Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאוד נהנתי מ-ready player one.

וגם מ-mission impossible החדש. אמנם ארוך (שעתיים וחצי) אבל לא מרגישים את הזמן עף כי הוא שומר על קצב מהיר, מעניין ומותח לאורך זמן.

מומלץ מאוד ב-IMAX.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סרטים שהתעלו על הספרים שנעשו לפיהם הם בודדים.

אין פה מה להתעלות. זה מדיום שונה לגמרי, ואין מה להשוות בין השניים מלכתחילה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמעט תמיד נכון, סרטים שהתעלו על הספרים שנעשו לפיהם הם בודדים.

מניסיון אישי רב שנים ורב ספרים אני נוטה להסכים,

חווית הקריאה היא עוצמתית יותר,

לא ניתקלתי עדיין בסרט שהתעלה על ספר.

יש מקום להשוואה במידה וסרט מבוסס על ספר, תמיד בתאורי קריאה

יש יותר מקום לדמיון ויצירתיות,

ואני כותב כחובב מושבע גם של סרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו את דדפול 2 סופר דופר קאט אדישן

Deadpool.2.2018.Super.Duper.Cut

אחרי דדפול 2 חשבתי שזה הסרט הכי טוב שיצא בעשור האחרון לקולנוע. טעיתי. הסופר דופר אדישן מקום 1, דדפול 2 הרגיל מקום 2.

פשוט יצירת מופת, לא פחות, החל מהכתיבה ועד יכולות המשחק הנהדרות של ריינולדס, ברולין ושאר הקאסט.

ממליץ בחום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא אהבתי בדד פול הראשון, זה זה שהוא כל הזמן מנסה להיות מצחיק בכח, והבדיחות ברמה של בני 12.

בשני זה גם ככה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני זה אפילו גרוע יותר. סרט נחמד שספק אם הייתי טורח לראות אותו -אם הילדים לא היו "לוחצים"

כך או כך הסרט משמש (מבחינתי) בדיקת חוזק הקירות/טיח אצלי בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדד פול הראשון היה סרט שבת בצהרים נחמד, די נמוך עם בדיחות פיפי קקי וולגריות לא מתוחכמות מידי, אבל בסופו של דבר הוא היה מהנה.

אני מתכנן לראות בסופ"ש הזה את הסופר דופר אן קאט של דד פול 2. אין לי ציפיות גבוהות, אבל נראה לי שהוא יהיה נחמד בשביל לשבת בצהרים עם החברים ולדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל, אם אני רוצה קומדיה עם גיבורי-על, מי צריך דווקא את דדפול?

גם ככה 90% מהסרטים בקטלוג של מארוול הם, ביסודו של דבר, קומדיות-אקשן. הם לא צריכים לשבור את הקיר הרביעי בשביל להיות מצחיקים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראיתי את הדדפול האחרון. סיפור לא טוב ומתאמץ להצחיק בכוח. איבד את כל החן של הסרט הראשון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, נפוח מחשיבות עצמית,מייגע עם בדיחות קרש. אבל נהניתי לראות את הילדים נהנים.

ועוד יותר לחוש את הקירות לפני התמוטטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

את הראשון לא אהבתי. לא כל כך יכול לשים על זה את האצבע- לא מי יודע מה משך אותי. לא מספיק מצחיק, לא מספיק הזוי, לא מי יודע מה מעניין, יותר מדיי הייפ ופחות מדיי ביצוע. כמו שאמרו פה, התאמץ יותר מדיי.

השני? אפילו שהוא התאמץ יותר מדיי להצחיק, וראו את זה, זה עבד. זה סוף סוף היה הMERK WITH A MOUTH שציפיתי לו. מאד אהבתי, אפילו שבתור סרט אקשן הוא די סתמי- הכל יחד עובד בצורה מאד מהנה לצפייה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את the room בהקרנה בסן פרנסיסקו, בפעם השניה (בקולנוע, רביעית בסהכ). אחת החוויות הכי משוגעות שיש.

If everyone would love each other, the world would be a better place! IMG_20180909_181916_510.jpeg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...