Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור היכרות Audio System LTD

AUDIO SYSTEM
שימו לב! השרשור הזה בן 1507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא היתה לי ההזדמנות - מוזר ככל שזה ישמע.

סה"כ מדובר במוצר שמגיע במזוודה ואני מדבר על אחת בגודל בינוני שלא תבייש אותך לנסיעה קצרה לאירופה וחזרה.

יש במזוודה הזו מספר פריטים לא מצומצם ממה שאני זוכר כאשר השניים העיקריים בה זה כמובן הBIT TUNE עצמו וערכת המיקרופונים שלו אשר בנוייה ממערך רמקולים בצלחת בגודל דמוי ראש ורצועה שנמתכת בין שתי משענות הראש של המושבים הקידמיים ובאמצע הרצועה יש מיקרופון שמודד את אמצע הרכב.

סה"כ זה נראה כמו טיונר מאוד מתקדם - יותר מהשיטה של האזניות של JBL או מיקרופון בודד של חלק מהמוצרים האחרים שראיתי.

יש כאן גם חישובי סטיה של 4 נקודות מדידה במיקום ה"ראש" וגם חישוב של סטיה מנקודת המרכז בין שני המושבים.

ממה שהבנתי מדרור מדובר על תהליך לא פשוט, סזיפי משהו אבל התוצאה טובה מאוד.

לאמר את האמת, לא יצאתי מגדרי בכדי למצוא את הזמן להאזין לרכב שכוון עם הביט טיון, אני מעולם לא הייתי וכנראה גם לעולם לא אהיה חסיד של טיונרים אוטומטיים, זה מוציא לי את הכיף, את הטעם האישי מכל התהליך ולא משנה לי אם זה חוסך לי חודש, רבעון או שנה של כוונים - זה פשוט לא, אני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני לא חסיד של אוטומציה בתחום הזה, לא ברכב ולא בבית, אבל בתור נקודת התחלה זה יכול להיות מעולה, לתוצאה הסופית זה בטח לא יכול להגיע כמו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ליין חדש של סאבוופרים ותיבות לסדרת פרימה - באמת, מוצר מרשים מאוד שנותן מענה מאוד יפה לסדרת הMICROSUB של JL

רק שכאן יש פיתוחים נוספים בתצורת ומיקום התיבה - הביטו כאן:

[video=youtube;pR-9-lcVr4o]

נושא התמחור כרגע עדיין לא ניתן לפרסום לצערי אך הבנתי שהמלאי הראשון שהגיע לארץ כבר חוסל.

שימו לב לצורת הבסקט.

לתצורות התיבה וסוג הפורט.

מרשים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

עופר, הצעת מחיר רק דרך היבואן בפרטי - שאלתי בעבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...