Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, לא היה לי כח לכתוב את כל השם, לא שווה את זה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צודק,יש סרטים שאני מראש מוותר על "חווית" הצפייה בהם.

Solo A Star Wars Story נמצא ברשימה (שחורה) הזו. לאור תגובות שקראתי בכמה מקומות

הבנתי שרק חסכתי מקום בארד דיסק, ומזמני היקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ׳יטי צ׳יטי בנג בנג ( 1968 ) -

עלילה קצת מבולגנת ולא כל השירים מוצלחים, אבל האופן שבו הדימיון מעורבב במציאות קסום בעיניי.

בכלל, אני נוטה יותר ויותר לסרטים שבהם מוצג איזה רעיון/דימוי מעורר דימיון/השראה מאשר עלילה מהודקת,

ע״ע באסטר קיטון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'יטי צ'יטי בנג בנג סרט קסום. מהתקופה שסרטים נראו לפעמים מצויירים (כמו הסרטים של ברטון). שימו לב רק, הנבל שם מאוד מפחיד ילדים קטנים, אבל קלאסיקה במיטבה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולו היה יכול להיות סרט מד"ב לא רע בפני עצמו, אם הוא לא היה קשור בכלום לעולם של מלחמת הכוכבים.

רגע, בעצם, הוא ממש לא קשור לעולם של מלחמת הכוכבים- רק כמה מהדמויות שבו הם במקרה ממלחמת הכוכבים.

זו הבעייה הכי גדולה שלו.

כמו שאמרו באתר 9GAG : הם הוציאו סרט על סולו שלא ביקשנו, ומאחר שלא ביקשנו הוא לא הרוויח מספיק, אז הם ביטלו את הסרט על אובי וואן שכולם רצו לראות.

סליחה, אבל סרט של XTAR WARS בלי שום ג'דיי ואזכור לכח, זה לא סרט של STAR WARS.

הוא לא גרוע, אבל הוא סתמי לחלוטין- חסר כל ייחוד. סתם עוד סרט מד"ב.

כל הסדרה הזו רק מתדרדרת עם כל סרט חדש שיוצא תחת השם הזה לצערי. למרות שדווקא רוג 1 היה מאד נחמד לטעמי, והוא היוצא מהכלל היחיד כרגע. בואו ונגיד שאני לא מחכה בקוצר רוח לסרט התשיעי, אחרי שראיתי את השמיני והשביעי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם, הוא ממש לא קשור לעולם של מלחמת הכוכבים- רק כמה מהדמויות שבו הם במקרה ממלחמת הכוכבים.[...]סליחה, אבל סרט של STAR WARS בלי שום ג'דיי ואזכור לכח, זה לא סרט של STAR WARS.

נכון. אני חושב שהטעות היא בנסיון לעשות סדרת סרטים שהיא בבת אחת כמו שר הטבעות (קרי, שיש לסרטים השונים שבה עלילה מרכזית אחת) וגם כמו מארוול (קרי, שהסרטים השונים בה הם אפיזודיים, והקשר ביניהם הוא דרך דמויות חוזרות) באותו זמן. סולו פשוט אפיזודי מדי: הוא לא מקדם את העלילה של הסדרה בכללותה.

אני דווקא לא נהנתי במיוחד מרוג 1, אבל לפחות הוא כן משתחל לתוך העלילה הכללית. אני חושב שמהסרטים החדשים, הטוב ביותר הוא עדיין הראשון (של JJ אברמס), למרות חוסר המקוריות שבו. לפחות כיף לצפות בו.

ואגב, מלחמת הכוכבים זה לא מדע בדיוני. זו פנטזיה פר אקסלנס.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, מלחמת הכוכבים זה לא מדע בדיוני. זו פנטזיה פר אקסלנס.

בוא ופשוט נסכים שלא להסכים בקשר לזה.

זה שילוב של מד"ב ופנטזייה. כמה אחוזים כל חלק? תלוי בצופה לדעתי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אומר שהנרטיב עצמו הוא פנטסטי, בעוד הבמה היא יקום של מדע בדיוני.

בוא נבחן את העלילה של הסרט המקורי: קוסם, איכר, גמד, איש פח, שודד ואיש-דוב יוצאים להציל את הנסיכה הלוחמת מהטירה של המכשף הרשע. נו, פנטזיה או לא?

לידיעה כללית, טיוטה קודמת של התסריט כללה דיאלוג שהיה פרפרזה ברורה מאוד על דיאלוג בין גנדלף ובילבו ב״ההוביט.״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ופשוט נסכים שלא להסכים בקשר לזה.

זה שילוב של מד"ב ופנטזייה. כמה אחוזים כל חלק? תלוי בצופה לדעתי :wink:

זה space opera

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, עם זה אני לחלוטין לא יכול להסכים.

ה-SPACE OPERA היחידה המקובלת עליי היא אופרה קלינגונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם איזה סרט שיעיף לי את הסכך עקב גאונות, משהו שנותן לראש לחשוב, קיים משהו כזה בזמן האחרון?

