Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור היכרות Audio System LTD

AUDIO SYSTEM
שימו לב! השרשור הזה בן 1507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אנו שמחים להצטרף לפורום אודיו ולהציג את עצמנו , לחברתנו אודיו סיסטם בע"מ יש ותק של 12 שנים בתחום האודיו , מוצרי אקוסטיקה ומולטימדיה לרכב , חברתנו יבואנית רשמית ובלעדית של מותגים רבים ובניהם audison , Hertz, Connection , Rainbow , Dynamat, Massive audio ועוד..

היום אנחנו מעוניינים להציג בפניכם כמה מוצרים מהפכניים מבית elettromedia :

BitPlay HD - נגן מדיה ברזולוציה גבוהה 24BIT/96Khz מבית audison הראשון מסוגו בעולם

Audison Prima : סדרה חדשה של מגברים , רמקולים ומתאמים ל -OEM Integration

HERTZ MILLE – ספינת הדגל של HERTZ , רמקולים וסאבוופרים שיוצרו בטכנולוגיות מהפכניות .

לפרטים נוספים אודות המוצרים ניתן להקליק על הבאנרים המופיעים בראש הדף !

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין .

[email protected]

כמו כן תוכלו לבקר בדף ה facebook שלנו ולהתעדכן במוצרים החדשים .

https://www.facebook.com/AudisonIsrael

https://www.facebook.com/pages/Hertz-Audio-Video-Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים יקרים,

אני שמח מאוד לראות את השרשור הזה מתפרסם סוף סוף, כבר תקופה ארוכה חיכינו להצטרפותם של אודיו סיסטם לשורותינו ובמשך מספר חודשים של חשיבה וביצוע תכניות רבות, אנחנו יוצאים לדרך.

ההיכרות שלי עם דרור מאודיו סיסטם הינה אישית וארוכת טווח - מההיבט האישי שלי, אני כל כך שמח לראות כאן חבר טוב ובעל מקצוע יוצא מן הכלל, מצטרף.

מה אנחנו הולכים לראות כאן בחודשים הקרובים?

השקה של מוצרי הBIT של אודיסון ומוצרי סדרת הPRIMA, סיקור לגביי טכנולוגיית הFULL DA ושיטת היישום שלה ע"י אודיסון.

סיקור של סדרת MILLE החדשה של הרץ.

וככל שיתקדם הזמן - מידע נוסף ינתן בהמשך.

אני בטוח כי יהיו לכם שאלות רבות - רוב התשובות יגיעו ישירות ממני אבל לאחר בירור קפדני מול אודיו סיסטם.

בהצלחה!

ושוב, איזה כיף!

בקרוב השרשור יועבר לאזור הדביק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בהודעה זו אני ארצה לכתוב קצת על שתי הטכנולוגיות החדשות של אודיסון.

BIT DRIVE

FULL DA

הביט דרייב הינו בעצם השם השיווקי לטכנולוגיה שמביאה איתה סדרת הBIT של אודיסון עם דגש חזק על מוצר הBIT TUNE שלהם.

מדובר בעצם ביחידת ממשק שמתחברת לפרוססורים של סדרת הביט של אודיסון ומבצעת תהליך כוון מערכת אוטומטי בעזרת סט של מיקרופון פולארי, מיקרופון אשר נמצא בנקודת האמצע בין שני המושבים ורצועה מחברת בכדי ליצור את "מרחב המדידה" עליו מסתמך הביט טיון.

ScreenHunter_001_zpsae71bf69.jpg

מכאן נעבור ישירות לסקירת טכנולוגיית ה FULL DA וסקירת המוצרים והסדרות אשר נכנסות תחת הקטגוריה.

מה שמסתתר מאחורי השם השיווקי FULL DA הינה הטמעה מלאה של טווח מדיה דיגיטלי אשר מתחיל ביחידת הראש ועובר לתוך יחידות עיבוד האות – דהיינו המעבדים, פרוססורים – DSP בלשון המקצועית וזה לא נפסק שם אלא ממשיך ישירות לתוך השלב הראשון במגבר – דרגת הכניסה, שם ואך ורק שם – מתבצעת ההמרה מטווח דיגיטלי לאנלוגי.

מה אנו מרוויחים מכך?

