Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב להגיד שאני מופתע. נדיר למצוא אנשים שמוכנים לעזור ככה ולתרום מזמנם החופשי (והזמן זה הדבר הכי יקר שלנו בחיים) לעזרה.

גם בתחום הרפואה אני רואה את זה הרבה אבל בנושא הרכב תרם יצא לי לראות.

כל הכבוד באמת כל הכבוד והמשיכו כך :)

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רציתי להגיד תודה ענקית גם בפורום ליגאל מהכנופיה!

בשבת שעברה המגאן עברה טיפול ענק ומושקע אשר כלל:

החלפת פילטר אוויר, פילטר שמן, פילטר דלק, שמן מנוע, פלאגים, פירוק וניקוי יסודי של המצערת + החלפת האטמים שהתייבשו וגרמו לבריחת וואקום וסלד לא תקין בסרק. והעבודה הכי גדולה ומעצבנת - החלפת בושינגים של המוט מייצב הקדמי.

לאחר הטיפול המנוע עובד חלק ועגול יותר, אין יותר משחק מוגזם בסלד סרק או העברת הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לigal_zeltser שעזר לי היום עם מציאת רעש, שהתברר ממותחן של מיזוג האוויר.

ובהחלפת שמן מנוע + מסנן ושלושת הרצועות אביזרים.

נהדר שיש אנשים מוכנים לעזור ללא כל תמורה.

עריכה אחרונה על ידי yonatanalman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות למתן שעזר לי היום בהחלפת מנורה ברכב, נשמע הזוי, אבל לך תחליף מנורה ברכב צרפתי :roll:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, יש לי פיג'ו 206+ והייתי צריך לעשות טיפול 60,000 לאוטו.

כבר נעזרתי בשירותיו של אסף שעזר לי להחליף נורה והוא עשה את זה במקצועיות ושירות מעולה.

אבל הפעם חששתי, בכל זאת זה כבר עניין של בטיחות, אחרי שהתקשרתי למוסך והם נתנו לי הצעת מחיר של אלף ומשהו שקל לא הייתה לי שאלה, פניתי לאסף. קודם כל השירות פשוט תענוג, הייתי מוכן לשלם הרבה כסף לשירות כזה בתחומים אחרים (אבל אסף מתעקש לעשות את זה ללא תמורה כספית) הוא ישר רכש עבורי את הדברים שצריך והגיע אליי עד הבית, ישר בלי קשקושים הוא ניגש לעבודה, ונראה שבאמת אכפת לו לעשות את זה כמו שצריך.

הוא חסך לי המון כסף ואני רוצה בהזדמנות זאת להודות שוב לאסף ולחברי הכנופיה.

העליתי גם תמונה מהטיפול.

שבוע טוב לכולםunnamed.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראש צוות הכנופיה (אסף) הגיע שוב לטיפול במספר מוקדים. הפעם הצטרפו אליו רועי ודוד.

1. בוצע טיפול קטן ליונדאי גטס וגם לZX

2. נתפר באומנות כיסוי הגה מעור לגטס. ההגה התחיל להתקלף ולהפריש ג'יפה.

זה המוצר:

http://www.ebay.com/itm/221540557173

3. הותקנה תושבת ברודיט ייעודית לאוקטביה 3.

IMG_1405.jpgIMG_1402.jpgIMG_1400.jpgIMG_1399.jpg

כל העבודות בוצעו בצורה מקצועית ונקייה!

נתראה שוב בקרוב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזרתי ברועי כדי לעשות חידוש לפנסים הדהויים של המגאן. הם עברו ליטוש חאפרי כדי להעביר אותה טסט, לכן אין לי תמונות קרובות של לפני, אבל הנה התמונה של האוטו לפני:

StvLz0d.jpg

והנה התוצאה לאחר הליטוש. הפנסים נראים כמעט כמו חדשים:

uwbKx6R.jpg

jofvC38.jpg

ברצוני להודות לרועי על הזמן והניסיון שלו בחידוש הפנסים!

