Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת קבוצתית מכונת פוליש מגס

שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שמעונין שיפנה אלי בפרטי ,

ביררתי בכמה מקומות והגעתי למחיר ממש טוב אם יש מי שמחפש מכונה ורוצה לרכוש איתי ועם עוד כמה אנשים , ובנוסף גם חומרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי לגמרי שבעל העסק שאורן פועל מולו לא רוצה לפרסם מחיר. לא קשה לי לפנות אליו בפרטי, וגם לא קשה לי לכבד בקשה לא להפיץ את המחיר שנאמר.

אורן שלחתי לך

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעונין שיפנה אלי בפרטי ,

ביררתי בכמה מקומות והגעתי למחיר ממש טוב אם יש מי שמחפש מכונה ורוצה לרכוש איתי ועם עוד כמה אנשים , ובנוסף גם חומרים .

אם תפרסם כאן מחיר רוב הסיכויים שאותו יבואן/חנות יישאר תוך זמן קצר ללא מלאי של הפולישר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה , כל מי שמעונין או רוצה לדעת פרטים מוזמן לשלוח הודעה בפרטי , וגם לגבי מוצרי פוליש ,פדים פלטות וכאלה שירשום לי במה הוא מעונין ואני יחזיר לו תשובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים

שלחתי לכולם הודעה בפרטי לגבי המחיר של המכונה, מי שלא קיבל שירשום לי אולי פספסתי.

המכונה המדוברת זאת המכונה של המגס כמו זאת שמופיעה באתר של אוטוסטור.

המכונה מגיעה עם תיק ,פלטה 6 אינצ ואחריות לשנה .

ככל הנראה האיסוף של המכונה יתבצע מאזור צפון ומאזור המרכז.

למי שמעונין המוצרים נילווים כגון -פדים,פלטות,מגבות,פולישים ,ווקסים וכו... תינתן הנחה גם במוצרים אלה, מי שמעונין שישלחו לי הודעה נוספת עם המוצרים שהוא רוצה.

הרכישה תתבצע כנראה בשבוע שבועים הקרובים לכל מי ששאל.

אם יש שאלות נוספות אל תתביישו .

מחיר בפרטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור , יש לי פלטה 5" חדשה שהוזמנה בטעות ולא מתאימה למכונה שלי . הפלטה חדשה לגמרי . הוזמנה מCYC.

מתאימה למכונה של מגס שמצוינת פה בשרשור , פשוט תציעו מחיר הגיוני ותקחו אותה . אין לי מה לעשות איתה וחבל שסתם תישב בארון.

http://www.cleanyourcar.co.uk/polishing-accessories/dual-action-backing-plates/125mm-5-dual-action-ultra-soft-backing-plate/prod_1127.html

COCOdetailing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח לי מחיר בפרטי, אני גם מתעניין..

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...