Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך לשלם דו"ח על רכב שעומד להימסר בקרוב בעסקת טרייד אין? [כ"ע]

AQUARIUS
שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני קונה רכב חדש מהיבואן, באמצעות טרייד אין. לפני הקנייה בסוכנות היבואן בדקו אם לרכב (ישן שלי - שנת 1998 ) יש חובות- לא היה חובות .

יום אחרי זה קיבלתי דוח ( עם הרכב הישן- רכב חדש מגיעה בעוד 3 שבועות). עכשיו בעוד זמן הזה יהיה לי רכב חדש עם מספר חדש, והדוח על הרכב ישן ומספר ישן שאותו אני מוסר ליבואן , אז זה מביא אותי לשאלה מעניינת - האם אני חייב לשלם את הדוח על הרכב הישן? אם בעוד 3 שבועות יהיה לי רכב אחר - הישן יהיה אצל היבואן שעליו הדוח.

תודה רבה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזה מכירת הרכב מציין בפירוש שכל הדו"חות עד לרגע המסירה הם על המוכר. גם משרד התחבורה מבין את זה והדו"חות "שלך" ישארו שלך עם כל הסנקציות האפשריות כמו אי-חידוש רישיון וכדומה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שהדו"ח הוא שלך ועל שימך, נניח ולא כך היה הדבר - היית מרגיש בנוח שהדו"ח

שאתה קיבלת יעבור לחובת הבעלים החדש של רכבך על לא עוול בכפו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים לא ברור לי אם אנשים באמת חושבים מהת$! או רק מתנהגים ככה כי הם שמים קצוץ על כולם וחלילה שיקחו אחריות על מעשיהם.

כבר הגענו לחלל (אבל לא חזרנו), אנחנו מעצמת הייטק, מקבלים פרסי נובל על ימין ועל שמאל, ועדין יש פה אנשים שאם תשים להם את השכל בת$! הם יסעו ברוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ישראלית טיפוסית...

פעם מכרנו רכב והמוכרת היתה בעפולה אז נסענו למסור את הרכב שם. העמדנו את הרכב בארלוזורוב ליד הדואר (בלי המוכרת) ולא ידענו ששם צריך כרטיסי חניה.

נפגשנו עם המוכרת ליד הדואר, עשינו העברת בעלות, נתתי לה את המפתח וכולנו צועדים לרכב שמחים וטובי לב.

אממה?

כשהתקרבנו לרכב ראינו שמתחת לאחד המגבים הקדמיים יש דו"ח על חניה בכחול לבן בלי תו חניה... דו"ח של פקח מעיריית עפולה.

לפי השעה שעל הדו"ח, הוא ניתן לאחר העברת בעלות בדואר.

בלי להסס לקחתי את הדו"ח ושמתי אותו אצלי בכיס ואח"כ הוא שולם, הקונה לא התעסקה עם זה בכלל ולא דיברתי על זה בכלל, פשוט לקחתי אותו אליי מיד.

איזו שאלה זו בכלל מי ישלם את הקנס ומה זה משנה אם אתה מוכר את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר המקרה של סטיאו מאוד מעניין, כל הכבוד סטיאו שירבו אנשים (ישרים) כמוך :)

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...