Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפאז הוא בגלל שזו סדרה של סרטי ילדים. כל ילד אמריקני וכל ילד בריטי שני נחשפים לפחות לסרט המקורי בגיל מאוד צעיר, ולכן זו סדרה מאוד נוסטלגית עבורם.

מפיקים אחרים (שוב, נולן, פיטר ג'קסון) כיוונו בסרטים שלהם לקהל בסיס מבוגר יותר, ולכן היצירות שלהם יותר דרמטיות, אבל ילדים פשוט לא ייחשפו אליהם בצעיר מספיק צעיר כדי לחוש אותה מידה של נוסטלגיה כלפיהם.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיימתי לראות עכשיו את הסרט STAY מ2005

סוג של מותחן פסיכולוגי קטגוריה שאני מאד אוהב.

יכול לומר בברור שזה הסרט שהכי פחות הבנתי אי פעם, אלפי סימני שאלה בסוף הסרט מה בעצם ראיתי או מה הם ניסו להראות בסרט, אין ככ היגיון בו. אצפה שוב ואחזור עם תובנות (אני מקווה)

לחובבי הקטגוריה מומלץ כי זה סוג הסרטים שאי אפשר להוריד את העין מהמסך לרגע ואתה הופך צמא לידע ורק מחכה כבר לסצנה שתפתור לך הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאולי שוקל לראות את Bright עם וויל סמית'- אל תיראו.

פשוט זבל עופות נוראי. האם ויל סמית' נהיה ממשיכו של ניקולאס קייג'? שחקן מעולה שמשתתף בכול זבל העיקר שיש כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האממ כן.... הסרטים שלו משנות ה 80 היו מעולים, ואפילו חלק מהסרטים של שנות ה 90 כמו face off ועיני נחש דרשו יכולות משחק טובות מאוד.

פשוט מה שקרה אחר כך זה היה גם סרטים איומים וגם שלא דורשים יכולות משחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לפני שבועיים בערך את ג'ומנג'י החדש, בהחלט מפתיע, סרט מצחיק ועשוי טוב, הציון הגבוה שקיבל ב IMDB לדעתי הפעם משקף את האמת.

והתפלאתי, כיוון שבד"כ דווין ג'וינטסון בנוי נטו לסרטים בהם הוא הערס החזק שמפרק את כולם, וכאן זה קצת שונה בנוסף לענייני הקומדיה שרצים בסרט עם קווין האראט (להבדיל מסוכן וחצי שהיה פשוט גרוע).

נהניתי מאוד ממנו, ממליץ.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האממ כן.... הסרטים שלו משנות ה 80 היו מעולים, ואפילו חלק מהסרטים של שנות ה 90 כמו face off ועיני נחש דרשו יכולות משחק טובות מאוד.

עדיין קשה לי להחליט אם אתה רציני או סרקסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ניקולס קייג' אחד השחקנים היותר טובים, אכן הסרטים הישנים שלו טובים יותר מהאחרונים, אבל ללא ספק שחקן טוב לדעתי

אני אישית אוהב לראות אותו על המסך, המשחק המוגזם שלו לפעמים "בא בטוב"

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניק קייג' זכאי לגדולה רק בזכות האינטונציה והתנועתיות המיוחדת שלו שנתנה לעשרות אנשים מוכשרים את הכבוד לחקות אותו בצורה כל כך טובה, כמו החיקוי הטבעי והמטורף הזה של סימון הלברג שאפילו דומה לו:

http://www.youtube.com/watch?v=j6uR3r7hfM0

תהנו:) :

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחקן מעולה שמשתתף בכול זבל העיקר שיש כסף?

הייתי מהמר ש99% מהשחקנים בהוליווד ככה,גם חדשים (יחסית) וגם כאלו עם עבר ארוך של סרטים.

כנראה שעם הזמן הערכים הולכים לעזאזל,העיקר הצ'ק.

ראיתי לפני שבועיים בערך את ג'ומנג'י החדש, בהחלט מפתיע, סרט מצחיק ועשוי טוב, הציון הגבוה שקיבל ב IMDB לדעתי הפעם משקף את האמת.

מחזק,סרט קליל ונחמד להעביר את הזמן.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מהמר ש99% מהשחקנים בהוליווד ככה,גם חדשים (יחסית) וגם כאלו עם עבר ארוך של סרטים.

לא זה העניין.

הביצוע של שחקן בסרט תלוי מאוד ברמת הבימוי: בהנחיות שנותן הבמאי לשחקן, בכמות החזרות שהוא עורך או לא עורך, בכמות הטייקים שהוא מבצע עד שהוא מרגיש שהוא השיג את הביצוע הטוב ביותר של השחקן וכך הלאה. כך גם שחקנים מצויינים יכולים לתת ביצועים גרועים, ולהיפך.

דוגמה מצוינת: ריצ'רד הריס תחת בימויו של קלינט איסטווד ("Unforgiven") לעומת תחת בימויו של כריס קולומבוס ("הארי פוטר ואבן החכמים").

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם עניין של תדמית. תשחק במספיק סרטים גרועים, יחשבו שאתה שחקן גרוע, ויפסיקו להזמין אותך להפקות שמכבדות את עצמן.

אבל לקייג׳ כנראה לא ממש אכפת, אולי בגלל זה שיש לו חובות עצומים למס הכנסה, שמאלצים אותו לקחת כל תפקיד בשביל עוד כמה גרושים פה ושם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

Annihilation... סרט חובה לכל חובב מדב איכותי.

אל תראו טריילרים, כמובן אל תקראו ביקורות או ספוילרים, פשוט תראו.

זמין כטורנט או בנטפליקס, עדיף לצפות במסך גדול ובלי הפרעות.

מי שרואה שיתייג אחכ כאן #homerton.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...