Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית על שלט איביי

שימו לב! השרשור הזה בן 3302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קודם כל אני יציין שאין לי שום ידע בתחום הזה, המכונית על שלט היחידה שהייתה לי' זה של ניקו, שהייתי קטן כזאת שמתהפכת ונוסעת על שני הצדדים של המכונית.

בקיצור אני מעוניין לקנות משהו טוב, עד 800 שקל מאיביי, משהו חשמלי מעדיף כזה שנוסע גם בשטח שלא יהיה קטן מידי שיתן ביצועים יפים ושהסוללה תחזיק מעמד יפה.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צריך לחפש רכבי שטח קלים הנעה אחורית,2X4

רכבים של חברות מסוג TAMIYA, TEAM ASSO,LOSI

תתחיל משם וחפש COMBO עם שלט וסוללה בקר אלקטרוני ALL IN ONE

עשה חיפוש באי ביי צעועים בשלט רחוק ותקבל מלא אפשריות.יש דברים ב 200 דולר ,תבדוק משלוח כי אפשר ליפול שם במחיר.

בדוק מחירים בארץ לפני יש בארץ בחר לא קטן וגם יד 2 יש דברים מצוינים ומלא אפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משהו נחמד כזה, בדמות מכונית בסגנון הונדה סוברו למבורגיני פררי וכו..

אני יודע שזה רק חופה אבל יש כאלה שמוכרים אותם כבר ככה.

שהייתי בחול קניתי רכב כזה בסגנון סוברו אימפרזה ושהגעתי לארץ זה לא עבד, כניראה שנאי או משהו לא היה מתאים, מאז כבר לא יודע מה קרה עם המכונית הזאת נעלמה, למרות שהיא הייתה דיי פשוטה אני חושב אבל הייתה מגניבה, מחפש משהו בסגנון אבל שיהיה קצת יותר רציתי.

משהו בסגנון המכוניות האלה יש ? מישהו יכול להמצליץ לי על דבר כזה?

(עריכה) מישהו יכול להסביר לי מזה ? http://www.ebay.com/itm/MUGEN-RR-1-10-DRIFT-TAMIYA-TT01-HPI-TCXX-LOSI-CUSTOM-PAINT-DETAIL-BODY-SHELL-/121565957047?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c4de54bb7

[video=youtube;4t2R4b0-HxQ]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבתי את התחביב לפני 6 שנים לפחות אבל אני עדיין זוכר משהו אז אנסה לעזור.

הקישור שהבאת מאיביי זה רק לבודי (חופה).

ב800 ש"ח אני חושב שהדבר היחידי שתוכל לקנות זה קנה מידה 16\1.

הביאו לך פה כמה שמות של יצרנים אבל זה לא יעזור לך, אתה צריך לחפש מכוניות שהן ready to race\run- RTR.

אתה מחפש רכב שיסע גם בשטח אז איך אתה רוצה בודי של למבורגיני? החופות האלו בד"כ מתלבשות על מכוניות כביש שיושבות ממש נמוך, שטח לא תראה מהן.

ממה שאני זוכר יש את ה kyosho mini inferno בתצורת באגי או סטאדיום טראק (stadium truck).

ויש team losi mini T אבל אני לא זוכר אם היא 1/16 או 1/18.

מבחינת יצרנים יש המון איכותיים, יש גם את HPI ו- traxxas.

תזכור שזה תחביב יקר ומכונית ב800 ש"ח זה גרושים ואני בספק אם מה שהצעתי לך בכלל יכנס בתקציב הזה.

*תמיד מבזבזים עוד כסף על בטריות, מטענים, חלקי חילוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה TT01 של טמייה היא שלדה נפוצה וזולה ומגיעה בהרבה תצורות,זו שצרפת בקישור מגיעה בתצורת רכב דריפט.