תחשבו על מסלול הגברה של מערכת קונבנציונאלית – המקור דיגיטלי – CD או USB או קריאה מטלפון חכם כזה או אחר.

מיד לאחר מכן אנחנו עוברים המרה לאנלוגי – כאן כבר יש נקודת כשל ראשונה – מדוע?

כי אנו תלויים באיכות רכיב הDAC – המרה באופן מיידי פוגעת או מורידה מאיכות האות המקורית, אנחנו עוברים לטווח אנלוגי שרגיש לתופעות אלקטרומגנטיות, חיווט RCA למשל, פגיעה ביחס אות לרעש ועוד ועוד.

עכשיו אם בדרך אנחנו נכנסים לDSP בשביל לעבור עיבוד אות – ברוב המקרים אנחנו עוברים עוד פעם המרה מאנלוגי לדיגיטילי ואחכ שוב מדיגיטלי לאנלוגי ואז שוב RCA למגברים – הבנתם פחות או יותר שכל זה נמנע בשיטה של אודיסון.

אבל עד עכשיו דיברנו באמת בעצם על ממה אנו נמנעים ולא באמת מה אנו מרוויחים בשימוש בטכנולוגיה הזו?

אז אם כך – מה אנו מרוויחים?

אנו מרוויחים בראש ובראשונה אות טהורה ושלמה החל מהHU (מקור האות) דרך הDSP ועד המגבר עצמו.

אנו מרוויחים בנוסף טווח דינאמי מירבי היות והוא נקבע ישירות ע"י המגבר וע"י הרזולוציה בה משודרת האות המקורית – איכות ההקלטה וקצב הדגימה של קובץ המקור!

אם עד היום הינו מוגבלים לקצב דגימה של 16/44.1 (ביט לעומת הרץ) הגבול הזה נפרץ ועכשיו אתם יכולים להרשות לעצמכם לשמוע ברכב שלכם ברזולוציה שמגיעה עד 24/192 !!!

ScreenHunter_002_zps57bc5a1f.jpg

כיצד זה מתבצע?

יחידת הראש –

יחידת הראש יכולה להיות יחידת הראש המקורית של הרכב – ברכבי יוקרה רבים היום יש יחידות ראש אשר משתמשות בטכנולוגיית MOST אולי יצא לכם בזמנו לשמוע על מוצר בשם MOBRIDGE

אודיסון הוציא מוצר משלב MOST משלה אשר נקרא BIT DMI אשר יודע לעשות זאת – להתחבר לFIBER של יחידת הראש ולהמיר אותו לאופטי.

ScreenHunter_003_zps0fdb9001.jpg

יחידת הראש גם יכולה להיות יחידת ראש עם יציאה אופטית מובנית, טאבלט, סמארטפון או כל יחידת ראש אחרת עם יציאה אופטית או SPDIF

ויחידת הראש גם יכולה להיות פאר היצירה החדש של אודיסון – מוצר מדהים בשם BIT PLAY אשר מהווה נגן היי-אנד ברזולוציה גבוהה אשר עליו יורחב בהמשך – התכונות העיקריות

נגן מולטימדיה שיכול לנגן גם אודיו וגם וידאו.

מתממשק למסך של המערכת המקורית של הרכב ובעזרת שני שלטים או נשלט ישירות דרך סמארטפון בין אם מדובר על מוצרי אפל או על מוצרי אנדרואיד דרך BT ואפליקציה ייעודית.

יכול להכיל בתוכו HDD מסוג SSD ולשמור מדיה ישירות עליו, מתחבר לכל סוג אפשרי של מדיית אכסון ועוד ועוד ועוד.

מיחידת הראש מתחברים לפרוססור מסדרת BIT

BIT ONE או BIT TEN או BIT TEN D

ומשם מתחברים למגברים –

מגברים מסדרות VOCE ומסדרת THESIS החיבור מתבצע בעזרת יחידה שנקראת BIT IN

ScreenHunter_004_zps413310bc.jpg

או למגברים מסדרת הPRIMA החדשה אשר כוללת בתוכה כבר את יחידת הDSP.

