Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיאה ספורטאז' אורבן חדש - בחינה, החלטה, רכישה וקבלה

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

if you have to shot- shot, don't talk

בעקבות השרשור הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?555279-%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%A4%D7%A6%D7%A6%D7%94-%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%96-%D7%91%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%9C-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%99%D7%9E%D7%9B%D7%A8-%D7%91-135-000-%D7%A9%D7%A7%D7%9C

ביצעתי את נסיעת המבחן שתוארה כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?555409-%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A2%D7%AA-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%A7%D7%A6%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%90%D7%96-1-6-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9

אני לא רוצה להישמע כמו סוכן מכירות של קיאה...אתחיל מהסוף.

כרגע אישתי נוסעת בספורטאז' אורבן החדש שלה 1.6 ליטר, שקיבלנו היום.

הסמס שקיבלתי ממנה היה "האוטו מדליק, חבל על הזמן".

מייד לאחר נסיעת המבחן היה לי ברור שהאוטו נתפר לפי הצרכים שלנו. לא מחפש מהירות או ביצועים מיוחדים. רוצה שימושיות, שייראה טוב, שיהיה מרווח. משפחתיות למיניהן לא באות בחשבון אחרי שהאשה התרגלה לנסוע על רכב גבוה (ספורטאז' 2009).

כפי שרשמתי בשרשור נסיעת המבחן האשה נתנה או.קי. והיה צריך לתפור עסקה.

כאן באו לקראתי בסוכנות ברעננה, שאני מתלבט עד כמה ראוי לפרגן להם כי הם גם חברים. אבל היו קשיים בעסקה שנבעו הממחיר הנמוך שהציעו בטרייד מוביל על הספורטאז' הישן. בסופו של דבר, ואחרי מאמצים רבים וראויים להערכה, הצלחנו לגשר על הפערים, נרשמה הזמנה, שולמה מקדמה, והתחלנו להריץ את העסקה.

בסופו של תהליך קיבלתי אתמול טלפון מקיאה - בוא מחר לטרייד מוביל, שים את האוטו הישן, וניקח אותך למרכז המסירה לקבל את האוטו החדש.

סה"כ התהליך היה יעיל מאוד. הגעתי לטרייד ב 08:30 - בשעה 10:00 כבר הייתי עם האוטו החדש אחרי שעוד המתנתי כמה דקות.

כל מה שסגרו איתי התקיים במלואו.

למרות מזג האוויר האיום, קיבלתי אוטו מבריק ומצוחצח, קיבלתי הסבר על תפעול הרכב כשאני מזרז את נציג קיאה שישחרר אותי, והוא מתעקש לא לשחרר עד שיעבור על כל הפונקציות של הקישוריות של המערכת המקורית עם הסלולרי.

בנסיעה באוטו החדש לחלוטין התאהבתי בו לגמרי. כמו שהריו הידנית שלי מספקת אותי, גם האוטו הזה מספק אותי לחלוטין מבחינת ביצועים.

אישתי ישר ראתה שאני מתלהב מהאוטו והציעה שהוא יהיה שלי, ונקנה לה עוד אחד...בנסיעה עימי היא התלהבה מהאוטו וכל הזמן שאלה אם באמת היינו צריכים את זה. התשובה היא לא. לא צריכים. רוצים.

כעת האוטו איתה - והיא סבבה איתו לגמרי.

הטיפולים על פי היצרן הם כל שנתיים או 30,000 ק"מ, כאשר אתה נדרש אחת לשנה להיכנס למוסך לבדיקה. אני לא יודע איך אתייחס לעניין ה שנתיים / 30,000 - יש מצב שאבקש החלפה יזומה של שמנים ופילטרים פעם בשנה בגלל/ למרות הנסועה הנמוכה.

לגבי הטרייד אין. התלבטתי רבות מה לכתוב.

בשורה התחתונה פרסמתי את האוטו הישן למכירה. אם הייתי מקבל הצעה רצינית למכירה במחיר גבוה יותר מהטריידאין - הייתי מוכר פרטי. לא קיבלתי ולכן החלופה של הטרייד היתה הכדאית ביותר עבורי.

יש הרבה דיונים על תפקידו של הטרייד, החל בכלמוביל שמצהירים שתפקיד הטרייד הוא לייצר מכירות של מכוניות חדשות עד יבואנים שהטרייד מופעל על ידם כיחידת רווח נפרדת.

אותי כלקוח זה לא מעניין. אני רוצה למקסם את הרווח (במקרה הזה לצמצם את הפער בין החדש לישן) עבורי. מסתכל רק על הצלחת שלי.

שורה תחתונה:

1. זה יהיה פוסט שימוש ארוך באוטו. משער שנחזיק אותו 5-7 שנים.

2. בא לכם קיאה? - לכו לסוכנות ברעננה. תגידו שלקוח מרוצה שלהם שלח אותם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק, איזה כיף!

יצא לי לראות כמה ספורטאז'ים פה בהונג קונג- הרכב נראה לא רע בכלל ולטעמי במחיר הנתון זו חבילה מעולה.

תהנו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חום משהו. רציתי צבעים אחרים. אישתי לא. שמתי ווטו על שחור, היא שמה ווטו על לבן.

בחרה משהו אחר. כל עוד היא מבסוטית מזה - אני מ'כפת לי?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק , ותהנו , הצבע מאוד יפה , אכן באולם התצוגה ברעננה נותנים שירות מדהים .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחק את החתימה לפני שמישהו יתן סקרינשוט של הפוסט עם החתימה וישלח ל"כשאמא ואבא בני דודים".

בכל מקרה תתחדש, הרכב ממש יפה ואין ספק שזו חבילה משתלמת. נסיעות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אדון דיסקו, אתה שמת לב לחתימה שלך במקרה?

לא. למה....?

שים לב שמדובר בציטוט של בחור מאוד חריף. כנראה שאני לא מסכים איתו. לא בחרתי ביאריס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע נדיר ויפה.

קניה מצויינת.

אפשר לשאול כמה קיבלת על הרכב המשומש, ראיתי את המודעה כאן בפורום וחבר התחיל היום לחפש רכב כזה לאישתו... מאוחר מידי!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...