולם ככה..

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט שאומר ש"הכללה היא תמיד לא נכונה". זה משפט שסותר את עצמו ועדיין הוא נכון.

אף על פי כן, לא ניתן להתעלם מהמגמה של צורת נהיגה ורמות פשיעה בקרב מגזרים מסויימים. זאת גזענות והכללה, אבל איכשהו ה"הכללה" הזאת מקיימת את עצמה שוב ושוב...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט שאומר ש"הכללה היא תמיד לא נכונה". זה משפט שסותר את עצמו ועדיין הוא נכון.

אף על פי כן, לא ניתן להתעלם מהמגמה של צורת נהיגה ורמות פשיעה בקרב מגזרים מסויימים. זאת גזענות והכללה, אבל איכשהו ה"הכללה" הזאת מקיימת את עצמה שוב ושוב...

בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...