Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את הספוילר.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בשעה 22:30 לעוד הונדה יש ספויילר. הספויילר נגנב.

האמת שזה היה כמו מוות ידוע מראש ידעתי שזה יבוא אבל העדפתי להתעלם, אני לא יורד את הספויילר בגלל שיש אנשים חארות במדינה. אני ישאיר כי זה נראה יפה כי אני אוהב את האוטו ככה, וגם זה נחוץ. כשעוברים 2XX יש לשער כי הספויילר אכן עוזר.

טוב אין לי ממש מצב רוח לכלום.

לכל מי שיודע איפה חניתי מוזמן לא לפרסם את זה למרות שהסיכוי שאני ירכוש ספויילר חדש לרכב שואף לאפס אני לא מעוניין שיפורסם בפורום מקום חניה קבוע שלי. ואפילו אם אני ירכוש אחד הוא יעבור לארון בבית ב99 אחוז.

גיא :roll::morning:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע גיא, מבטיח שכל ספוילר של אימפרזה שאני רואה על אוטו אחר אני אנסה לגרד ולראות אם זה אולי שלך...

איך הוא נגנב? נמשך בכוח? נשארו סימנים על מכסה הבגאז'??

אתה לא אמור לקבל חדש מהביטוח אם תרצה לתבוע??

בכל מקרה אני :( בשבילך ומאוד :evil: על הזונות שגנבו אותו...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-(

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mad:

גיא, היום כדיברנו פתחת עין לעצמך.....

אמרת לי שזה רק עניין של זמן...

כנראה שבשעה שדיברנו בוצע חילול הקודש.

תנחומי......

מה שצריך לעשות לאנשים כאלה זה :

א) :2gunfire:

ב) :snipersm:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לפני יומיים פרצו לפיז'ו של חברה שלי, שברו את החלון, עשו בלאגן, לקחו את הרדיו.

עכשיו לך גנבו את הכנף.

תאמין לי, עדיף לוותר על זה מראש. תעזוב אותך משטויות. הסובארו שלך בלי כנף עדיין תיתן בראש לכל הונדה ערסית.

תראה להם ת'אגזוז!

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך

:mm_shock: :mm_cry:

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות ....אתה חי בישראל.....קח דוגמא , אני החנתי את הרכב אצל חבר שלי בנתניה , וכמובן שכיסיתי אותו עד הרצפה שלא יראו כלום....אחרי כשעה וחצי ירדתי למטה הורדתי את הכיסוי....ו......כל הדלת של הנהג בפנים ....אתה קולט..... :twisted::twisted::twisted::twisted: ישר הרמתי טלפון לחבר שיכין כלים.....עכשיו תנסה לדמיין אותי מוציא את המכה בשעה 1:30 בלילה..... :x:x:x למזלי הרכב היה עם כיסוי , כך שלא נשאר סימנים של צבע על הדלת .....לצערי עדיין נשאר סימן.... :cry: בקשר לספוילר..... אני קניתי ספוילר קצת רציני והוא לא על הרכב ...עד שאני לא מסדר לו ברגי פרפר...( אם היית יודע איפה אני גר היית מבין....) ד"א הספוילר המקורי אצלי גם נגנב....( אבל לבעלים הקודמים... :twisted: ) קח הכל בקלות.....ואני מדבר כאחד שפרצו לו לרכב איזה 700 פעם ...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מצער לשמוע חדשות כאלה על הבוקר, למרות שידעת שזה הולך לקרות זה כואב מאוד

לא רק במדינתנו חלקים של רכבים אחרים נדרשים, גם את המראות של יגאל ניסו לפרק, ופירקו לM3 אחרת ברחוב את 2 המראות, ובספרד קיט כאילו M3 עולה 200 ומשהו ש"ח :!:

ערסים יש בכל מקום

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

הפעולה מתוכננת להיום בלילה : הנפשות הפועלות - אני ...נתנייתי משועמם בעיר מרובה ספויילרים בצבעים מגוונים שעליהם לא חשבו מעצבי סובארו לעולם...השעה..לילה ...כולם ישנים...רק אריאל וXXX ערים...יוצאים לרחובות העיר לחפש לגיא ספויילר חדש..המבחר עצום...מזכיר את דיימון טוויקס בUK רק שכאן אתה כבר יכול לראות כיצד הספויילר יראה על רכבך...לאחר שיימצא הרכב המתאים...הצבע המתאים...אתה יודע מה יקרה...אני יודע מה יקרה...אני אסתובב כמו ילד טוב נתניה (יש דבר כזה...) ויקלל..."למה להם יש את החוצפה לגנוב\לפגוע\להשחית\להרוס...."

אז כמובן

תנחומיי הכנים ומי ירצה והספויילר יחזור אליך לאחר מסע ארוך מאיטליה לארגנטינה וברזיל...אה זה לא מרקו...אבל זה גם עצוב... :(

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...