Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין. כבר בהורדה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין הסרט, תודה על השיתוף אסף!

באותה הזדמנות אמליץ על AMERICAN SNIPER, ראיתי אותו השבוע עם אישתי, שנינו נהנינו.

למי שמעניין אותו דירוג IMDB- הסרט כרגע מדורג 7.6

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין

טוב שעדיין עושים סרטים שהם לא סיקוול, פריקוול או ריבוט על דמות קומיקס כלשהי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין הסרט, תודה על השיתוף אסף!

באותה הזדמנות אמליץ על AMERICAN SNIPER, ראיתי אותו השבוע עם אישתי, שנינו נהנינו.

למי שמעניין אותו דירוג IMDB- הסרט כרגע מדורג 7.6

אחחחח כמה אני אוהב את איסטווד.

Gran Torino שלו (מ 2008, הוא מביים ומשחק שם) מאוד מאוד מומלץ.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אלון,

מה שאהבתי במיוחד בצלף אמריקאי זה שאין בסרט "פיצוצים הוליוודים", הוא נראה אותנטי ובאמת מעביר יפה את התחושה של מקומות וסיטואציות מורכבות עם הדילמות הנלוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלף אמריקאי לדעתי היה לא משהו. המשחק של קופר והבימוי של איסטווד היו טובים, אך יש כמה בעיות בסרט. מבלי להכנס לספוילרים, לא מציגים את השחקן הראשי כמו שצריך (אשמת התסריאטי) ובחלקים מסויימים מהסרט בהחלט מתקבל הרושם שמדובר בסרט הוליוודי טיפוסי. למען הסר ספק, הקשר בין הסרט הזה לגראן טורינו מקרי בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי UniqueZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אלון,

מה שאהבתי במיוחד בצלף אמריקאי זה שאין בסרט "פיצוצים הוליוודים", הוא נראה אותנטי ובאמת מעביר יפה את התחושה של מקומות וסיטואציות מורכבות עם הדילמות הנלוות.

תודה לך! הסרט הכי טוב שראיתי בחיים.

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מציגים את השחקן הראשי כמו שצריך (אשמת התסריאטי) ובחלקים מסויימים מהסרט בהחלט מתקבל הרושם שמדובר בסרט הוליוודי טיפוסי.

לא קראתי את הספר של כריס קייל אבל ממה שקראתי עליו הסרט דווקא מציג אותו בצורה טובה.

מבחינת רמת ה"הוליוודיות" של הסרט אני חולק עליך, הוא מציג את הלחימה בצורה מאוד אותנטית פעם אחת כי הסרט באמת די נטול אפקטים מוגזמים ופעם שניה כי הוא מציג בצורה מאוד אמינה את המורכבות של לחימה בשטח כזה שהוא בעצם שכונה אזרחית אבל רוויה בטרוריסטים\מחבלים.

כפועל יוצא יש בלחימה כזו הרבה דילמות מוסריות והסרט בהחלט נותן את הבמה לדילמות האלה ולצורת ההתמודדות איתן.

אי אפשר לפספס שהסרט פה יותר מתמקד באלמנט הדוקומנטרי מאשר בלהיות עוד סרט פיצוצים טיפוסי (עיין ערך TAKEN 3 המוגזם).

בלי קשר, הסיפור של כוכב הסרט בהחלט מרתק ויוצא דופן ובמידת מה מזכיר לי קצת את תקופת הצלפים הצ'צ'נים בעזה בתקופת שירותי הצבאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי גם. סרט נחמד לדעתי, לא יותר. בטח לא משתווה ליצירות מופת בעברו של איסטוד. אבל נכון שעדיף על "אקשן הוליודי" קלאסי.

חוסר הדיוק שנאמר למעלה- בסרט מוצג קייל כמתייסר בדילמות מוסריות תוך כדי הלחימה, אך בספרו זה כלל לא קיים, להפך- הוא כתב בפירוש שנהנה לצלוף (ולהרוג). יכול להיות שזה בדיוק מה שהפך אותו לשיאן הצלפים בצבא האמריקאי.

והמלצה שלי- Whiplash, שכמובן קצת מוקצן אבל גם כן יוצא דופן בעדר הסרטים הרגיל, מה גם שסוף סוף יוצא לאור סרט באורך "רגיל", כמו שפעם היינו רגילים, ולא איזה שעתיים וחצי.

ואם כבר רוצים סרט באורך הגלות- Interstellar. מדע בדיוני משובח שמזכיר קצת את "אודיסיאה בחלל" ועשוי היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט. לא חושב שיצא לי לראות סרטים של השחקן הזה בזמן הקרוב. שיחק כל כך טוב שפשוט התחלתי לשנוא אותו.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף עוד סרט שראיתי ואהבתי וגם שונה מסגנון הסרטים שאני לרוב רואה- Whiplash

דרמה שסובבת סביב מתופף צעיר בבית ספר הכי טוב בארה"ב למוזיקה וההתמודדות בתוך מסגרת שמנוהלת על ידי מורה מאוד נוקשה.

בהערת אגב- מי שמצוייד במערכת איכותית הולך להנות במיוחד.

אגב 2, מדורג 8.6.

עריכה אחרונה על ידי edan82

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...