על מגברי סדרת הPRIMA והפתרון של אודיסון לFULL DA בהם וגם פתרונות SOUND PACK יורחב בתגובה הבאה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתגובה זו ארצה לתת סיקור קצר על סדרת מגברי PRIMA

סדרת מגברי פרימה נחשבת כהOEM INTEGRATOR של AUDISON מדובר מסדרת מגברים בעלי חתימה פיסית (ממדים) קטנים מאוד אשר בתוך כל מגבר בסדרה מוטמע פרוססור עצמאי – רכיב DSP עצמאי משלו בעלות יכולות דומות מאוד אשר מגיעות הישר מסדרת הBIT.

לכל מגבר שכזה יש מספר כניסות אנלוגיות (מנחת פנימי) וכניסה דיגיטלית למקור אות אופטי היות והמגברים האלו הם חלק מטכנולוגיית הFULL DA של אודיסון.

ניתן לחבר אותם לכל מקור אופטי בין אם מדובר על פתרון הBIT PLAY או על פתרון הBIT DMI והם עצמאיים לחלוטין ביכולת עיבוד האות היות והDSP כבר כלול בפנים.

סדרת המגברים הינה מאוד מודולרית וניתן לערום את המגברים בשכבות דרך "ערכת המגדל" אשר ניתן לקנות עבורם.

ScreenHunter_006_zpse201956f.jpg

אז איך זה עובד?

נתחיל ברעיון ובמטרה – המטרה של סדרת PRIMA וטכנולוגיית SOUND PACK היא לאפשר לאדם המצוי לקנות חבילת סאונד מוכנה מראש אשר כוללת מגברים ורמקולים שמתחברים כP&P (פלאג אנד פליי) לרכב בעזרת קיט התקנה מוכן מראש.

הדוגמא הנוכחית הינה VW GOLF

אבל במקביל לציוד ולרמקולים – אודיסון יצרה כיוונים מוכנים מראש כלפי כל רכב אשר הם מציעים עבורו את הסאונד-פק ולכל מערכת שכזו יש לא פחות מאשר שבעה (7) פריסטים מוכנים מראש! כאשר כל אחד מהם עונה על טעם מוסיקלי וסגנונות מוסיקה עיקריים.

לשם כך אודיסון יצרו את הBIT DRIVE PORTAL באתר שלהם אליו תהיה גישה ללקוחות אשר קנו את הסאונד-פק והם יוכלו להוריד קבצי הגדרות וסט-אפ מוגדרים מראש לרכבם ולפי טעמם.

מעבר לכך המגברים מצויידים בטכנולוגיית DCC אשר מגינים על המגברים ועל מערכת החשמל של הרכב מעומס יתר בזמן בו מובחנת מצוקת תשתית ע"י המגברים.

המגברים עצמם

המגברים מתחלקים לשני סוגים – סדרת D וסדרת BIT

מגברי פרימה עם סיומת BIT הינם מגברים אשר בתוכם יש רכיב DSP עם שמונה ערוצים.

מגברי פרימה עם סיומת D הינם מגברים אשר יכולים להתחבר בשרשור למגבר פרימה עם BIT בתוכו ולהתחבר ולהשלט ע"י הפרוססור של המגבר עם הBIT.

ההספקים של המגברים אמנם צנועים יחסית – 20 וואט עד 70 וואט למגברים רבי הערוצים ובין 300 ל500 וואט בערך למגברי המונובלוקים.

ScreenHunter_005_zps60ee6437.jpg

הרמקולים

וובכן מעלה ציינתי "הספקים צנועים" אך זה בסדר גמור היות ואודיסון פיתחה סידרה של רמקולים – סדרת PRIMA אשר מתוכננים להיות בעלי נצילות גבוהה מאוד ותוך כדי זאת נתון היענות כוח גבוה, התוצאה המתקבלת היא איכות צליל והספק "שמיע" טובים מאוד.

מידות הרמקולים הם החל משמונה אינטש (וופרים) דרך 6.5 ו5 אינטש ו4 אינטש עד טוויטר 1 אינטש עם טכנולוגיה אשר לקוחה גם ממותג העל הרץ אשר עליו יורחב בהמשך – סדרת המילה לג'נד החדשה.

טוויטר אשר צויד בטכנולוגיה של "עדשה אקוסטית" וכיפת טאוטלון אשר גם עליהם יורחב בהמשך כאשר אדבר על מוצרי הרץ – סדרת MILLE LEGEND

בנוסף לכך סדרת PRIMA מצויידת בסאב וופר 10 אינטש אשר יכול להגיע בתיבות מותאמות אישית לרכב במסגרת חבילת סאונד.

