Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה חמורה: נורות ליבון 100W של LUXLIGHT מתפוצצות ומעיפות חוט תיל לוהט - סכנת שריפה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר הקפצתם.יש עכשיו באיקאה בסייל נורותהנורות שלהם איכותיות.אבל, למען האמת, עדיין אף נורת לד E27 לא התקלקלה לי מאז שאני משתמש בלדים, יש לי פיליפס ואיקאה ואפילו FSL שמותקנות בחדר מדרגות עם כיבוי והדלקה תכופים וכולן עובדות.
מחזק את האמור לעיל, נורות הלד של איקאה מאופיינות באור חזק (באמת, תואם את הכתוב על האריזה..) ובאורך חיים ארוך, מבחינתי שווה לי לקפוץ לאיקאה לקנות אותן, עד עכשיו, מספר שנים, הן מוכיחות עצמן.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז קפצתי לאיקאה וקניתי סטוק של נורות 1000L ב-9 ש"ח. התבאסתי שיש רק warm light 2700K, אבל קניתי בכל זאת. העוצמה טובה, אבל האור צהוב, מאוד צהוב. מעולם לא ראיתי נורות כ"כ צהובות, LED או CFL. ואני בכלל טיפוס של cool white. לגבי אורך החיים, נדווח בהמשך.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2700K? אל כל הדברים האלה הוצאתי המבית. אני רוצה הרבה אור ובהיר, למעשה כל נורות ה-2700K שהיו לי בבית עברו למשכנן החדש במחסן, ורק בסלון התקנתי שני גופים של 4500K (או משהו דומה) בהספק גבוה, עם גוון קצת יותר חמים. אם היתה לי מחשבה על קנית נורות באיקיאה הפוסט הזה ביטל אותה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן...

שאלתי עובד אם יש להם נורות LED כלשהן שאינן 2700K והתשובה היתה שלילית.

ממש לא בא לי להתקרב שוב לאיקאה בזמן הסייל, כדי להחזיר - אם מישהו רוצה נורות חדשות (בבליסטר) במחיר עלות (9 ש"ח ליחידה בסייל במקום 29 בד"כ) - צרו קשר בה"פ. יש כ-18 יחידות. אני יודע... הגזמתי!

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול התפוצצה לי נורה והעיפה חוט תייל (נורת קריאה) בדיוק שהדלקתי אותה.

למזלי, לא שכבתי במיטה כשזה קרה.

אני עכשיו לא רוצה לישון מתחת/ליד נורות להט.

תקציר מנהלים?

מה לגבי ההנפצה שהגז שנורות הלד פולטות מזיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין גז בנורות לד

אם תצליח לייצר גז מנורת לד דבר דחוף עם יצחק תשובה!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על פליטת קרינת UV. הדיפיוזרים למיניהם חוסמים אותה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי קרינת UV היא נחלתם של נורות הפלורוסנט (או נורות LED שכמובן פועלות באורך גל הרלוונטי ו/או בעיקרון דומה לפלורוסנטים).

החששות לגבי הלדים שאני מכיר, עם מחקרים שאני לא בטוח אוששו לחלוטין את הטענות הם: שימוש במתכות רעילות למיניהן (כך שאם הלד נשבר, הן עשויות להתפזר), טענות כלפי נזקים לעיניים וכן פגיעה במחזורי שינה מאורכי גל קרובים לכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...