Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

געוואלד! סערת שלגים מתקרבת לישראל

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נראה הרבה יותר דרמתי כשאתה מדגיש :shock:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיין כל העננים בורחים עד עכשיו מחיפה,

בתור אוהב גשם זה מתסכל.

1vvhs.png

עריכה אחרונה על ידי epiphone

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית התבלבלתי וזה כבר דצמבר אחרי שנתיים, אבל לא נתחשבן.

בינתיים ירושלים מקסימום ברד.

נצפתה הטסלה מודל S נוסעת בבגין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שבספק - זו כנראה באמת הולכת להיות מערכת חסרת תקדים, מבחינת המקומות בהם יהיה שלג, ככה אומרים ונקווה שאני לא עושה נאחס. כמובן שזה רק שלג ואפשר לחיות עם זה (בכל העולם מתפקדים יופי עם שלג רצוף), אבל מבחינת המקומות שיהיה בהם שלג זה בהחלט שיא.

זכר אלפא שמחכה לנקבת האלפא שלו, רצוי אלפא ספיידר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי! סוף סוף אשתי תישן איתי כפיות!

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פולני, אני קם בבוקר, דבר ראשון מתנצל!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כבר סטיה אחרת לגמרי אבל מה שעושה לך טוב :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה אתם והלחץ שלכם, בחיפה ירד גשם כמה דקות וברד כמה שניות, סה טו... (ואני די גבוה, 300מ' מעל פני הים)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין משהו, בשיא הרצינות: במדינת ישראל אין באמת חורף. במרבית מדינות צפון אירופה, צפון אמריקה וצפון אסיה התחזית הסוערת אצלנו זה עניין שבשגרה אצלם.

ולמרות זאת, ראו זה פלא: החיים שלהם ממשיכים כסדרם. אף אחד לא צובא על הקופות של רמי חוי כדי להצטייד במזון, אין הפסקות חשמל, הלימודים בבתי הספר מתקיימים כסדרם ואנשים מגיעים לעבודה.

מישהו מוכן להסביר לי ברצינות את פשר ההיסטריה? רק אני לא מבין מה פיספסתי פה?

כי שם רגילים לזה. בערך כמו שכאן לא מתרגשים מטילים אלא אם הם נפלו מטר מהאף שלך ובדנמרק מוציאים אזהרת מסע עם מישהו כאן ירה קפצונים.

זו כבר סטיה אחרת לגמרי אבל מה שעושה לך טוב :-P

לא סטיה, סטיו.

מהחודש הבא יש סטיומטר ליד כל חזאי, בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...