בשבוע הבא אתן סקירה על סדרת MILLE LEGEND של HERTZ

ScreenHunter_003.jpg

ScreenHunter_002.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי גיל,

נכון לעכשיו אני בעצמי לא יודע את התמחור של שלל המוצרים - מציע לפנות דרך הלינקים הבאים ישירות לאודיו סיסטם כגוף מסחרי ולברר עלויות

http://campaign.carsforum.co.il/Audison-Prima

http://campaign.carsforum.co.il/Audison-Bitplay

בשלב יותר מאוחר, לאחר שלבי ההשקה אני מקווה שיהיה ניתן לפרסם פעילויות נוספות - אירועי השקה, מפגשי היכרות, מבצעים - נכון לעכשיו, מוקדם מידי.

לגבי הקטלוג המלא של מוצרי אודיסון - בלינק הבא:

http://www.audison.eu/AUDISON_General_Catalogue%202014.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר הכל טוב ויפה, ובאמת נראה שהם נותנים פה פתרון מעולה, בייחוד הכיוון האוטומטי, אני מכיר מקרוב מכשירים בעלי כיוון אוטו', אבל עם מיקרופון בודד, התוצאה לא מושלמת, יכןל מאד להיות שהם עלו הפתרון, מעניין מאד.

אבל, ותסלח לי,

הפתרון הנ"ל הולך לעלות המון המון כסף, כדרכה של אודיסון.

את העניין עם המערכת המקורית של הרכב, אני לא קונה.

עכשיו בוא נשים את עניין התקציב רגע בצד, אישית אני רחוק מלהיות חסיד של אודיסון/הרץ, אף פעם לא נפלתי משום ציוד שלהם, ושמעתי, נשמע טוב, בהחלט לא שווה את המאמץ, הרבה בלינג בלינג בלי תוצאה משכנעת, לא שמעתי משהו שיהיה עדיף על זוג זטקים זקנים עם שלישית סקאנים.

וזו כמובן דעתי האישית, שטבולה עמוק מאד בטעם האישי שלי.

עריכה אחרונה על ידי bengee

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא שמעת מספיק מערכות בנגי'. נכון גם אני לא חסיד גדול של אודיסון אבל יצא לי לשמוע מספר מערכות עם מגברי vrx ותזיס שבאמת הפילו אותי. מה עוד שדרור הוא בין היבואנים היחידים שאני מכיר, עם לא היחידי, עם ידע נרחב גם בתחום הכיוונים וגם עם רצון לעזור ולכוון ללקוחותיו ועל כך ישר כוח.

דרך אגב, בין שלל הסט אפים שהיו לי אחד הטובים שבהם היה סט אפ שבבסיסו היה bit 1.

אלי

עריכה אחרונה על ידי eli_i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אדביק את השרשור, אתייחס לדברים ביום ראשון כנראה כי רק אז יהיה לי זמן לתגובה מלאה אבל אני מקבל בהבנה תגובה כאשר היא עניינית ומכובדת וכרגיל בני, התגובות שלך לגטימיות ובמקום.

זה תקין ובסדר גמור לסלוד בטעמך ממותגים מסויימים, זו החוויה האישית שלך והנסיון האישי שלך שהביאו אותך לשם, זו האמת שלך ולכן אני מכבד את דעתך בין אם אני או כל אדם חושבים אחרת.

זו המהות של טעם אישי, בגלל זה אנחנו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי,

לא אמרתי ולא חצי דבר על דרור,אני לא מכיר אותו.

עצם העובדה שהוא בחר להשתלב פה בפורום, ובתקווה הולך להמליץ לאנשים על ציוד, "עשה ואל תעשה" וכו', כבר מלמד על האהבה של הבחור לתחום, ותכלאס זה מה שחשוב, רק הצלחה אני מאחל לו!

זה שאני לא כ"כ אוהב את הציוד של אודיסון, זה כבר משהו אחר, לא אמרתי לרגע שהציוד "לא טוב" כי זה פשוט לא נכון.

