Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רואה את כל ההודעות והפעילות המבורכת וזה פשוט כיף. בבעלותי סיוויק 2012 ואשמח ללמוד לעשות את העבודה בעצמי. יש לי רקע טכני אבל לצערי ברכב אף פעם לא התעסקתי בגלל דעות קדומות ופחד בלתי הגיוני בעליל. בגלל שעשיתי טיפול גדול במוסך ויישור קו ממש לפני כמה ימים אשמח להתלוות ולעזור לחברי הכנופיה בפעילותם באיזור השפלה והמרכז וכך לתרום מהמזמן שלי וגם ללמוד כך שבעתיד אוכל לבצע את העבודה בעצמי גם ברכב שלי. במידה וזה אפשרי אשמח אם תצרו קשר. תודה ותבורכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חייב תודה ענקית לכנופייה על עזרה בטיפול גדול לסובארו שלי ! רדיאטור ובוקסות משולשים

B4 משנת 2009

הרדיאטור התעייף ונסדק אחריי 10 שנים , ממה שהבנתי זאת כבר כמעט מחלה של סובארו , נרכש מאבי פארטס במחיר משתלם מאוד של קצת פחות מ-500 שקלים

רדיאטור.jpg

והצטרפו לחגיגה גם בוקסות משולשים ..במהירויות של מעל 110-120 התחלתי להרגיש רעידות בהגה , הכנופייה כיוונה לפתרון

והופ נרכשו בוקסות משולשים "משה חלפים" בפ"ת בעזרתו של ליאב בעלות של קצת יותר מ300 שקלים .

בוקסות משולשים.jpg

מהתמונה מבינים שזמנם כבר לגמרי עבר ואחריי 10 שנים יכול מאוד להיות שזאת הסיבה לרעידות שלי

אז אחריי שהורדנו את הגאנטים ושיחררנו את המשולשים , בעזרת הכנופייה הצלחנו להוציא את הבוקסות משולשים מהמשולשים בעזרתו של הפרס

כשרוב המוסכים בארץ מחפפים ומחייבים החלפת בוקסות משולשים ביחד עם כל המשולש עצמו :lol:

חייב לציין שאחרי ההחלפה ההגה עומד במקום גם על מהירויות לא חוקיות :wink: וההיגוי נהיה פשוט "חלק" מתמיד

חייב תודה ואהבה ענקית לכנופייה ! על ההדרכה והעזרה:inlove:

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תודה ענקית לכנופייה. ביום שישי עשינו טיפול לגרוטאה שכבר הגיעה ל-295K.

פגשתי את אלי, מלך שרשור ה-DVR ואת הקיה הסופר שמורה שלו. קצת דיברנו, הוא עזר לי עם טיפול למאזדה ועשה בדיקה ברכב לראות שהכול מתפקד לקראת הטסט.

המון המון תודה, אתם אלופים וכל מה שאתם עושים לא מובן מאליו בכלל!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ענקית לכנופייה. ביום שישי עשינו טיפול לגרוטאה שכבר הגיעה ל-295K.

פגשתי את אלי, מלך שרשור ה-DVR ואת הקיה הסופר שמורה שלו. קצת דיברנו, הוא עזר לי עם טיפול למאזדה ועשה בדיקה ברכב לראות שהכול מתפקד לקראת הטסט.

המון המון תודה, אתם אלופים וכל מה שאתם עושים לא מובן מאליו בכלל!

עד שאתה לא עובר טסט זה לא אומר שמגיע לי תודה[emoji16]

גרוטאה שמורה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יוצרים קשר עם הכנופייה? בא לי גם להיות חלק מהחוויה :)
בס"ד

פייסבוק (תשאלו כנופצון).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היום נפגשתי עם "שלוחת מרכז/ שרון" :-D לטיפולונצ'יק בקורולה. הוחלפו שמן ופילטר, פלאגים ופילטר מזגן, ונבדקו גם הצלחות והרפידות.

מצד אחד זה נראה לי הכי נורמלי שכמה חבר'ה נפגשים לעבוד על המכוניות, ומנגד, העזרה והסבלנות ממש לא מובנות מאליהן, ועל כן תודתי לasafasaf, לNakamichi, לigal_zeltser וליתר החברים שהיו שם היום.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

כבעל רכב שלא מוצא מוסך אמין ונחמד מספיק, טופלתי לאחרונה מס' פעמים בידי חבר פורום באופן פרטי ונהניתי מאוד, לצערי הוא פחות זמין כרגע

אשמח להצעות מחברים באזור המרכז, אני צריך לבצע מס' טיפולים בניסאן טידה 2008 שלי ומעדיף לעשות זאת יחד מול עיני. (אני לפני טסט)

טיפול שוטף, תיקון בעיה (ככל הנראה) בסליל הגה, אולי החלפת ציריה ימנית (רעד במהירות גבוהה) בעיה בשליטה בפאנל המזגן, אולי גם רפידות ברקס.

בתשלום כמובן

אשמח להמלצות / פניות באישי.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אני זוכר שבזמנו הייתה את כנופיית הטיפולים השוטפים

האם היא עדיין קיימת?

אם כן, יש כאן חברים מאזור אשדוד ואשקלון?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שוב תודה לכנופיה.

חבר עם גטס שאין לו זמן רב היה צריך טיפול.

מבחינתי זה רווח משולש. לעזור לחבר. לצבור ניסיון ולפגוש את הכנופיה.

החלפים נרכשו, תואם זמן שיהיה אפשר לטפל בהדרכה צמודה של הכנופייה.

מטיפול לטיפול אתה מרגיש יותר בטחון ושאתה יכול לבצע את הדברים לבד.

תודה לכנופייה לא רק על העזרה אלא בעיקר על הידע.

אתם אלופים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...