Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו פה עבר ניתוח השתלת חניכיים ?

sfargol
שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אצטרך לעבור בחודשים הקרובים את הניתוח הנ''ל ואני מפחד כי יש לי נסיגה חמורה . מישהו פה בפורום עבר את הניתוח הזה ?

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עברתי ניתוח כזה אבל עברתי לפני הרבה שנים ניתוחי חניכיים עקב נסיגה, וטיפולי שיניים מכל הסוגים.

קודם כל אני חייב להגיד לך לבדוק טוב טוב אם באמת יש צורך בניתוח הזה. לא יודע מה הסיבה לנסיגה אצלך (דלקת פנימית ?), אבל יש היום כל מיני שיטות מתוחכמות שיכולות לעזור לפחות חלקית לשפר את המצב בלי השתלה. קראתי לפני כשנה על טיפול שבעזרת החדרת חומר רפואי ישירות למקום הדלקת אפשר להביא לריפוי שלה מבלי צורך בניתוח.

לרופאי שיניים חניכיים וכו יש היום אינטרס כלכלי מאד חזק. ולפעמים סתם דעה אדוקה שלהם בתהליך לא נכון ולא דרוש, או רצון להתאמן בהליך שהם לא מספיק מכירים .....

תקרא ותחפור באינטרנט ותשאל !!! לך לקבל חוות דעת נוספות מעוד 2 מומחים לפחות !!!!

אם אתה מעשן, תפסיק מיידית! זה אחד הגורמים הכבדים לנסיגה.

אל תעשה שום דבר דרך מכבידנט או אחת מהמרפאות המוזלות האלה דרך הביטוח. חפש את המומחים הכי טובים באיזור שלך. ותשלם להם כמה שהם דורשים.

אתה יכול לפנות ל 3תיתי בפורומים של תפוז (אני רואה אותה לפעמים בפורום צרכנות) היא רופאת שיניים ותיקה , תתיעץ איתה ותנסה לברר איתה לי כדאי ללכת להתיעץ.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא בדיוק הניתוח שאתה עומד לעבור, השתלת חניכיים זו מטריה רחבה שתחתיה נכנסות המון פרוצדורות

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לגשת מהר לד"ר זאב רם מרחובות, הוא מומחה ידוע לחניכיים, אצלי הוא טיפל בהצלחה, ללא ניתוחים כלל. הוא יקר, אבל שווה כל אגורה

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי את הניתוח פעמיים בגלל נסיגה בחך תחתון, היתה לי נסיגה בשן אחת.

הניתוח הראשון היה פחות פולשני:

- 3 זריקות הרדמה מקומית

- תפירת רקמה מבנק רקמות לאיזור הנסוג

- התפרים מתמססים מעצמם אחרי שבוע וחצי בערך

- אחרי הניתוח אתה צריך לקחת אנטיביוטיקה, אני קיבלתי של 800 מ"ג

- ג'ל מיוחד לחיטוי כי אי אפשר לצחצח את האיזור

- מי פה רפואיים לחיטוי

- אדוויל בשביל הכאבים

- הניתוח עצמו לא כואב מן הסתם בגלל ההרדמה, צפה ליום יומיים של כאבים אחרי הניתוח ומשם זה נרגע לאט לאט, תוך שבוע וחצי אין כאב בכלל.

- בימים הראשונים אוכלים רק אוכל רך: מרקים, יוגורטים, פירה וכד'

הניתוח לא צלח, הגוף דחה את השתל ולכן הייתי צריך לעבור אותו בשנית.

הניתוח השני היה פולשני יותר ועינוי קטן, באמת היה לי חרא:

- הניתוח כלל שימוש ברקמה מחלל הפה שלך, מהחך העליון.

- 3-4 זריקות הרדמה בחך עליון ומתחת ללשון

- פתיחה כירורגית של החך העליון לצורך לקיחת רקמה

- תפירת הרקמה לאיזור הנסוג

- סגירת "הדלת" שפתחו בחך העליון

- התפרים בחך עליון לא מתמוססים ויש צורך לחזור לרופא אחרי שבועיים בערך לצורך ההסרה

- התפרים בחך תחתון מתמוססים מעצמם

- רמת כאב בניתוח עצמו כאמור לא קיימת בזכות ההרדמה המקומית

- אחרי הניתוח זה סיפור אחר, צפה לרמת כאב גבוהה יחסית ודי מתסכלת, עיקר הכאב הוא מהאיזור שנלקחה הרמה ולאו דווקא מהאיזור שאליו היא נתפרה

- גם כאן אתה מקבל ג'ל ומי פה לחיטוי

- קיבלתי גם אדוויל אבל הוא לא הזיז לכאב והייתי צריך לחזור כדי לקבל מרשם לטיפות אופטלגין (80 טיפות פעמיים ביום)

- האופטלגין עזר במקרה זה יותר מהאדוויל

- בתקופה שאחרי הניתוח כאמור די סבלתי, אבל אחרי שבועיים בערך לא כאב יותר, ולשמחתי מאז עברו כמה חודשים ונראה שהניתוח הצליח.