לגבי מה שמעתי, אני לא הולך להכנס פה לרשימה , אבל השתתפתי ברוב המפגשים הפעילים, ככה שדי ברור מה שמעתי.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנגי מה שאמרתי לא נאמר כדי לפגוע חס וחלילה. כמו ששיתפת על טעמך האישי כך אני חלקתי מניסיון הדל בתחום הן עם הציוד האמור והן עם הנפשות הפועלות.

הכל ברוח טובה :-)

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור קצת לגבי התגובה שאמרתי לגביה בסוף שבוע שעבר -

קודם כל לגבי שיטת המדידה של הביט טיון - למיטב ידיעתי המערכת מסתמכת על מערך של חמישה מיקרופונים כאשר אחד מהם נותן פידבק למרכז הרכב והשאר מדמים ראש אנושי.

יש היום לא מעט שיטות מעניינות מאוד למדוד ולבצע תיקונים אוטומטיים - ממליץ מאוד להביט על הטכנולוגיה של מוצרי DIRAC של MINIDSP

לגבי עלויות ומחירים - אודיסון כמו מותגים רבים אחרים, איננה מתומחרת נמוך - נכון. פתרון שלא מתאים לכל כיס בכל מצב.

לגבי האם הם מצדיקים את המחיר או לא מצדיקים את המחיר - את אותם הדברים ניתן לאמר כלפי אלפי מותגים אחרים באלפי תחומי תחביב אחרים - זה יהיה להכנס לוויכוח עקר ולכן אין טעם בכך.

אני באופן אישי בעבר הרחוק סלדתי מהמותג גם כן - לאחר ששמעתי מספר מערכות ששינו לי את התפיסה הזו מקצה לקצה - אני היום מאוד אוהב את המותג.

מה שאני יכול לאמר מנסיוני האישי עם המותג - הם משקיעים מאמצים אדירים במחקר ופיתוח כאשר הם שמים את עצמם בחזית הטכנולוגיה גם עם המגברים שהם מייצרים ובשנים האחרונות גם עם הרמקולים שהם מייצרים - לא תמיד זה טוב, יותר טכנולוגיה - יותר רכיבים - יותר נקודות כשל - יותר דאגות.

יחד עם זאת מדובר במותג איכותי מאוד ואם כל זה לא מספיק - מגובה ביבואן שנותן אחריות טובה ויחס טוב ואת זה אני אומר מנסיון אישי על מקרה אחריות אחד שלצערי נאלצתי לפנות אליו ואכן קיבלתי שירות מלא וטוב.

אני בטוח כי גם ישנן חוויות שליליות - אף אחד לא מושלם ותמיד לכל צד של המטבע יש מה לאמר.

אני משתמש בBIT ONE וגם בBIT TEN של אודיסון פחות או יותר מהחודשים הראשונים שהמוצר שוחרר לשוק - שמעתי הרבה מאוד דיעות לגבי הפרוססור הזה, לטוב ולרע - נשמע שטוח, מלאכותי - אחד הדברים שכל הזמן חוזרים על עצמם - רק מוזר שאף אחד לא יכול להסביר את זה בצורה מדעית או מצד שני לבדוק אם בכלל לפרוססור הזה ולמגברים שלהם יש "חתימה סונית" כלשהיא - וזה כבר קן צרעות בפני עצמו - אם זה טוב או רע ומי כן רוצה בזה ולמה בכלל לרצות בזה וכך הלאה וכך הלאה.

לשים את הדברים בקיצור - יש לנו כאן ספונסר פורום שמביא איתו מותגים מבוססים בשוק, מותגים שיש להם סדרות על, מותגים מעולים.

תהנו מהמידע שיפורסם כאן - זה גם בשבילכם ועבורכם.

מקווה שהיום בערב יהיה לי זמן לכתוב קצת על סדרת המילה לג'נד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתגובה זו ארצה לדבר על גרסאתם השלישית של הרץ לסדרת המילה שלהם – מילה לג'נד

כידוע לכם, יש לי את המקורות האישיים שלי לגבי הנעשה באודיסון והרץ (גם דרך לאון שעובד איתי באותה הקומה כשלושה חדרים ממני וגם ישירות דרך דרור) – אני כבר יודע מזה זמן על כך שהרץ מפתחים סדרה חדשה של רמקולים עם פיתוחים טכנולוגיים מרשימים.

