Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיאה ספורטאז' אורבן חדש - בחינה, החלטה, רכישה וקבלה

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסטיה קלה מהנושא, לפני כמה חודשים חיפשתי במרשתת פילטר מזגן לסויפט. התברר שהזול ביותר (אאל"ט 100 ש"ח) היה במוסך המורשה

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

הופ הופ טרללה, האוטו בן 3.

28.0 א' ק"מ. הוא ממשיך לנסוע יחסית מעט מאוד.

לא היה לי זמן לקחת אותו לטיפול וטסט, וביקשתי שהמוסך יעשה את זה.

הרכב עבר טיפול + החלפת רפידות אחוריות + העברת טסט + שטיפה בעלות של קצת פחות מ 1200 ש"ח.

מבחינת שימושיות - הרכב ממשיך לשמש את אישתי נאמנה. היא מדי פעם מתלוננת על זה שהספורטאז' הקודם היה חזק יותר, אבל בשורה התחתונה אני חושב שהיא מרוצה מהרכב.

אישית - השנה אני לא חושב שנהגתי בו אפילו פעם אחת.

תקלות - 0.

הדבר שהכי חסר לי ברכב הזה היום אלו הן מערכות הבטיחות המתקדמות שיש היום בכלי רכב חדשים. אני יודע שאפשר לשים מובילאי.

יאללה, עוד שנה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם שלנו מתקרב לטיפול שלישי.

סך הכל החוויה דומה, גם אישתי לא נוסעת הרבה.

האם גם אצלכם כשמניעים את האוטו אז כל האורות נדלקים (דרך, חניה, אחורי, מספר רישוי),

למרות שידית האורות על מצב כבוי?

למעשה אין אפשרות לנסוע ללא אורות דולקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופ הופ טרללה, האוטו בן 3.

28.0 א' ק"מ. הוא ממשיך לנסוע יחסית מעט מאוד.

לא היה לי זמן לקחת אותו לטיפול וטסט, וביקשתי שהמוסך יעשה את זה.

הרכב עבר טיפול + החלפת רפידות אחוריות + העברת טסט + שטיפה בעלות של קצת פחות מ 1200 ש"ח.

מבחינת שימושיות - הרכב ממשיך לשמש את אישתי נאמנה. היא מדי פעם מתלוננת על זה שהספורטאז' הקודם היה חזק יותר, אבל בשורה התחתונה אני חושב שהיא מרוצה מהרכב.

אישית - השנה אני לא חושב שנהגתי בו אפילו פעם אחת.

תקלות - 0.

הדבר שהכי חסר לי ברכב הזה היום אלו הן מערכות הבטיחות המתקדמות שיש היום בכלי רכב חדשים. אני יודע שאפשר לשים מובילאי.

יאללה, עוד שנה.

תעשה לה הפתעה והספורטאז' הבא יהיה דגם ה-GT .

:wink:

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

עוד שנה ועוד שנה...

הרכב עם 37,000 ק"מ.

הרכב אתמול יצא מטיפול 4 שנים, וטסט. הכל ביחד בסביבות 1000 ש"ח. לקחו את הרכב מהעבודה של אישתי, והחזירו בצהריים.

במהלך השנה היו שני דברים שחייבו טיפול.

נשרפה נורה ראשית ושהוחלפה מייד. ושבוע אח"כ נשרפה הנורה השניה.

צמיגים קדמיים - מסתבר שלרכב יש 'מחלה'. הצמיגים הקדמיים נשחקים ברמות מטורפות. נופלות מהם קוביות, וזה במכוניות שלא עלו מדרכה ולא ירדו לשביל לא סלול. ראיתי כבר במספר מכוניות. נראה שהצמיגים המקוריים מאוד רכים והבלאי שלהם גבוה מאוד.

מבחינת התעסקות עם הרכב - שיעמום מוחלט. פשוט כלום.

השנה נהגתי ברכב פעם אחת, בתוך העיר, אולי שני ק"מ, ואני כל פעם מופתע מחדש כמה הרכב נעים לנסיעה.

יאללה, עוד שנה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הטיפולים מפתיע מאוד לטובה.

אין מחשבות על החלפה לדגם החדש?

אולי דיזל... ממש "מתאים" לנסועה הגבוהה...

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיחליף רכב שמשמש אותם די מעט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, צריך לעשות טרייד אין לסיטרואן קסנטיה בת 20 (אם ימצא אחת שלא דירדרו אותה מצוק מעצבים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברכב של אישתי נשרפו שתי הנורות הראשיות בסמוך אחת לשנייה.

צמיגים קדמיים הוחלפו כבר לאחר שנתיים, בעקבות התפוררות כמו שאתה מתאר.

הצמיגים החדשים שהותקנו הם גם מישלין, כמו המקורים, אבל מדגם משודרג (לפי מה שנאמר לי) ובאמת התופעה לא חזרה איתם.

איזה צמיגים התקנת?

גם אנחנו ממשיכים להיות מרוצים מהרכב והוא משרת בלי דרמות והתעסקויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צמיגים התקנת?

הסיני הכי זול שמצאתי.

האמת - לא זוכר איזה צמיגים - אחד המותגים המוכרים. מישלין, קלבר או לינגלונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 10 חודשים מאוחר יותר...

שנה עברה.

הרכב עם 45700 ק"מ, בן 5 שנים, טיפול 75,000.

לפני כחודשיים הלך המצבר. הוחלף בחדש בחנות של טלרון בדרום ת"א.

היום הרכב נלקח לטיפול וטסט.

לצערי הרב העלות היתה גבוהה וחריגה, כ 2900 ש"ח, אבל כללה החלפת צלחות ורפידות קדמיות.

מבחינת החשבונית יש שם כמה סעיפי 'מס אשכנזים' בהיקף של 400-500 ש"ח במצטבר כמו מגב אחורי בכ 100 ש"ח ותוסף לדלק שאני מבקש שלא ישימו.

עדיין, הנוחות שלוקחים את הרכב ומחזירים אותו, ואתה לא מאבד יום עבודה או צריך להתעסק עם רכב חלופי או מוניות - שווה גם כמה שקלים.

יש מצב שאני צריך להעביר את הרכב למוסך בו אני מטפל בלנדקרוזר, זה ללא ספק היה מגלח כאן כמה מאות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכיין שאין דברים כאלה.

בוא איתי למוסך, אני משלם 2900 רק על דיאגנוסטיקה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...