Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז היום, בעזרת חבר כנופיה יקר מאד, הוחלפו ברכבי (מאזדה 6) זוג משולשים עליוניים, מקוריים כמובן:

20180522_192121.jpg

אין ספק שהשכלתי ולמדתי דבר או שניים! :wink:

תמשיכו לעשות רק טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני נפלתי קורבן לתיקוני הכנופייה.

הדרמתי עד פאתי באר שבע לצורך החלפת דבר מה במכונית, לפני כן דברתי עם יגאל שכיוון אותי איזה חלקים לקנות.

בקיצור...היה כיף, לעשות את העבודה לבד (כמעט), להכיר אדם סופר נחמד ואיש שיחה מעניין, לקבל הכוונה, להתרשם מהידע בתחום וללמוד ממנו.

תודה רבה יגאל.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה להודות לאסף מהכנופייה שבא וטרח לבוא בשבת להחליף את הקופלונג הגה ואת סליל כרית האוויר.יצר קשר תוך כמה דק' אחרי ששלחתי הודעה.בחור משכמו ומעלה ואין מילים לתאר את העבודה המקצועית השקטה.הסביר מה עושה , והכי חשוב עבד בצורה נקייה חצי שעה 40 דק וזהו.חסך לי למעלה מ 1000 שח.תודה רבה על השירות המסור.

עריכה אחרונה על ידי Snir Azaria
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בפעם הלא יודע כמה כבר.

הכנופייה פינתה מזמנה ועזרה לי להחליף טיימינג ומשאבת מים בגטס.

בנוסף עשינו גם טיפול והחלפת שמן גיר.

הכל התבצע במקצועיות. זריזות. על הדרך למדתי המון.

מקווה שטיפול הבא יתבצע כבר 100% לבד.

המון תודה לכנופייה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בס"ד

אזהרה: מדובר בחפירה, לא קטנה, אבל שווה לקרוא עד הסוף.

הגיע הזמן שגם אני אתרום, את שני הלירות שלי לסך הקומפלימנטים, של חברי הכנופיה היקרים עד מאוד.

אז כך... הגיע זמנם של הרפידות הקדמיות, השריקות בבלימה, היו נשמעות ברחבי גוש דן, בתור משתמש פורום לא חדש, יצא לי להיתקל בפוסטים על חברי הכנופיה, מפה לשם נוצר קשר וקבענו להפגש בהוד השרון.

היינו שתי חברים (אחד עם טוסון, ואני עם אסמקס) לשתינו החלפת רפידות קדמיות.

הגיעו שני חברי כנופיה, שהתנצלו על האיחור (ראבאק, הוא עובד ללא תמורה, וגם מתנצל??? [emoji15]).

הערה קטנה: בדר"כ, אני מטפל ברכבים שלי, בלמים, עוד לא יצא לי להחליף, בייחוד אצלי, שמדובר בדיסקים לא קטנים בכלל (316 מ"מ).

חברי הכנופיה עבדו בכזאת מקצועיות, עם כלים מתאימים (ולא כל מיני קומבינות..) הסבר מפורט וממצא על כל שלב, מה אני אגיד לכם... תענוג.

על הדרך, נמצא, בולם נוזל, ואחד החברים, הציע להפגש, להחליף את הבולם (פה, כבר הרגשתי לא נעים..).

לאחר שהכול הוחלף, סודר, והוחזר למקום, יצא לי קצת לשבת ולדבר איתם, כמובן שנשאלה השאלה המפורסמת "מה הקאץ'", מה מניע אותם להגיע ישר מהעבודה, לעזור לאנשים זרים וללא תמורה, התשובה.. לעשות כיף לאנשים, שאנשים לא יבהלו מהדבר הזה שנקרא רכב, שיוכלו לחסוך, בקיצור, נשארתי ללא מילים.

בתור אדם שמגדיר את עצמו חרדי, עולם העזרה לזולת, ללא תמורה, מוכר לי היטב, לפגוש כך אנשים, שעל חשבון הזמן הפרטי שלהם, ללכלך את הידיים, וללא תמורה?, כזה דבר עוד לא יצא לי לפגוש, ואני בספק גדול אם ייצא.

קטונתי, מלהמליץ עליהם, המוניטין שלהם מדבר בעד עצמם, נשאר לאחל להם, הרבה הצלחה במעשי ידיהם, ושאפו ענק!, על היוזמה המבורכת עד מאוד, את השכר שלהם, הם יקבלו מהשמיים.

רותם

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בס"ד

כהמשך לפוסט הקודם, הפעם, הקורבן היו, הרפידות האחוריות, שוב קבעתי עם חבר הכנופיה, הידוע בכינויו א.א (תרתי משמע...).

למה הפעם לא החלפתי לבד?, מסתבר, שברפידות האחוריות, השטאנץ שונה מהקדמיות (הבוכנה נכנסת בסיבוב, עם כלי מיוחד).

אין מה להכביר במילים, שוב אותה מקצועיות, שוב היחס האדיב, שוב ההסבר הממצה, ושוב אני מתפדח לבקש עזרה מאדם, שאני גאה לקרוא, חבר ועוד ביום הבחירות.