אחד הדברים שמאוד מצאו חן בעיניי בהרץ היא העובדה שהם רושמים בגאווה רבה כי הרמקולים שלהם מלווים החל ממחלקת המחקר והפיתוח ועד למוצר המושלם לאחר שעבר מבחני KLIPPEL מלאים – ניתן להתייחס למבחן הקליפל כמבחן ביצועים ועינויים מקיף לרמקול והוא משקף בעבורנו את טיב הרמקול בביצועי העולם האמיתי.

ScreenHunter_001_zps162415a7.jpg

הרץ הכניסו מספר חידושים אשר משותפים החל מהסאבוופרים שלהם ועד הטוויטרים שלהם.

הסאב וופרים, המידריינג'ים והמידבאסים חולקים לאורך כל הסדרה את אותם החידושים למעט שינויים מינוריים לאורך המוצרים.

ScreenHunter_002_zps5417e283.jpg

למשל חידושים שהם לא טכנולוגיה חדשה אלא רק יישמו אותה קצת אחרת יהיו טבעת קיצור מאלומיניום (במקום נחושת שזהו החידוש העיקרי בעצם) ומגנט ניאודימיום – לא חדש לנו.

אבל חידושים כמו – סראונד לא מוגבל טווח – סראונד עשוי תרכובת בוטיל גמישה במיוחד שמאפשר מהלך ממברנה שלא מוגבל ע"ידו – זה חידוש מאוד מעניין.

סליל קול 4 אינטש לסאב וופרים – מרשים למדי, אולטימו של מוראל אמנם מצטיינים בתחום הזה אבל כאן מגיע החידוש המעניין מבית הרץ – סליל שנמצא חלקית בתוך המגנט ולא במלואו.

בטוויטר הם כותבים על שימוש בממברנת טאוטולון אשר משפרת את יכולת הפיזור בתחום הגבוה וגם מורידה את אחוז העיוות משמעותית – אותה טכנולוגיה הזכרתי קודם כי נלקחה לטוויטרים של סדרת הפרימה.

לשאר הקבצים אנא הביטו בתמונות המצורפות:

לינק להורדת הקטלוג המלא:

http://www.hertzaudiovideo.com/wp-content/uploads/2014/10/HERTZ_Catalogo-generale-2015-low.pdf

ScreenHunter_008.jpg

ScreenHunter_003.jpg

ScreenHunter_004.jpg

ScreenHunter_005.jpg

ScreenHunter_006.jpg

ScreenHunter_007.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות חשובות נוספות אשר הובאו לידיעתי ישירות ע"י דרור ועכשיו אליכם: (ואלו הן באמת נקודות קריטיות למחשבה ארוכה)

1 עוצמת הסאבוופרים , האלמנטים " נהנים " מתיבה קטנה ועוצמה מדהימה של 700RMS וכל זאת באלמנטים קטנים יחסית.

2. סליל פנימי וחיצוני ( IN/OUT Voice Coil) לשמירה על דינמיות וטמפרטורה , וכאן אנקדוטה קטנה , כמה פעמים ישבת ברכב והאזנת למערכת ולאחר שמיעה ארוכה הבחנת שהסאבוופר שלך נחלש?

רבים מאתנו משייכים את זה לאוזניים שלנו , עייפות ועוד גורמים אנושיים , היום הנושא כבר מדעי , כאשר סליל הסאבוופר מתחמם ההתנגדות שלו עולה לדוגמה מ4 אום ל 6 או אפילו 5 אום , מצב זה משפיע ישירות על הספק המגבר שיורד ככל שההתנגדות עולה , הרעיון של צוות ה R&D היה לחלק את חום הסליל ע"י ליפופו לחלק החיצוני והפנימי בצורה זאת

הטמפרטורה נשארת יציבה ופחות משפיעה על התנגדות הסליל , חשוב לציין כי הדבר הוכח לנו הלכה למעשה כאשר ביקרנו WWC בחודש מאי 2014

3. הדבר האחרון הוא Boundary Free Rubber Surround שמאפשר ביצועי SPL גבוהים יחסית לאלמנטים בעלי אותו קוטר.

מצ"ב סרט מ-CES LAS VEGAS בו מסביר Luca Girroti על מוצרי ה Mille החדשים ועל הטכנולוגיות החדשות .

https://www.facebook.com/pages/Hertz-Audio-Video-Israel/1567614556794022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...