Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פעם קניתי בטעות אאודי, עכשיו קניתי בספונטניות אלפא.

ExoduS
שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זוכרים את האאודי שקניתי בטעות? אז זהו, נגמר, נמכרה לחבר פורום.

הפעם נפלתי על אקזמפלר של אלפא שפשוט לא יכלתי להגיד לו "לא".

תמיד פזלתי לכיוון ה159, בזמנו אפילו פתחתי יעוץ בנושא שלה בפורום הרלוונטי, אבל הירידה בכוח עקב העדר השבלול והגיר האוטיסטי יחסית לDSG המעולה עצרו אותי.

עצרו, אבל כנראה שלא מספיק חזק, כל 159 שראיתי עדיין גרמה לי לסובב את הראש, להציץ בפנים, לבדוק סוג מנוע.

אז כמובן כשקבלתי טלפון מאבא, שעובד ליד עולם תצוגה של אלפא ברעננה, שבישר לי שיש מישהו ששוקל לקנות ג'וליטה תילתן וכנראה ימכור את ה159 השמורה שלו הג'וק שוב התעורר.

בשיחת הטלפון עם המוכר התגלה בחור בוגר ופדנט ברמות מטורפות, כמו אלפאיסת אמיתי, הכלה? בציר 2010, עם 51 אלף ק"מ כאשר הוא הבעלים הראשון והיחיד, והדובדבן שבקצפת? היא בצבע אדום. :inlove:

לחלוטין במקרה באותו היום נתקלתי במישהו שכתב שהוא מחפש FR\GTI\A3, כמה הודעות, קצת טלפונים והבחור החליט שהאאודי מתאימה לו.

כמה ימים אחרי השיחה הראשונה בעל האלפא סוף סוף נסגר על עצמו והחליט שהוא הולך על הג'וליטה, אז אם יש קונה לרכב שלי וממתין לי רכב שמור לפחות כמו האאודי, לא נלך על זה? מפה לשם תוך 10 ימים הפכתי מוואגיסט לאלפאיסת 8).

להלן הרשמים אחרי כשבוע של בעלות, כל החרתא הזה על "אלפא ותשוקה, אלפא ונשמה, אלפא זה ללב ולא לראש" הכל נכון.

היא לא עוקרת אספלת כמו האאודי המטורבתת אבל היא בהחלט זריזה מספיק, הגיר שלה מעפן לחלוטין במצב אוטומט אבל תענוג לתפעול במצב ידני, העיצוב שלה גורם לי לזרוק עוד 2-3 מבטים אחרי שאני יוצא מהרכב וסביבת הנהג שלה פשוט מקום שכל הזמן בא לך להיות בו, הרכב הזה לא פחות ממדהים.

כמובן, תמונת הנהג המסורתית (והמטושטשת):

IMG_20150211_174314.jpg

IMG_20150221_172632.jpg IMG_20150221_172715.jpg IMG_20150221_173920.jpg IMG_20150221_174250~2.jpg IMG_20150221_174455.jpg

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אלפא זה רק אדום. רצוי מאוד גם ידני. אתה הולך להנות.

בהחלט רכב עם נשמה- שקונים מהלב.

אם אני לא טועה, אני גם יודע של מי היא הייתה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס הכי מענייין לראות את ההתקדמות של הנהג הצעיר:-D

תתחדש ותהנה, סע בדרכים טובות!

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן JTS 2.2, סלספיד.

אין ספק שלחובב תאוצה כמוני חסר לה כוח, אבל היא מפצה על זה בהתנהגות מהנה והגה כיפי יחסית לפלייסטישנים שיש היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

נו טוב, אז קנדה תחכה עוד קצת... :-)

על הזדמנויות כאלה לא מוותרים, כל הכבוד שלא היססת, תתחדש, סע בזהירות ותהנה מכל ק"מ!

בימי שישי אחה"צ יש מפגש של אחד ממועדוני אלפא באזה"ת הרצליה, טיסה קצרה ממך. לפרטים נוספים בדוק עם alfa draco.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע.

התכוונתי להתפקד השבוע אבל מזג האוויר הפחיד.

אולי בשישי הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אכן רכב שהייתי נתקע עליו עם המבט...

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...