השינוי היחיד, מהפעם הקודמת, הוא

שהפעם, יותר לכלכתי את הידיים (בל"נ, אני יעלה מדריך).

אני מודה מקרב לב לחברי הכנופיה, ובמיוחד ל-א.א, עלו והצליחו.

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב תודה רבה לחברי כנופיית הטיפולים השוטפים.

יום שישי בבוקר קבעתי להיפגש עם אחד מחברי הכנופייה, לצורך החלפת גומייה פנימית וחיצונית בפונטו ספייס.

העבודה בוצעה במקצועיות ובסבלנות האופייניים לכנופייה, כאשר במהלך הטיפול ניתנו הסברים על כל צעד ושעל.הקינוח היה בניקוי בית המצערת שגם הוא בוצע כמו שצריך.על הדרך נבדקו מכלולי הרכב, והסבו את תשומת ליבי לצינורות הברקס שנכון להחליפם בטיפול הבא.

רק תודות והמון התפעלות, מהנכונות לתת ולהקדיש מזמנם וממרצם לסייע לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
היי איך אני מגיע לאסף?
בס"ד

בפייסבוק, תחת השם, תשאלו כנופצון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם לא אני - אלא חבר שקנה לא מזמן גטס קצת מוזנחת.

הרכב טופל במוסכים מורשים וגם עבר החלפת מנוע במוסך המורשה ואחרי פחות מ-3000 ק"מ התחילה נזילה מאטם מכסה שסתומים.

הכנופייה נרתמה למשימה - והוחלף אטם מכסה שסתומים ועל הדרך גם שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אוויר ופלאגים.

כיוון שהרכב חדש אצל הבחור, אסף עבר על הרכב ובדק את מצבו. בולמים, בלמים ורצועות.

הוחלפה רצועת הגה בלויה שאסף פשוט שלף מאצלו ונתן במתנה.

הבחור היה המום מהסבלנות, הקפדנות והרוגע של הכנופייה.

אחרי חוויה כזאת אי אפשר לחזור למוסך. צריך ללמוד לעשות לבד.

יישר כוח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף שהגיע תורי

תודה ענקית לחברי הכנופיה על שעזרו לי בטיפול גדול למאזדה 3 שלי.

העבודה בוצעה במקצועיות וביסודיות מרשימה.

קצת על הטיפול ועל החלפים שהשתמשנו:

*הוחלף פילטר שמן מקורי. השמן שהשתמשנו הוא castrol magntec A5

*הוחלפו פילטרים אוויר, מזגן ודלק כולם מקוריים.

*החלפנו נוזל בלמים, הנוזל ששמנו הוא DOT4 של חברת Ate.

החלפנו צלחות ורפידות קדמיות - צלחות brembo ורפידות Ate.

פעם ראשונה שאני מבצע טיפול לא במוסך ואין ספק שזה פשוט הרבה יותר כיף ואיכותי ככה.

רועי

PARTS.jpg

עריכה אחרונה על ידי asafasaf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף שהגיע תורי

תודה ענקית לחברי הכנופיה על שעזרו לי בטיפול גדול למאזדה 3 שלי.

העבודה בוצעה במקצועיות וביסודיות מרשימה.

קצת על הטיפול ועל החלפים שהשתמשנו:

*הוחלף פילטר שמן מקורי. השמן שהשתמשנו הוא castrol magntec A5

*הוחלפו פילטרים אוויר, מזגן ודלק כולם מקוריים.

*החלפנו נוזל בלמים, הנוזל ששמנו הוא DOT4 של חברת Ate.

החלפנו צלחות ורפידות קדמיות - צלחות brembo ורפידות Ate.

פעם ראשונה שאני מבצע טיפול לא במוסך ואין ספק שזה פשוט הרבה יותר כיף ואיכותי ככה.

רועי

[ATTACH=CONFIG]513803[/ATTACH]

היי, מאיפה הזמנת את הדברים הנ'ל? EBAY?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני מקווה שאני כותב את זה במקום הנכון(אין לי פייסבוק לצערי)

הייתי רוצה ללמוד יותר לעשות דברים לבד ברכב. אבל האם יש חברי הכנופיה שנמצאים באיזור הדרום/שפלה שיהיה בסדר שאני אתלווה אליהם בזמן טיפול שהם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מרגיש שזה כלום לעומת מה שכולם כותבים פה, אבל בכל זאת - לא מובן מאליו.

לחברה קרובה נהרס קופלונג בוולוסטר שלה. היא מאוד רצתה להשיג את זה כבר היום כדי שהיא ואבא יוכלו להתקין את זה בסופש (father and daughter quality time) לא נמצא אף מקום שישיג את זה מעכשיו לעכשיו [מחירים נעו בין 40 ל 80 שח].

דיברתי עם אסף שכמובן הציע את החלק ללא עלות ואפילו קפץ להביא את הגומיה [וגם התעקש לעזור עם ההתקנה].

אין אנשים עם נכונות כזו לעזור לאחר בלי תמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...