Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מפסיק לקבל מיילים על חופשות - יש מה לתבוע?

PsyOr
שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלחתי דרך אחד האתרים לעסק ספציפי הודעה לגבי חופשה.

מאז אני לא מפסיק לקבל הודעות מכל בעלי העסקים בתחום, ככל הנראה האתר שיגר את ההודעה לתפוצה הכללית של בתי העסק.

שלחתי להם הודעה תקיפה בנושא, קשה לי להאמין שהם יכולים לעשות משהו אבל עם כל הכבוד המייל שלי זה לא דואר זבל.

מה הייתם עושים בנידון, אם יש מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה מוגדר כספאם כי במקום שהאתר ישלח את ההודעה לעסק ספציפי הוא שלח לכל העסקים וכולם עכשיו שולחים לי הצעות מחיר (זה לא הודעות פרסומת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לאותו אתר , שבמקום להפנות את ההודעה רק לספק הספציפי , פיזר את זה לעוד 50 ספקים ותבקש /תאיים כי אינך רוצה לקבל שום הודעה מספקים בנדון , שאם לא כן ,תפעל לפי חוק הספאם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבאמת שלחתי מייל יותר תקיף פתאום תוך דקות חזרו אליי.

הם התנצלו שהיה באג באתר והם שלחו הודעות לכלל העסקים אצלם שלא להתייחס להודעות שנשלחו כביכול מגולשים ומן הסתם שאין להם שליטה על המיילים שנשלחים עצמאית מבעלי העסקים (שולחים ממיילים פרטיים).

לא שזה מפריע לעסקים עדיין להמשיך לשלוח הודעות בנושא ..

זה שהתנצלו זה בסדר, זה שההודעה נשלחה למאות בתי עסק וצפי של לפחות כמה עשרות טובות של מיילים שהתיבה שלי צפויה לקבל - זה לא בסדר.

לא שיש להם מה לעשות בנידון, אבל זה מרתיח.

מה הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...