הייתי מבקש במקומך את הניתוח הראשון אם זה אפשרי, הוא הרבה פחות כואב אבל בכל מקרה קח בחשבון שאם אתה מעשן (כמוני) הסיכויים שהניתוח יצליח יורדים משמעותית בשני הסוגים של הניתוח הזה.

בהצלחה

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי תודה רבה על הפירוט של כל אחד ואחד ממכם ובמיוחד אתה R.L .

אני לא מעשן אבל לפי מה שאתה אומר פה זה ניתוח כואב ובטח גם סבלת מדימום אחרי הניתוח אם אכלת או צחצחת שיניים.

אני בעיקרון הולך לסגור על מרפאת כללית סמייל במזכרת בתיה ( הביטוח של הראל בו אני מבוטח הפנה אותי לכל מיני מרפאות בראשון לציון ביניהם ברק פלוס שהלכתי אליהם אבל זה נראה לא הכי מקצועי מה גם המחיר משום מה זול אצלם הם דורשים 1900 ואילו אצל כללית סמייל רוצים 3000 ו.. ואצל כללית הם עושים כמה ניתוחים ולא ניתוח אחד של שעה מה שברק פלוס בראשון רצו שאעבור אז בסוף אלך על הטוב ביותר כי על בריאות לא מתפשרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס יותר מדי לכל מה שנאמר כאן, אני רק ממליץ לך לבדוק שהרופא שיבצע לך את התהליך הוא רופא מומחה לעניין - רופא מומחה לחניכיים (נקרא גם פריודונט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לגשת מהר לד"ר זאב רם מרחובות, הוא מומחה ידוע לחניכיים, אצלי הוא טיפל בהצלחה, ללא ניתוחים כלל. הוא יקר, אבל שווה כל אגורה

מצטער לחרב לך את ההמלצה.

הניסיון שלנו במשפחה, עם זאב רם, מר מאוד.

רופא חניכיים טוב ותותח, (אך יקר, ולמרות זאת שווה כל אגורה)- ד"ר מאיר אדוט.

בהצלחה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי את התהליך במכבי,

מהר מאוד שמתי לב שאני חלק מסרט נע ולא בן אדם אז עברתי לד"ר קובי לנסברג (תל אביב),

בגדול - 5 כוכבים, רופא שמקפיד ברמה גבוהה מאוד על סטנדרטים גבוהים,

ביצע את התהליך ביום אחד (הנגר ממכבי רצה לפצל את זה).

זה הטלפון שלהם 03-5229633

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון חם , אתמול עברתי את הניתוח ואני מה זה סובל מכאבים , חתכו לי חתיכה מהחיך ותפרו את המקום ואז השתילו על הניב בלסת תחתונה. אני בקושי אוכל וגם אם כן אז קשה כי זה בצד השני של הפה .

נתנו לי מרשם לכדורי מוקסיפן ואתופן שאני לוקח להרגעה ומי שטיפה לפה.

בעוד שבועיים אני מוריד את התפרים , האם אני צריך לאכול אוכל חלבי כל השבועיים ולא לאכול אוכל חם כמו שאמרו לי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמרו לך, אז כן, תקפיד על זה.

חום מרחיב כלי דם ויכול לגרום לדימומים שיעכבו את תהליך הריפוי.

אוכל חלבי לרוב מגיע קר, וגם פחות מזהם אם נתקע בין השיניים (בניגוד לסיבי בשר).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תרגיש טוב. נשמע ממש לא פשוט כל מה שאתה עובר ועברת.

מה גורם לנסיגת חניכיים מלכתחילה? איך אפשר להמנע מזה בכלל?

יש כמה גורמים

1. הגורם המרכזי - אי שמירה על הגיינת פה נכונה.

2. עישון מאד מאד עוזר לנסיגת חניכיים

3. תורשה.

רוצה להמנע מהסיוט הזה ?

יש לך כאן מדריך לניקוי נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...