Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואנית קיה מטילה פצצה: קיה ספורטז' במחיר של משפחתית: ימכר ב-135,000 שקל

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 3221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1600? עם מנוע 2000 הרכב הזה לא סוחב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר בנזונה. אין מילים. במיוחד בהשוואה לאיזו משפחתית 1.6 ליטר אוטומטית רגילה באיזור 130.0 אלף שקל.

מתוך YNET:

בתמורה למחיר הנמוך, תצטרכו להתפשר במידת-מה על ביצועים: הספורטאז' המוזל מצויד במנוע 1.6 ליטר עם 133 כ"ס ו-16.5 קג"מ (לעומת 2.0 ליטר עם

166 כ"ס ו-20.9 קג"מ בדגם הקיים). הרכב החדש מאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 11.1 שניות (לעומת 10.4) ומגיע למהירות מרבית של 178 קמ"ש (183). תצרוכת הדלק הממוצעת בתנאי מעבדה עומדת על 11.4 ק"מ לליטר לעומת 12.8 בגרסת ה-2.0 ליטר.הדגם המוזל מצויד בתיבת שישה הילוכים אוטומטית והנעה קדמית. האבזור דומה לדגם ה-2.0 ליטר הבסיסי (למעט בקרת שיוט), וכולל שש כריות אוויר ובקרת יציבות, חיישני לחץ אוויר בצמיגים, חיישן גשם, רדיו-דיסק עם חיבורי בלוטות', USB ו-AUX ושישה רמקולים. לדגם החדש צמיגי 215/70-16 עם חישוקים קלים (זהה ל-2.0 ליטר הבסיסי).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שבקרוב הג'יפונים הולכים להציף את הכבישים עם כל המבצעים של היבואנים :-) .

מעניין אם יגיעו גם לליסינג עם הצעות משתלמות על רכבים אלו, אם כן קהילת נהגי השטח תגדל משמעותית :idea:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד אבל קשה לי לקבל את זה שלג'יפון יש מנוע 1600 , קיבלתי בשבת האחרונה ליום שלם את הסוזוקי קרוסאובר עם מנוע 1600 2X4 , הרכב היה עגלתי מאווד ביחס לI30 עם מנוע 1600 לדוגמא.

אם כבר קונים ג'פון (כמובן בישביל פוזה או כבישים משובשים תקראו לזה איך שתרצו) אז כבר עדיף את המנוע 2000 שיזיז את המרכב המוגבהה הזה בכבוד.

בסך הכל מבחינת נתוני תאוצה על הנייר היא לא רעה בכלל , אבל כשהרכב מלא אני מניח שלא הכי נעים לנסוע בו כשהוא מצוייד ב 1600 שיתקשה קצת בשמירה על קצב.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שבקרוב הג'יפונים הולכים להציף את הכבישים עם כל המבצעים של היבואנים :-) .

מעניין אם יגיעו גם לליסינג עם הצעות משתלמות על רכבים אלו, אם כן קהילת נהגי השטח תגדל משמעותית :idea:.

צודק גם עם הדאצ'ה דאסטר 123 אלף ש"ח ישתלם לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קשקאי החדש נמכר עם 115 כ"ס ואף אחד לא מתלונן.

סקודה יטי נמכרת עם 105 כ"ס רחמנא לצלן וגם כאן אף אחד לא מתלונן (והוא ג'יפון שמבוסס על משפחתית ולא על סופר מיני).

המנוע הוא אותו מנוע מיונדאי i35 וקיה סול החדשה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פצצה"; שוקלת כמעט 400 קילו יותר מהיאריס, עם קצת יותר מומנט ממנה (16.5 -> 12.75) שמתקבל ב 4,850 סל"ד לעומת היאריס שבה הוא זמין ב 4,000 סל"ד. מיותר לציין שהיאריס יותר זריזה, חסכונית, אמינה וזולה לאחזקה.

לשלם 135,000 ש"ח (ועוד הרבה יותר בדלק אח"כ) על איזה מיני מוגבההת (ועוד קיה[!]) כדי לקבל נקודת מבט קצת גבוהה יותר על היאריס שזורקת אותך ברמזור נשמע לי די טפשי.

"Turn on, tune in, drop out"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קשקאי החדש נמכר עם 115 כ"ס ואף אחד לא מתלונן.

סקודה יטי נמכרת עם 105 כ"ס רחמנא לצלן וגם כאן אף אחד לא מתלונן (והוא ג'יפון שמבוסס על משפחתית ולא על סופר מיני).

המנוע הוא אותו מנוע מיונדאי i35 וקיה סול החדשה.

לצורך הענין מכיון ונתוני הביצועים משקרים אני מסתכל על המשקל:

ייטי: 1375 קילו

סובארו XV 1600: קילו 1460

קשקאי 1600: 1480 קילו

ספוטג 2000: 1470 קילו

נראה שהביצועים יהיו בסביבות הקשקאי \ סובארו.

כנראה ביצועים סבירים לרוב ועגלתיים משהו לחובבי מהירות.

לדעתי קניה סבירה ותחליף לא רע למשפחתית.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטח..?! רחמנא לצלן. עדיף לרדת לשטח עם אלפקה מאשר קופסאות הפלסטיק המוגבהות האלו, יחסוך הרבה בהוצאות על גרירה ופחחות.

"Turn on, tune in, drop out"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פצצה"; שוקלת כמעט 400 קילו יותר מהיאריס, עם קצת יותר מומנט ממנה (16.5 -> 12.75) שמתקבל ב 4,850 סל"ד לעומת היאריס שבה הוא זמין ב 4,000 סל"ד. מיותר לציין שהיאריס יותר זריזה, חסכונית, אמינה וזולה לאחזקה.

לשלם 135,000 ש"ח (ועוד הרבה יותר בדלק אח"כ) על איזה מיני מוגבההת (ועוד קיה[!]) כדי לקבל נקודת מבט קצת גבוהה יותר על היאריס שזורקת אותך ברמזור נשמע לי די טפשי.

מיהרתי לצטט אותך, שחלילה לא תבין עד כמה התגובה שלך מראה על חוסר הבנה מוחלט, ואז תערוך אותה. אז הנה היא כאן.

מיני מוגבהת? (שלא לומר מוגבההת שזה יותר גבוה מסתם מוגבהת) - על מה אתה מדבר? איזו מיני מוגבהת? אתה חושב שזו פיקנטו גבוהה?

ועוד קיה[!] - כן. שערוריה שזו קיה. ממש חוצפה.

יאריס שזורקת אותך ברמזור? זורקת לאן? למה דווקא יאריס? יש מצב שגם BRZ תהיה יותר זריזה ממנה. מה זה מלמד אותך?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...