Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט טולדו 2015 או ג'טה 2015 ? ברור שג'טה אבל ההפרש בכסף פוזל לטולדו...

Sasy Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם.

יש לי 100,000 ש"ח .

אי מעוניין לקנות רכב חדש מליסינג 0 ק"מ. חסכוני עם ק"מ נמוך מאד ואמין.

2 הצעות:

1.סיאט טולדו 2015 1.4 DSG7. ב104,000 ש"ח אחריות 2 שנים בלבד!

2.ג'טה 2015 1.2 DSG7 ב120,000 ש"ח אחריות3 שנים.

קראתי את החששות עם DSG7 כאן ואני חושש גם כן במיוחד בגלל האחריות של הסיאט .

לגבי הג'טה היא מאד מושכת אבל לא בא לי הלוואה של 20,000 ש"ח.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שג׳טה 0 קילומטר מליסינג מקבלת 3 שנות אחריות? כעיקרון 3 שנות אחריות זה רק לפולקסווגן הפרטיות.

בכל מקרה, לטולדו יש מנוע חזק יותר שמספק ביצועים נהדרים. אבל המכונית עצמה משדרת עולב ומרגישה הרבה פחות איכותית מהג׳טה.

ב-100 אלף ₪ אני הייתי הולך על סובארו אימפרזה 0 קילומטר או קיה פורטה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

לגב ההצעות שלך אימפרזה או קיה... התצרוכת דלק לא עולה באותו קנה מידה עם המנועי TSI נכון? תקן אותי אם אני טועה.

אני מדבר על 1:18 לערך מחוץ לעיר בלבד ל2 ההצעות שהבאתי.

לגבי האחריות אני מברר בירור מעמיק נוסף כעת. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ידידי.... לפי הציטוט הבא חברות הליסינג בטוח לא שילמו עבור השנה השלישית:

פולקסווגן מעניקה ללקוחותיה 3 שנות אחריות:

1. אחריות יצרן הניתנת על ידי היבואן הישיר – צ'מפיון מוטורס בע"מ, החל מתאריך ה- 19.2.2014, על פי תעודת האחריות ובכפוף לאמור בה ובתנאיה; תוקפה הינה למשך 24 (עשרים וארבעה) חודשים מיום מסירת הרכב, ואינה מוגבלת בקילומטרים.
  2. בנוסף, ניתנת אחריות היבואן הישיר (צ'מפיון מוטורס בע"מ) לרוכש* רכב פרטי** מדגם VW פרטיות (למעט דגם האמארוק), לשנה שלישית, כהטבה, ללא עלות ו/או תשלום נוסף, בתנאי תעודת האחריות, התקפה ל- 100,000 (מאה אלף) קילומטרים מיום המסירה של הרכב או עד תום השנה השלישית, המוקדם מביניהם (להלן:"האחריות הנוספת").שווי הטבה – הינה 1,700 ₪ כולל מע"מ. ניתן להמיר את שווי ההטבה במעמד הזמנת הרכב, בזיכוי כספי במלוא שווי ההטבה.* רוכש, משמע – אדם הרוכש מהיבואן הישיר (צ'מפיון מוטורס בע"מ) רכב פרטי לשימושו האישי ולא לשימוש עסקי ו/או לצורכי עסקו. למען הבהר והסר ספק, "רוכש" אינו כולל חברות החכרת רכב (ליסינג), חברות השכרת רכב, ציי רכב גדולים, חברות בעלות צי רכב מעל ל- 3 כלי רכב ומוניות.** רכב פרטי, משמע – רכב, שאינו ציבורי ו\או אינו רכב מסחרי, המיועד לשימוש אישי ולא לשימוש עסקי ו/או לצורכי עסק.
  3. האחריות הנוספת הינה בתנאי האחריות המפורטת בחוברת האחריות, הנמסרת לבעל הרכב במעמד מסירת הרכב, וכפופה לאותם תנאים.
  4. החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל רגע נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? זה בדיוק המקום להסביר... כמעט סגרתי היום.

אני רכשתי בעבר ליסינג ס ק"מ דבר ראשון אני מאמין שגובים ממך כסף על העמדת רכב לכביש או משהוא כזה, דבר שלא יעלה לך אצל היבואן, ואתה צריך להוסיף את זה למחיר, כל הנחה שהיא שיעשו לך תיהיה פחות מאשר מה שתמכור בעתיד, כלומר אם לדוגמא אתה מקבל הנחה של 10 אלף בגלל שזה ליסינג 0 ק"מ אז כשתמכור תצטרך להוריד 15 אלף. אנשים לא רוצים להיות יד שלשית ועוד אחרי ליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין עתידי בעייתי.

אם לא צפוי מצב כזה - אין ממה להתרחק, מבחינתי.

מסכים איתך. אבל לא יודע מה צפוי בעתיד . :)

אני רכשתי בעבר ליסינג ס ק"מ דבר ראשון אני מאמין שגובים ממך כסף על העמדת רכב לכביש או משהוא כזה, דבר שלא יעלה לך אצל היבואן, ואתה צריך להוסיף את זה למחיר, כל הנחה שהיא שיעשו לך תיהיה פחות מאשר מה שתמכור בעתיד, כלומר אם לדוגמא אתה מקבל הנחה של 10 אלף בגלל שזה ליסינג 0 ק"מ אז כשתמכור תצטרך להוריד 15 אלף. אנשים לא רוצים להיות יד שלשית ועוד אחרי ליסינג

קודם כל תודה על התגובות.

