Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת סביבון במיקרוגל

noogie
שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

צריך להחליף את הסביבון במיקרו אחרי שהקודם נמס (המיקרו משנת 1997).

מצאתי חנות במרכז הארץ (אתר אינטרט) שמוכרת חלק שאמור להתאים, 45 ש"ח + 25 ש"ח משלוח בדואר רשום בארץ.

חפרתי ונברתי ואפילו מצאתי service manual למכשיר (שנת 97' כבר אמרתי?) ומק"ט מקורי של החלק.

בחנות חלפים בהולנד החלק עולה 3.89 יורו ובחנות חלפים בבלגיה עולה 1.38 יורו (!!! מקורי!!!).

א. מישהו מכיר ספק חלקי חילוף במחירים שפויים בארץ? 70 ש"ח על סביבון לא נשמע לי לעניין כשמיקרו פשוט אפשר לקנות היום ב 170 ש"ח כמדומני.

ב. לחילופין, ספק חלפים בחו"ל ששולח לארץ בעלות הגיונית.

נ.ב. פניתי לשתי החנויות בחו"ל, אולי יתמזל מזלי והן ישלחו לארץ או שאני אתארגן על משלוח להולנד כשאהיה שם בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המנוע, רק התותב בין המנוע לצלחת.

צודק, תמונה אחת שווה אלף מילים:[ATTACH=CONFIG]411085[/ATTACH]

דווקא נראה לא קשה במיוחד לאלתר משהו, אני מניח שרק הראש נמס ,אפשר לקחת את החלק שמתחבר למנוע ולאלתר משהו שיתחבר למגרעות בצלחת במקום הראש. אולי אפילו לשחזר מדבק אפוקסי את הראש.

בינתיים תסתכל בשכונה שלך, מקרוגלים מושלחים לפח בהמוניהם, קרוב לוודאי שתוכל למצא חלק דומה באחד כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאקינג 18 שנה למיקרוגל. זה וויסקי שזה משתבח?

אתה לא חושב שהא צריך לעבור לשדות הנצח של המיקרוגלים ולנוח על משכבו בשלום?

המכשירים האלה זולים היום מאוד. כשמתקלקל אצלי המיקרוגל - הוא עף לפח, ובמקומו אני קונה חדש במצבע שקר כלשהו בשופרסל, אחרי שאני מברר מה המחירים אצל אבי סופר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לייצר פסולת אם אני עוד יכול להשתמש בו? במיוחד שעלות החלק היא בתכלס נמוכה מאד.

אני איתך לגמרי, שונא לזרוק דברים עובדים לפח, מה גם שמיקרוגלים שייצרו לפני 18 שנה יכולים לפעול עוד 18 שנה, ומיקרוגלים חדשים זולים שמייצרים היום מחזיקים זמן קצר בהרבה. תשאלו טכנאים עם ניסיון של 20 שנה.

המיקורגל שלי נקנה ב 1995 ועדיין עובד מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המיקרוגלים מחזיקים בין 4-6 שנים. התחיל במכשיר מבציר 1990 ומאז אותו כלל, ולא משנה אם מדובר במותג יוקרה או במותג מדבקה.

כמובן שהמכשירים עובדים לא מעט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאקינג 18 שנה למיקרוגל. זה וויסקי שזה משתבח?

אתה לא חושב שהא צריך לעבור לשדות הנצח של המיקרוגלים ולנוח על משכבו בשלום?

המכשירים האלה זולים היום מאוד. כשמתקלקל אצלי המיקרוגל - הוא עף לפח, ובמקומו אני קונה חדש במצבע שקר כלשהו בשופרסל, אחרי שאני מברר מה המחירים אצל אבי סופר.

כואב לי לשמוע את זה.

בעבר העריכו מוצרים שמחזיקים הרבה זמן ולא זבל סיני שמתקלקל מהר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר למספר מעבדות למכשירי חשמל רוב הסיכויים שתמצא שם.לי נתנו אחד בחינם

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי אליו, הוא נשמע כל כך "שירותי" שרציתי לטרוק לו בפנים, בכל מקרה בניגוד לאמור בדף שלו בדפי זהב הוא לא עובד בימי שישי.

בשישי נסענו לאשדוד ואישתי אמרה ששווה לבדוק באיזה חנות במרכז המסחרי ברובע ב', באתי אליו עם הצלחת, מצאנו סביבון מתאים לצורה,

מדדתי את המימדים הפנימיים עבור הציר, 36 ש"ח החליפו ידיים ובבית תוך 3 ברגים ו3 דקות הסביבון היה בפנים והצלחת הסתובבה כמו חדשה.

סוף סיפור.

נ.ב. החנות הבלגית http://www.directrepair.be/

לא הייתה מוכנה לשלוח את המוצר לארץ, אבל בתוך אירופה כן, מאד נחמדים ועונים די מהר במייל.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...