אפשר למצוא TT01 בתצורת טורינג . השלדות עצמן זולות לקניה מ 350 ל650 שח ואפשרויות שיפור עד שניגמר הכסף

בארנק. מלא חלקי חילוף ,אבל חסר בקר אלקטרוני,סוללה,ומערכת שלט. חפש RTR "מוכן לנסיעה" ובדוק מה כולל .

חפש:

TAMIYA TT01 RTR ותתחיל משם. קרא היטב משלוח ומיסים שלא תיפול בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי קצת באיביי והמחירים גם 600 ומעלה וגם לפי סרטונים לא ניראה משהו מיוחד

כניראה שאין ולא היה כמו מכונית על שלט שעובדת על דלק, חשבתי אולי ללכת על יד שניה, אבל גם שם המחירים לא זולים..

מצאתי משהו ביד שניה מכונית על דלק ב 600 שקל אבל הבעלים אומר שיש לה בעיה, שמניעים אותה אז גלגל אחד אחורי מקבל יותר מידי כוח וזה גורם למכונית לנסוע לא תקין ובצורה מגעילה, הוא לא ידע איך לתקן את זה, וגם כניראה לא מצא לה חלקים

שאלתי אותו אם זאת מכונית מותג כלשהו, הוא אמר שכן כאילו שאפשר להשיג לה חלקים והכל בעיקר מאיביי, אם הייתי מבין בזה הייתי קונה ומתקן אבל לא יודע אם שווה לבדוק אותה אפילו, כי 600 שקל זה עדיין כסף ובכל זאת אני רוצה להנות מהמכונית

ככה היא ניראת , מישהו שמע על בעיה כזאת? או מכיר את סוג המכונית יודע אם אפשר לתקן ואיפה (בצפון)

(עריכה) יש אולי מכונית על שלט רחוק שפועלת על דלק מאיביי במחירים של עד 1500? וכמובן שרצוי כמה שפחות

3_0_1_178346_20150124230134.jpg

3_0_2_178346_20150124230136.jpg

3_0_3_178346_20150124230136.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות זו נראית מכונית זולה כל שהיא, שווה אולי 600 ש"ח במצב תקין ומעולה.

התקלה שהוא מתאר ככל הנראה נובעת מבעיה בדיפרנציאל שאני משער שהתרחשה בעקבות הגלגלים הגדולים שמותקנים על המכונית, למכוניות כאלו יש גלגלים קטנים יותר, אלו כנראה overkill שהעמיסו על הדיפרנציאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי היום לגעת במכוניות בנזין לטעמי,מלוכלך יותר צריך כיוונים מיותרים וידע בכיוונים.

אם בא לך ללמוד על מכוניות בנזין ותחביב חדש בפתח, הכן את עצמך ללמידת ''מקצוע חדש''.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלוס במכונית על בנזין זה שלא צריך לטעון סוללות, אתה יכול לנסוע הרבה הרבהיותר זמן..

דלק זה יחסית לא יקר כמו סוללות למכוניות כאלה.

החיסרון שאני יודע זה כמו שאתה אומר התעסקות ולכלוך ורעש של המכונית, וכניראה עוד לא מעט.

מבאס אבל לדעת שהמקסימום נסיע של מכונית ללא דלק זה גג 25 דקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

וואלה לא מבין בזה כלום, מפחד גם לקנות סתם בסוף ילך חלק נתקן ונשתגע,

עזבו שטויות קניתי סוללה חדשה למכונית ניקו שלי אחלה מכונית שבעולם, באמת היא סבבה חזקה לא קורה לה כלום

יש לי אותה מעל 10 שנים שמתי סוללה חדשה מאיביי 80 שקל עובד כמו חדש.

יש לי כבר שני סוללות נוספות בבית + שני מטענים, מצאתי סוללה אחת, והשניה ממש ישנה בטח גמורה.

בקיצור 2,3 סוללות טעונות ואפשר בכייף להנות מהמכונית הזאת לאורך זמן.

אחלה סוללה הגיע נזמין עוד אחת עכשיו

nf1tth.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...