לגב היד שלישית והליסינג במכירה בעוד שנתיים וחצי כשארצה למכור....אתה צודק. לקחתי בחשבון לרדת עוד 5K במכירה מעבר לליסינג .

לגבי 1:18 אני חושב שהטולדו והגטה יכולות לעשות זאת . אני גר על כביש 6 ונוסע צפונה רק בינעירוני. אולי אני טועה אבל לפי התגובות בפורומים זאת התוצאה.

הם ירדו איתי 16000ש"ח מהמחירון גטה והטולדו.כך שאין עוד כסף על העמדת רכב על הכביש. וזה כולל מיגון רישוי ומולטימדיה.

אז מה לעשות?

יש מישהו שממליץ על אחת העסקאות הנ"ל ורואה בהן יתרון כמו לאחד כמוני שרוצה רכב כזה חדש בתקציב מוגבל.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכתב לך שטרייד אין על רכבים כאלו בעייתי - צודק. קצת חבל שהוא לא כתב לך שהיום כמעט כל טרייד אין בעייתי, כי שוק היד שנייה מת, אבל זה לא משנה את העובדה שהוא צודק.

העסקאות האלו משתלמות למי שקונה רכב להרבה זמן. אם אתה קונה את הרכב ומתכוון למכור אותו תוך שנתיים-שלוש - זה לא משתלם. אבל כשתבוא למכור כזה רכב בעוד 5 שנים, העובדה שהוא יד שנייה לא תוריד ולא תעלה את ערכו. בינתיים אתה נהנת עם 16 אלף ש"ח בחיסכון.

אני לא חושב שג'טה או טולדו עושות 18 קילומטרים לליטר. אולי, אם אתה שוקל 80 קילו, נוסע 80 קמ"ש, עם חלונות סגורים, לבד באוטו, בלי מזגן ומאיץ כמו סבתא בת 70. צריכת הדלק המשולבת והאמיתית של הרכבים האלו ממש לא מגיעה למספרים האלו, אל תחייה בסרט כי אתה תתאכזב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. אבל לא יודע מה צפוי בעתיד . :)

קודם כל תודה על התגובות.

לגב היד שלישית והליסינג במכירה בעוד שנתיים וחצי כשארצה למכור....אתה צודק. לקחתי בחשבון לרדת עוד 5K במכירה מעבר לליסינג .

לגבי 1:18 אני חושב שהטולדו והגטה יכולות לעשות זאת . אני גר על כביש 6 ונוסע צפונה רק בינעירוני. אולי אני טועה אבל לפי התגובות בפורומים זאת התוצאה.

הם ירדו איתי 16000ש"ח מהמחירון גטה והטולדו.כך שאין עוד כסף על העמדת רכב על הכביש. וזה כולל מיגון רישוי ומולטימדיה.

אז מה לעשות?

יש מישהו שממליץ על אחת העסקאות הנ"ל ורואה בהן יתרון כמו לאחד כמוני שרוצה רכב כזה חדש בתקציב מוגבל.

תודה

אם אתה הולך להחזיק את הרכב יותר מ5 שנים אז באמת צריך לשקול את זה בחיוב אבל תיהיה בטוח בזה קודם ב100% כי אחרת זה פשוט בור של כסף...

.

בא נדבר במספרים רכב בכזה עסקה שעלה לך 104 אלף שקל יהיה שווה בעוד שלוש שנים משהוא כמו 60 אלף שקל במקרה של קילומטראז סביר + ומצב רכב טוב מאוד, לעומת עסקה חדשה שלדעתי תוכל להוציא את זה מסוכנות של סיאט גם ב115 (בלי עלות של העמדת רכב וכל הבולשיט של ליסינג 0 ק"מ שזה חיסכון של הרבה כסף!!!) והרכב יהיה שווה סביב ה75 אלף שקל ככה שזו אותה הנחה בדיוק אז מה הרעיון לנסוע עם רכב יד שלישית אם אתה יכול לנסוע על יד ראשונה?

השקלול של המחיר אחרי 3 שנים הוא לדעתי האישית בלבד, יכול להיות שאני טועה אבל אני יוצא מתוך נקודת הנחה שבעסקת ליסינג 0 ק"מ תאבד לפחות 40% ב3 שנים לעומת 35% בעסקה רגילה. בכל אופן הפער יישאר אותו דבר בין עסקת ליסינג לעסקה רגילה ולכן אני שוב לא מבין מה היתרון של עסקת ליסינג היא יכולה לחסוך אולי 3K הרגע אבל לטווח הארוך ברור שהיא הרבה פחות בטוחה מבחינת ירידת ערך מאשר יד ראשונה, ובשביל 3-4 K לא קונים רכב יד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר 120k אני הייתי קונה סיאט לאון ישירות מהיבואן.

תא נוסעים נאה ואיכותי מזה של ה'טה והטולדו, מרווחת יותר מהטולדו ומאובזרת משתיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...