Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושש שאולי צולמתי במצלמת רמזור בגין מהירותמחלף קיבוץ גלויות לבאים מכביש 1 לכיוון יפו

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 3372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שציינתי בכותרת,

כיוון הנסיעה היה מכביש 1 לכיוון יפו,

ידוע לי שישנה מצלמה בכיוון ההפוך,ראיתי כי האור ירוק הורדתי הילוך כדי להספיק את הרמזור ועברתי בירוק מלא על 70 -80 אולי מעט יותר,

הרגשתי פלאש או לפחות היה נדמה לי כי,

האם ישנה מצלמה בכיוון ההפוך? ומאיזו מהירות היא מצלמה אם בכלל?

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרגע, המצלמה היא הכיוון ההפוך, מצלמת את אלו שעוברים מתחת לגשר לכיוון שכונת התקווה.

מהירות הנסיעה מוגבלת ל 50 קמ"ש מגוכחים, וכבר ב 55 קמ"ש היא מופעלת.

המצלמה ממוקמת מתחת לגשר ולא נראית כלל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן תודה,הרגעתני,

האמת שאני גר בפלורנטין ואני עובר תחת הגשר דיי הרבה,אך מאחר ומערכת הרמזורים שם כל כך לא זורמת שנדירות הפעמים שהרמזור הזה ירוק.

תוהה מה היה ההבזק שראיתי,אולי מישהו שצולם בנתיג הנגדי.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ירדת מכביש 1 בקיבוץ גלויות ונסעת לכיוון יפו, אז בוודאות מוחלטת שיש מתחת לגשר מצלמות לשני הכיוונים.

מאידך, יתכן ומה שראית זה הבזק מהשמש שעלול לתת תחושת פלאש של מצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרגע, המצלמה היא הכיוון ההפוך, מצלמת את אלו שעוברים מתחת לגשר לכיוון שכונת התקווה.

מהירות הנסיעה מוגבלת ל 50 קמ"ש מגוכחים, וכבר ב 55 קמ"ש היא מופעלת.

המצלמה ממוקמת מתחת לגשר ולא נראית כלל.

אתה מטעה אותו.

יש 2 מצלמות שם...אחת מתחת לגשר שלא רואים אותה שמצלמת מכייון קיבוץ גלויות לכיוון שכונת התקווה ולכיוון ההפוך.

אם נסעת 70-80 מצב גדול שצולמת.

אני נתפסתי שם על 81 וזומנתי למשפט.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.mitsu.co.il/?p=1313

תעשה חיפוש בעמוד ל"קיבוץ גלויות" ותראה את שתי המצלמות המדוברות (בערך בשליש העמוד).

פה יש לך מפה עם כל המצלמות: http://www.mitsu.co.il/?p=2280

ופה ריכוז באקסל: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AshKCJSxTIT-dDhyUjJsMy1aUWhEQzRZSklZQVhta1E#gid=0

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל רק שאתה מאיץ כשאתה רואה שהרמזור עומד להתחלף במקום להאט ולחכות לרמזור הבא. כולה עוד דקה שיכולה להרוויח חיים שלמים. אתה מצליח להשחיל את הצומת על הצהוב, מישהו מהצד גונב את האדום ובום. חבל. מניסיון אישי מר, לרמזור מגיעים במהירות שמאפשרת להאיט ולא להאיץ.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיסוס,חסוך ממני את הטפת המוסר,ואנא קרא את באדיקות יותר את אשר כתבתי. עברתי בירוק מלא. האצתי בדיוק כדי להמנע מלחצות את הצומת במצב גבולי.

לפי מה שאני מבין אכן עומדת שם מצלמת מהירות ,כנראה שצולמתי עכשיו הבא ונעשה הערכת מצב-איני יודע באיזו מהירות נסעתי בדיוק לא חושב שזה היה מעל 85 ובטוח לא מתחת ל65.

ממה שקראתי מעל 80 יש זימון למשפט ,מה ההשלכות במקרה של אדם ללא עבירות מהירות ב13 השנים שיש לי רישיון וללא עבירות כלל ב3שנים האחרונות?

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע בתוצאות.

זה הרבה יותר נחמד ליסוע ברכב שיש לפותה"ש מאשר בשלך, והרבה יותר קל להאיץ מעבר למגבלת המהירות :wink:

והוא אינו מפחד לשאת בתוצאות, אלא שואל כעת לגבי האופי שלהן וההתמודדות איתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיסוס,חסוך ממני את הטפת המוסר,ואנא קרא את באדיקות יותר את אשר כתבתי. עברתי בירוק מלא. האצתי בדיוק כדי להמנע מלחצות את הצומת במצב גבולי.

לפי מה שאני מבין אכן עומדת שם מצלמת מהירות ,כנראה שצולמתי עכשיו הבא ונעשה הערכת מצב-איני יודע באיזו מהירות נסעתי בדיוק לא חושב שזה היה מעל 85 ובטוח לא מתחת ל65.

ממה שקראתי מעל 80 יש זימון למשפט ,מה ההשלכות במקרה של אדם ללא עבירות מהירות ב13 השנים שיש לי רישיון וללא עבירות כלל ב3שנים האחרונות?

המתן לדו"ח, אם יגיע.

בקריטריונים לאזהרה אתה לא עומד [צריך לפחות 10 שנים רישיון, כשמתוכן 5 האחרונות נקיות].

לפי תיאורך אני משער שזה 750 ש"ח + 8 נק'.

המקרה שלך מדגים כמה המצלמות הללו מפספסות מטרתן. הן פשוט גורמות לנהגים לחצות צמתים בכתום או לבלום בחדות כשרמזור רק מתחיל להבהב - מהפחד כמובן.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שלא תהיה שלילה מנהלתית ושטויות כאלה,

וחבל למדינה,הכסף שאני משלם במיסים למדינה על דלק אפשר לבנות איזו גינה יפה בכפר שלם:)

אגב תוך כמה זמן אמור להגיע הקנס בדואר?

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה שלך מדגים כמה המצלמות הללו מפספסות מטרתן.

הן מפספסות את מטרתן המקורית, הגברת הבטיחות, הן פוגעות בול במטרה לשמן הוצבו היכן שהוצבו, מס שימוש בדרך.

מקווה שיסתיים בנזקים מינימליים נמרוד, ד״ש מאבא שלי.

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...