Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יישום אוטם צבע ולאחר מכן יישום ווקס

שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

אני רוצה לאחר ביצוע פוליש מלא לאוטו לקנח באוטם צבע PL של מנזרנה ולאחר מכן ווקס שלקולינייט 845.

כאן יש לי זוג שאלות:

1:

האם אני יכול למרוח את האוטם ולאחר הסרה למרוח את הווקס?

השילוב שלהם טוב יחדו?

2:

כמה זמן האוטם צריך לשכב על הפח לפני הסרה וכמה זמן הווקס?

לווקס בדרך כלל נתתי 10 - 15 דקות (לא בטוח שזה הספיק)

הרכב שחור מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אחרי האוטם אפשר למרוח ווקס, אין עם זה בעיה.

לגבי השאלה השניה, כל מוצר וההוראות שלו, יש מוצרים שאין צורך בהמתנה ויש מוצרים עם המתנה של 20 דקות ויותר. אתה צריך לקרוא את ההוראות ולפעול לפיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

השילוב של הקולינייט יהיה טוב עם האוטם הזה ספציפי? כי לפי מיטב הבנתי הקולינייט עצמו הוא גם סוג של אוטם.

לגבי ההוראות, קניתי את הPL באריזה לא מקורית אז אין לי מושג מה ההוראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.האוטם האיכותי של מנזנרנה נמכר בזול בגלל ההנחה היפה, אבל ככה הוא בכלל לא זול.

פשוט תמרח שכבה דקה ותחכה עד שהוא יתייבש (בהתאם לטמפ' ) .

איך לדעת מתי אפשר כבר להסיר את החומר מהרכב על ידי בדיקה עם האצבע :

2. לאחר שסיימת להוריד את האוטם צבע, אל תשים ישר ווקס !

קודם כול תן לאוטם צבע להתאחות במשך 24 שעות, ואז תיישם ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש קבוע באוטם של מנזרנה ה-PL וכל 3-4 חודשים מיישם אותו על הרכב, צבע כסוף כפי שניתן לראות בתמונת הפרופיל שלי,

חומר נפלא, עושה יופי של עבודה.

אישית, אני נותן לחומר לשבת יפה על הרכב אחרי מריחה, אפילו יותר מחצי שעה...נכון שההסרה טיפה יותר קשה לאחר-מכן אבל לפחות אני יודע שהוא התייבש לגמרי על הרכב לפני שאני מסיר את מה שנשאר מעל.

מסכים לגבי מה שצויין קודם לכן, תן לאוטם 24 שעות להתאחות עם הצבע עצמו אם כי ייתכן ואפשר ליישם ווקס לאחר אוטם, שווה בדיקה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמתין 24 שעות להתאחות מנזרנה.

לא חייבים לשטוף שוב את הרכב -למרות שהיום לפני פעולה דומה כן שטפתי כי עברו כמה ימים.

בעיקרון מספיק מעבר של ONR עם מטלית רטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית כן הייתי שוטף את הרכב כדי להוריד לכלוך, חול ואבק שלא ישרוט את הרכב בעת יישום הווקס...הרי האוטם ממילא לא יירד בשטיפה הזו.

אז לדעתי, לייתר ביטחון תעשה שטיפה זריזה בכיף ואז תיישם את הווקס.

בהצלחה ותעלה תמונות, כן? :)

יום טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי גם אחרי 3 שעות המנזרנה pl יורד בקלות מטורפת.

(לא חשבתי ש-3 שעות המתנה יעזור, הייתי חייב לחזור לעבודה:) ).

אני נותן למנזרנה PL להתייבש משהו כמו שעה על הרכב ומעולם לא יצא לי לנגב בכזו עדינות וקלות...תמיד בכל ניגוב הייתי צריך די להתאמץ כדי להסיר את מה שהתייבש ושלא יישאר הלבן...מדוע זה? מוזר...

כלומר, ההסרה של האוטם הרבה יותר קשה מאשר של הווקס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נותן למנזרנה PL להתייבש משהו כמו שעה על הרכב ומעולם לא יצא לי לנגב בכזו עדינות וקלות...תמיד בכל ניגוב הייתי צריך די להתאמץ כדי להסיר את מה שהתייבש ושלא יישאר הלבן...מדוע זה? מוזר...

כלומר, ההסרה של האוטם הרבה יותר קשה מאשר של הווקס...

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה עושה את היישום בצל.

עם איזה מגבת אתה משתמש להסרה?

ההנחה שלי היא שאתה משתמש בכמות עצומה של חומר.

בגדול ה-pl סלחני גם למשתמשים לא מנוסים, כך שאם מרחת מעט יותר מידי, עדיין לא תהיה בעיה, וגם אם השארת את האוטם שעות, עדיין לא תהיה בעיה.

כנראה שהמריחה שלך מלווה בהמון המון חומר (בהתחלה קשה מאוד לתפוס את עניין ה-less is more), האידיאל הוא שכבה קטנטנה, כמעט שקופה, ברמה כזאת שתשאל את עצמך אם זה מספיק, אז כן, זה מספיק.

אין צורך ביותר מנקודה אחת בגודל אפונה לחצי דלת, למשל.

טיפ קטן, על הפד, לפני כל מריחה, רסס מעט מים או קוויק דיטיילר.

המריחה תהיה הרבה יותר קלה ואחידה.

בהצלחה בפעם הבאה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה עושה את היישום בצל.

עם איזה מגבת אתה משתמש להסרה?

ההנחה שלי היא שאתה משתמש בכמות עצומה של חומר.

בגדול ה-pl סלחני גם למשתמשים לא מנוסים, כך שאם מרחת מעט יותר מידי, עדיין לא תהיה בעיה, וגם אם השארת את האוטם שעות, עדיין לא תהיה בעיה.

כנראה שהמריחה שלך מלווה בהמון המון חומר (בהתחלה קשה מאוד לתפוס את עניין ה-less is more), האידיאל הוא שכבה קטנטנה, כמעט שקופה, ברמה כזאת שתשאל את עצמך אם זה מספיק, אז כן, זה מספיק.

אין צורך ביותר מנקודה אחת בגודל אפונה לחצי דלת, למשל.

טיפ קטן, על הפד, לפני כל מריחה, רסס מעט מים או קוויק דיטיילר.

המריחה תהיה הרבה יותר קלה ואחידה.

בהצלחה בפעם הבאה.

ההנחות שלך נכונות ידידי היקר,

אני לא משתמש חדש לאוטם אבל כן, אני מיישם את כל העבודה בחניה תת-קרקעית כך שאין שמש וכנראה שכמות החומר שאני מיישם היא גבוהה...יותר מאשר ציינת כמומלץ, לכן כנראה יותר "קשה" לי להסיר שעה מאוחר יותר.

המטלית שאני משתמש בה היא מטלית אדומה של CG אם אתה מכיר,

תודה ושיהיה אחלה יום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...