Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לבעל מקצוע אמין ואיכותי בתחום המכאניקה.

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המטרה: ביצוע עבודות שוטפות על הרכב, בדיקות טיפולים וכל מה שיוצא בזה. המוסך הקבוע שלי החליף צוות עובדים, והיחיד שהיה נוגע לי ברכב כבר לא עובד באיזור. המלצות, אפילו בפרטי מאוד יעזורו לי. חושב שיהיה בעל מקצוע סובלני לגחמות של פדנט, מקצועי, ולא אחד כזה שנכנס לי עם סיגריה לאוטו, או עובד בגסות על הרכב. האיזור: צפון, מזיכרון עד קריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיכנס כאן לפורום "חוות דעת על בעלי מקצוע" ותתחיל לחפור.

הייתי ממליץ לך על כמה אבל, אני מכיר מוסכים מאיזור המרכז אז זה לא יעזור לך הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל, הייתי בטוח שזה ברור מהתמונה. הרכב הוא מיצובישי קולט 98' ידנית. רכב מאוד פשוט ונוח לעבודה. בתא המנוע הכל פתוח לרווחה, ונורא קל להגיע לכל חלק שרוצים. שוב הבעייה שלי היא איכות העבודה, ברור לי שכל מוסך יכל לטפל לי באוטו, אבל לא כל מוסך מציע את איכות העבודה שאני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי - חפש קצת מוסכים באיזורך, ולפי הרגש הרם טלפון לכמה מהם. אם הבעלים נשמע לך חאפר/לא סבלני - דלג לבא. אם הוא נשמע איש שיחה, ובנוסף נשמע מקצוען ומבין עניין, גש אליו אישית ונסה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות.

Igrosh, לפי התמונות בדף הפייסבוק שלהם, הם עוסקים יותר בשיפור vags. אתה בטוח שהם עוסקים גם במכאניקה פשוטה?

כן,

תיצור איתו קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...