Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור היכרות Audio System LTD

AUDIO SYSTEM
שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אותך לBEEKER! (חיים) וואו איך אני מת על הדמות הזו בחבובות - ביקר הוא הדמות האהובה עליי!

בכל מקרה עד כמה שידוע לי המגבר של הפרימה עם הDSP בפנים וכל הערוצים שלו (לא זכור לי כרגע אם שמונה או תשעה ערוצים למען האמת) לפי מה שהבנתי עולה לצרכן באזור ה3K - אל תתפוס אותי במילה. תוסיף לזה ערכת רמקולים וערכת התקנה שאין לי מושג עדיין מה מחירם ואני מתאר לעצמי שתלוי ישירות במספר הרמקולים שתבחר להתקין - שוב, אני מתאר לעצמי - לא יודע את המחירים

שזה יתחיל איפשהו מאזור ה5K - אבל מה שאתה מקבל כאן בתמורה זה:

1. מגבר איכותי עם DSP מאוד איכותי מובנה בפנים שאפשר להתקין אותו איפה שבא לך בעצם בתוך הרכב - הוא מאוד קטן - מאוד (ומאוד כבד!)

2. התקנת פלאג אנד פליי אמיתית ששומרת על מקוריות הרכב כולל מקוריות החיווט ולא מוסיפה ולו חור אחד מיותר.

3. כוון סאונד מוכן מראש ע"י מומחה סאונד של אודיסון! למען האמת סדרת כוונים מוכנה מראש לכל מושב לפי מה שהבנתי.

4. בדיוק כפי שההרכבה היתה קלה כך גם הפירוק והחזרת הרכב למצבו המקורי.

בעיני - למי שקונה רכב חדש ורוצה לקבל מערכת טובה במינימום מאמץ וכזו גם אשר כוונה ע"י מומחה סאונד ספציפית לרכב הנרכש - זו השקעה משתלמת.

לקנות מולטימדיה סינית במעמד רכישת רכב חדש עם ערכת התקנה תואמת מראה מקומית לא תעלה לך פחות מ6K שקלים - תראה מה אתה מקבל כאן בתמורה ועוד מאיזה מותג.

נקודה למחשבה.

ואם אתה רוצה להוסיף לחגיגה BIT PLAY - המחירים נעים באזור ה3K פלוס מינוס תלוי באיזו גרסא בחרת.

דרך אגב - הולכת להיות הפתעה נוספת מבית אודיסון שתשאיר לחלקכם את הלסת על הרצפה (ארז! עפיפונצי'ק - רמז רמז) כאשר זה יצא לשוק :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז - בוא נאמר את זה ככה - דבר איתי בפרטי :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

ניתן למצוא היום כבר הרבה סרטונים רשמיים של אודיסון לגבי טכנולוגיית הFULL DA - הסברה נהדרת לדעתי - הנה אחד לדוגמא:

[video=youtube;cM7QoJTB--I]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הסתקרנתי, אבל עדיין קצת מבולבל.

יש לי פולו ובהנחה ואני מעוניין להשאיר את הhu המקורי מה בדיוק האופציות שלי לרכישת מערכת full da?

אני בספק אם יש לי יציאה אופטית, כנראה שרק יציאות high level.

אני מניח שבמצב כזה היציאות הינם אנלוגיות.

האם האופציות שלי לסאונד אופטימלי הן עדיין פרוססור כמו bit 10 ומגבר voce או מגבר פרימה ?

הhu שיש לי ברכב הוא composition colour.

לא הצלחתי למצוא מידע אם קיימת יציאה אופטית מסוג כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני עושה דובל פוסטינג אבל אי אפשר לערוך :\

רציתי לצרף תמונה של החיבורים של הHU שלי מאחורה, אשמח לדעת מהו כל חיבור.

האם בכלל יש דרך להוציא אות דיגטלי?

6C0035869A-15.jpg

עריכה אחרונה על ידי באטרף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני החיבורים בצבע קרם הם חיבור MOST בעצם - סיב אופטי אחד לשידור והשני לקליטה

בעזרת כבל MOST הם מתחברים לBIT DMI ומשם יש לך המרה לאופטי TOSLINK סטנדרטי ממנו אתה יכול להתחבר ישירות לBIT ONE או ל BIT TEN D או למגבר PRIMA BIT או ל BIT PLAY

הHU שלך מתאים לטכנולוגיית FULL DA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, לדעתי אתה טועה.

חיבורי הקרם הם חיבור אנטנת רדיו כפולה מסוג Fakra.

השחור לרדיו לוויני (?) והצהוב לדעתי לחיבור ממשקים אחרים כמו USB וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז החיבורים האלה דומים על גבול הזהה לMOST - אם ככה פותח השרשור צריך לברר את הדגם המדוייק של הHU שלו ולברר אם הוא אכן בעל יציאות MOST.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

זהו הדגם המדויק

6C0 035 869 D

אני מצרף תמונה של המדבקה של המכשיר

6C0 035 869 A

והחוטים שאמורים להתחבר אליו, לצערי אני לא מצליח למצוא שום מידע נוסף, על הדגם המדויק שלי, (מסתבר שגם התמונה הקודמת היא של דגם A ולא D שמותקן אצלי)

6C0035869A-16.jpg123.JPG

עריכה אחרונה על ידי באטרף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

משהו שרציתי לשתף:

תענוג לעיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אהבתי מאוד לקרוא את מה שיש לך לומר על אודיסון , באמת חברה איכותית .

דווקא ראיתי שאודיסון והרץ הגיעו לזאפ והמחירים ממש טובים ביחס למה שהיו מוכרים עד עכשיו .

שווה לבדוק שם קודם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...