דף 2 מתוך 49 ראשוןראשון 1234512 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 730

נושא: רוצה להודות לכנופיית הטיפולים השוטפים!

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Uzi4u2

בעניין: רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור חד

אני חייב להגיד שאני מופתע. נדיר למצוא אנשים שמוכנים לעזור ככה ולתרום מזמנם החופשי (והזמן זה הדבר הכי יקר שלנו בחיים) לעזרה.
    גם בתחום הרפואה אני רואה את זה הרבה אבל בנושא הרכב תרם יצא לי לראות.
    כל הכבוד באמת כל הכבוד והמשיכו כך

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של The Coolest

בעניין: רוצה לפרגן למאור30 (וגם למתן, אסף, רועי ושאר חברי כנופיית הטיפולים, שירשור חד

רציתי להגיד תודה ענקית גם בפורום ליגאל מהכנופיה!
    בשבת שעברה המגאן עברה טיפול ענק ומושקע אשר כלל:
    החלפת פילטר אוויר, פילטר שמן, פילטר דלק, שמן מנוע, פלאגים, פירוק וניקוי יסודי של המצערת + החלפת האטמים שהתייבשו וגרמו לבריחת וואקום וסלד לא תקין בסרק. והעבודה הכי גדולה ומעצבנת - החלפת בושינגים של המוט מייצב הקדמי.
    לאחר הטיפול המנוע עובד חלק ועגול יותר, אין יותר משחק מוגזם בסלד סרק או העברת הילוכים.

נהג שודים (> 1000 הודעות)

רוצה להודות לigal_zeltser שעזר לי היום עם מציאת רעש, שהתברר ממותחן של מיזוג האוויר.
    ובהחלפת שמן מנוע + מסנן ושלושת הרצועות אביזרים.
    נהדר שיש אנשים מוכנים לעזור ללא כל תמורה.

נערך לאחרונה על ידי yonatanalman : 28/02/15 ב-20:21

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של Laurence

כל הכבוד, יישר כח !!

כותב. הרבה.

אני רוצה להודות למתן שעזר לי היום בהחלפת מנורה ברכב, נשמע הזוי, אבל לך תחליף מנורה ברכב צרפתי
    Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Kia Picanto EX 1.25 Automatic & Mazda 3 Sport 2.0 Automatic

נהג צעיר (> 150 הודעות)

שלום לכולם, יש לי פיג'ו 206+ והייתי צריך לעשות טיפול 60,000 לאוטו.
    כבר נעזרתי בשירותיו של אסף שעזר לי להחליף נורה והוא עשה את זה במקצועיות ושירות מעולה.
    אבל הפעם חששתי, בכל זאת זה כבר עניין של בטיחות, אחרי שהתקשרתי למוסך והם נתנו לי הצעת מחיר של אלף ומשהו שקל לא הייתה לי שאלה, פניתי לאסף. קודם כל השירות פשוט תענוג, הייתי מוכן לשלם הרבה כסף לשירות כזה בתחומים אחרים (אבל אסף מתעקש לעשות את זה ללא תמורה כספית) הוא ישר רכש עבורי את הדברים שצריך והגיע אליי עד הבית, ישר בלי קשקושים הוא ניגש לעבודה, ונראה שבאמת אכפת לו לעשות את זה כמו שצריך.

הוא חסך לי המון כסף ואני רוצה בהזדמנות זאת להודות שוב לאסף ולחברי הכנופיה.
    העליתי גם תמונה מהטיפול.

שבוע טוב לכולםשם: unnamed.jpg - מספר צפיות: 385 - גודל: 328.6 קילובייט

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של אביעד

ראש צוות הכנופיה (אסף) הגיע שוב לטיפול במספר מוקדים. הפעם הצטרפו אליו רועי ודוד.

1. בוצע טיפול קטן ליונדאי גטס וגם לZX
    2. נתפר באומנות כיסוי הגה מעור לגטס. ההגה התחיל להתקלף ולהפריש ג'יפה.
    זה המוצר:

http://www.ebay.com/itm/221540557173

3. הותקנה תושבת ברודיט ייעודית לאוקטביה 3.