תודה רבה ונתראה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות שוב ליגאל.

הגיע בבוקר עד אלי החליף מותחן רצועת מדחס, תרמוסטט ונוזל קירור.

ממש השקיע בעבודה באמת תודה רבה.

הרכב מגיע לטמפ נורמל עכשיו די מהר ושומר עליה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אתמול פרסמתי נושא בו ביקשתי עזרה בחיבור של מצלמה לרכב דרך התיבה של הפיוזים, לא עברה שעה וקיבלתי ה"פ מאסף עם הצעה לעזור לי בחיבורי החשמל של המצלמה. אני חייב להודות שזאת לא הפעם הראשונה שאני מקבל הודעות פרטיות עם נכונות לעזור, יש כאן קהילה של משתמשים באמת מיוחדת ומדהימה.

עם זאת, השירות שהציע לי אסף היה באמת יוצא דופן ולא ברור מאליו, ברגע שהצעתי תשלום סמלי על העבודה נחשפתי לקונספט של שירות ייחודי וקשה לעיכול שאסף וחבריו נותנים, אין לי הרבה מה להגיד, כל דבר שאכתוב ימעיט מהערך של העבודה והשירות שהחבר'ה האלה נותנים.

אסף התקין את המצלמה בצורה סופר מקצועית עם הסברים על כל פעולה שביצע עד לחיבור הסופי של המצלמה. רציתי לשלם לו על העבודה, אפילו תשלום סמלי כדי שארגיש טוב עם עצמי אבל הבנתי מהר מאוד שאין לי סיכוי, הבחור התעקש לא לקבל שום תמורה וחבל כי הגיע לו.

קצת תמונות:

unmmbjdlytzd.jpg

j4ujq1mxmyyu.jpg

nnmz2zmiyjzl.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות ולפרגן לאסף על הטיפול שהוא עשה היום לגטס שלי שכלל החלפת שמן מנוע ופילטר שמן. וכמו כן על הסבלנות לשאלות ועל הזמן בשבת! לא יאומן שיש אנשים כאלו טובים שמוכנים לעזור ללא תמורה.

עריכה אחרונה על ידי adom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה להדגיש - המילה "שירות" שכולם משתמשים בה מרמזת שהם בעלי מקצוע אשר מקבלים כסף עבור עבודתם וזה לא המקרה.

אני חושב שיש להבהיר את זה ולשנות את המילה שמשתמשים בה - ולו רק לשם הגנה משפטית אם חס וחלילה אי פעם תזדקקו לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לציין לטובה את רועי מהכנופייה שעזר לי היום המון!

רועי טיפל ברנו סניק שלי, בדק פלאגים ומצא שתופעת הגמגום שהיתה לי הינה בגלל זליגת שמן לאחד הפלגים.

אמנם הדרך עוד לא קצרה לתקן את האוטו אבל אנחנו בכיוון הנכון!

עליי לציין שמאוד הופתעתי מהמקצועיות של רועי והדגש על הפרטים הקטנים .

כמו כן חיפשנו ביחד מסנן למזגן לניסה טידה אצל בני דודינו.

הגענו למסקנה שהסננים שהם מוכרים הינה מאיכות מאוד ירודה .

רועי לקח את המסנן ואמר שהוא ידאג מחר להשיג לי מסנן איכותי!!!

גדול מהחיים!

יישר כח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף , שקפץ אלי כמה פעממים לבדוק דברים , ועל כך שהלך לקנות איתי מאורר רדיאטור חדש והתקין אותו ממש בצורה יוצאת דופן עם היחס המעולה ! אסף מאוד עזר לי עם מציאת החלק ואפילו דאג שיעשו מחיר טוב! כרגע אנחנו בדרך לסדר מדחס ויהיה טוב

תודה שוב לאסף ולחברי הכנופיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...