Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמה שעזר לחוויה שלי הוא שלא קראתי את ההוביט הרבה שנים בטרם ראיתי את הסרט הראשון. מה שכן קראתי היה את שר הטבעות, ואת הנספחים שמסבירים את סיפור הרקע של תורין. וזה מה שקיבלתי על המסך.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רקוויאם לחלום - סרט קשה, משל על הקלות שבו אנשים יכולים להתמכר לאשליה, ועל התוצאה הבלתי נמנעת בה האשליה שהם יצרו מתנפצת על רצפת המציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Berlin syndrome:

נותן לו 7 מתוך 10.

ב-IMDB קיבל 6.3 מתוך 10.

תיירת אוסטרלית מטיילת בגרמניה לבדה, מכירה מורה מקומי, יש קליק, סטוץ, ואז הוא כולא אותה בדירה שלו.

יש איזשהו אלמנט פסיכולוגי בסרט.

עם הפסיכוזה של המורה הגרמני ותפיסת המציאות שלו.

2 דברים שאהבתי בסרט:

-התהליך שהתיירת עוברת: מאוהבת בו->כלואה->מנסה לברוח ולא מצליחה->מנהלת איתו זוגיות->מגלה עוד שלדים בארון שלו.....And Repeat.

-התקציב: נראה כאילו התקציב היה 50 אלף דולר. אפילו פחות.

2 דברים שלא אהבתי:

-כמעט שעתיים. מעט ארוך לטעמי.

-הניסיון לכער את טרסה פאלמר היפהפיה.

*יש עירום כמעט מלא. אין סצינות אונס. שליש מהסרט מדובר בגרמנית, שני שלישים באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

"החיים ע"פ אגפא" של אסי דיין, החברה הישראלית במיקרוקוסמוס בצורת בר תל-אביבי, יצירת המופת הזאת רלוונטית כיום בדיוק כמו ביום היא נכתבה, שזורה בשירים של לאונרד כהן.

הסרט בשחור/לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Room: סרט דרמה.

אמא ובן כלואים ע"י פסיכופט בתוך חדר.

הוא מספק להם תרופות/צעצועים/מזון/מים, אבל לא נותן להם לצאת.

האמא חיה שם 7 שנים, הילד נולד שם והוא בן 5 במהלך הסרט.

לאחר שהם משתחררים, יש להם קצת קשיי הסתגלות.

הסרט מתמקד במערכת היחסים ביניהם.

*אני חייב לציין שיכולות המשחק של הילד הקטן הן פנומנאליות.

**ברי לרסון זכתה באוסקר על היותה שחקנית ראשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור קלות.. :)

אני צריך המלצה לרשימת סרטים ישראליים שהיא MUST, ז"א שזה סרט שאם מישהו לא ראה זה נחשב "כחור בהשכלה" כפי שאומרים.

מעבר לסרטי MUST, אשמח גם לסרטים ישראליים שראיתם ונהנתם ממש לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חכה ליום העצמאות בלילה בערוץ 2 ותראה סרטי בורקס עד הבוקר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עבורי, אני באופן אישי ראיתי את רב הסרטים, אני צריך את זה במסגרת ימי תרבות לחיילים היחידה, המפ רוצה להקרין להם סרט ישראלי אחת לשבוע והפיל את המשימה עלי, אני לא רוצה להסתמך על דעותיי האישיות ובסופו של דבר להקרין להם סרט שיגרום להם להתבאס בהקרנת הסרט שבוע לאחר מכן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך את זה במסגרת ימי תרבות לחיילים היחידה, המפ רוצה להקרין להם סרט ישראלי אחת לשבוע והפיל את המשימה עלי.

איזו בקשה מוזרה.

מנקודת מבט של מפקד, מה שחשוב להציג לחיילים זה סרט שהתמות (Themes) שלו מדברות אמורות לדבר אליהם, בלי קשר להאם הוא ישראלי או לא.

אני הייתי מבקש להציג את Braveheart.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2001 לנו הציגו את Saving Private Ryan ביום האחרון של המסלול ע"מ "להכין" אותנו לפעילות מבצעית.

לא אשכח את היום הזה לעולם.

ובלי קשר, זה עדיין הסרט האהוב ביותר עלי (ועל אותו המשקל לשרשור סדרות - Band of brothers).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בז'אנר המלחמה מהשנים האחרונות אני מאוד מחבב את "הסרבן", אבל לא כל אחד יכול לצפות בסצנות הקרב הללו. הן גורמות לפתיח של "להציל את טוראי ראיין" להיראות כמו ספיחס, וכל מי שראה את הסרט יידע שזו לא הגזמה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב בקשה מוזרה, זה ללא תועלת, את החיילים פחות מעניין הקונספט, חצי שעה ניסיתי להסביר לו שאפשר להקרין סרטים מעולים מהעולם אבל הוא מתעקש על ישראלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב בקשה מוזרה, זה ללא תועלת, את החיילים פחות מעניין הקונספט, חצי שעה ניסיתי להסביר לו שאפשר להקרין סרטים מעולים מהעולם אבל הוא מתעקש על ישראלי..

טוב זה מטופש כי מי לא ראה לפחות 1000 פעמים את:

גבעת חלפון

מבצע סבתא

השוטר אזולאי

סאלח שבתי

תעלת בלאומליך

חבורה שכזאת (קשה להשיג את הסרט הזה)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...