דוגמא אחרונה לסרט שעשה לי את זה ממש זה בין כוכבים - interstellar, והוא יצא ב 2014, עד כה הקולנוע משעמם אותי ממש.. מלבד הנוקמים האחרון שממש היה טוב לדעתי.

נ.ב מה שברווז נכון לחלוטין, אף אחד לא ביקש סרט על SOLO, וקיבלנו סרט בינוני פלוס שלא רע בפני עצמו אבל בטח לא היה אמור לבוא כמחליף לאובי, אני לא יודע מה עבר להם בראש שהם החליטו להאט את ייצור הסרטים האלו לאור העובדה שיש להם כמדומני את כמות המעריצים מהגדולים בעולם.

טיפשי לחלוטין..דיסני טמבלים, כמו כן עוד החלטה גרועה שהם עשו ועצרו את שומרי הגלקסיה 3.

עכשיו בכלל הם קנו את מארוול אז אני לא צופה עתיד מזהיר בכלל לסרטים האלו, מקווה שיספיקו לעשות את דדפול 3 עדיין RATED R ולא עם חדי קרן במקום דם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, מצד אחד אתה מדבר על גאונות, ומצד שני על הזבל של דיסני או סרטים מבוססי קומיקס? זה לא הולך ביחד...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם איזה סרט שיעיף לי את הסכך עקב גאונות, משהו שנותן לראש לחשוב, קיים משהו כזה בזמן האחרון? דוגמא אחרונה לסרט שעשה לי את זה ממש זה בין כוכבים - interstellar, והוא יצא ב 2014, עד כה הקולנוע משעמם אותי ממש.. מלבד הנוקמים האחרון שממש היה טוב לדעתי.

אני מחבב את כריסטופר נולן, אבל בין-כוכבים אחד מהסרטים החלשים ביותר בקריירה שלו: קר (לפחות ביחס לסרטי בטמן שלו), מייגע, ולא חיבבתי מספר מן הטוויסטים בעלילה; והמיקס של הסאונד - העוגב של האנס זימר מחריש אוזניים, ולא בקטע טוב.

אגב, הנה דברי ביקורת נוקבים ומעניינים על הסוף של הסרט:

the wall-to-wall exposition is such an odd, demystifying choice. So much of the best science fiction eschews explanation for its central conceit. Why can’t women get pregnant in “Children of Men?” Who knows. How exactly are they erasing Jim Carrey’s memories in “Eternal Sunshine of the Spotless Mind?” Who cares! When you confine this type of film to a box, you risk — even promise — disillusionment and disappointment.

https://needabiggerblog.com/2014/11/15/review-interstellar/

נהנתי מהנוקמים האחרון, אבל הסיום קצת מוזר. לא אכפת לי שסרט נגמר ב-Cliffhanger, אבל כשיש עוד שני סרטי מארוול בינו לבין ההמשך שלו - זה קצת מוזר. הנוקמים המקורי הוא עדיין יצירת המופת של מארוול.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם איזה סרט שיעיף לי את הסכך עקב גאונות, משהו שנותן לראש לחשוב, קיים משהו כזה בזמן האחרון?

דוגמא אחרונה לסרט שעשה לי את זה ממש זה בין כוכבים - interstellar, והוא יצא ב 2014, עד כה הקולנוע משעמם אותי ממש.. מלבד הנוקמים האחרון שממש היה טוב לדעתי.

זה סרט לא רע, מותחן פסיכולוגי "the best offer":

https://www.imdb.com/title/tt1924396/

עוד סרט ישן ומצוין שיש בנטפליקס הוא "הבלתי משוחדים" "the untouchables". קוין קוסטנר, שון קונרי, אנדי גרסיה, רוברט דה נירו.

ואתה צודק, בזמן האחרון לא ראיתי אף סרט עם עלילה טובה ומרתקת. האפקטים באים על חשבון הכותבים. נראה, אולי יצא משהו מפסטיבל הסרטים בחיפה.

ודרך אגב, לדעתי אינטרסטלר אחד הגרועים. אולי זה הבאז שיצרו סביבו והעלה את הציפיות לשמיים. פשוט ארוך ומשעמם.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה ראיתי את שלושת הקלוברפילדים, אלה 4 וחצי שעות שלא יחזרו...

קראתי קצת בפורומים, וכולם מדברים על איזה יופי הצליחו לתפור שלושה סרטים לפרנצ'ייז אחד ואיך הם מסבירים אחד את השני. איזה פאקינג חרטא! שלושה סרטים בינוניים ובנאליים ברמות הבנאליות ביותר, שכל אחד כשלעצמו הוא meh ביום טוב והחיבור של שלושתם כדי לנסות להרים אותם הוא פשוט עלבון לאינטיליגנציה. אשכרה חשבתי שיהיה איזה משהו שקושר בין שלושתם, משהו מעניין. איזה בזבוז זמן יא אללה שלהם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...