שם: IMG_1405.jpg - מספר צפיות: 344 - גודל: 431.5 קילובייטשם: IMG_1402.jpg - מספר צפיות: 332 - גודל: 432.4 קילובייטשם: IMG_1400.jpg - מספר צפיות: 313 - גודל: 443.9 קילובייטשם: IMG_1399.jpg - מספר צפיות: 287 - גודל: 512.0 קילובייט

כל העבודות בוצעו בצורה מקצועית ונקייה!
    נתראה שוב בקרוב

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של The Coolest

נעזרתי ברועי כדי לעשות חידוש לפנסים הדהויים של המגאן. הם עברו ליטוש חאפרי כדי להעביר אותה טסט, לכן אין לי תמונות קרובות של לפני, אבל הנה התמונה של האוטו לפני:

והנה התוצאה לאחר הליטוש. הפנסים נראים כמעט כמו חדשים:

ברצוני להודות לרועי על הזמן והניסיון שלו בחידוש הפנסים!
    תודה רבה ונתראה

נהג שודים (> 1000 הודעות)

רוצה להודות שוב ליגאל.
    הגיע בבוקר עד אלי החליף מותחן רצועת מדחס, תרמוסטט ונוזל קירור.
    ממש השקיע בעבודה באמת תודה רבה.
    הרכב מגיע לטמפ נורמל עכשיו די מהר ושומר עליה יפה.

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

שלום לכולם,

אתמול פרסמתי נושא בו ביקשתי עזרה בחיבור של מצלמה לרכב דרך התיבה של הפיוזים, לא עברה שעה וקיבלתי ה"פ מאסף עם הצעה לעזור לי בחיבורי החשמל של המצלמה. אני חייב להודות שזאת לא הפעם הראשונה שאני מקבל הודעות פרטיות עם נכונות לעזור, יש כאן קהילה של משתמשים באמת מיוחדת ומדהימה.

עם זאת, השירות שהציע לי אסף היה באמת יוצא דופן ולא ברור מאליו, ברגע שהצעתי תשלום סמלי על העבודה נחשפתי לקונספט של שירות ייחודי וקשה לעיכול שאסף וחבריו נותנים, אין לי הרבה מה להגיד, כל דבר שאכתוב ימעיט מהערך של העבודה והשירות שהחבר'ה האלה נותנים.

אסף התקין את המצלמה בצורה סופר מקצועית עם הסברים על כל פעולה שביצע עד לחיבור הסופי של המצלמה. רציתי לשלם לו על העבודה, אפילו תשלום סמלי כדי שארגיש טוב עם עצמי אבל הבנתי מהר מאוד שאין לי סיכוי, הבחור התעקש לא לקבל שום תמורה וחבל כי הגיע לו.

קצת תמונות:

נהג צעיר (> 150 הודעות)

נראה מעולה כל הכבוד!

נהג חדש (> 40 הודעות)

רוצה להודות ולפרגן לאסף על הטיפול שהוא עשה היום לגטס שלי שכלל החלפת שמן מנוע ופילטר שמן. וכמו כן על הסבלנות לשאלות ועל הזמן בשבת! לא יאומן שיש אנשים כאלו טובים שמוכנים לעזור ללא תמורה.

נערך לאחרונה על ידי adom : 14/03/15 ב-22:31

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של phpclub

רק רוצה להדגיש - המילה "שירות" שכולם משתמשים בה מרמזת שהם בעלי מקצוע אשר מקבלים כסף עבור עבודתם וזה לא המקרה.
    אני חושב שיש להבהיר את זה ולשנות את המילה שמשתמשים בה - ולו רק לשם הגנה משפטית אם חס וחלילה אי פעם תזדקקו לה.

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של bonbon30

רציתי לציין לטובה את רועי מהכנופייה שעזר לי היום המון!
    רועי טיפל ברנו סניק שלי, בדק פלאגים ומצא שתופעת הגמגום שהיתה לי הינה בגלל זליגת שמן לאחד הפלגים.
    אמנם הדרך עוד לא קצרה לתקן את האוטו אבל אנחנו בכיוון הנכון!
    עליי לציין שמאוד הופתעתי מהמקצועיות של רועי והדגש על הפרטים הקטנים .

כמו כן חיפשנו ביחד מסנן למזגן לניסה טידה אצל בני דודינו.
    הגענו למסקנה שהסננים שהם מוכרים הינה מאיכות מאוד ירודה .
    רועי לקח את המסנן ואמר שהוא ידאג מחר להשיג לי מסנן איכותי!!!

גדול מהחיים!

יישר כח!

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)

רוצה להודות לאסף , שקפץ אלי כמה פעממים לבדוק דברים , ועל כך שהלך לקנות איתי מאורר רדיאטור חדש והתקין אותו ממש בצורה יוצאת דופן עם היחס המעולה ! אסף מאוד עזר לי עם מציאת החלק ואפילו דאג שיעשו מחיר טוב! כרגע אנחנו בדרך לסדר מדחס ויהיה טוב
    תודה שוב לאסף ולחברי הכנופיה .

דף 2 מתוך 49 ראשוןראשון 1234512 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 301
    הודעה אחרונה: 02/02/15, 23:56
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 29/01/15, 11:01
  3. שאלה ל״חברי כנופיית הטיפולים״
    By dmx3 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/01/15, 8:05

Tags for this Thread