Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגו 208 או יונדאי I10 ידניות נסיעות ארוכות

Maxim Gordover
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אנחנו צריכים לקנות רכב חדש לאשתי

נסיעות בינעירוניות חיפה-נתניה כל יום וחזרה

זמינות די מיידית

רציתי את ה208 ידנית הכי זולה אך הן יגיעו אולי במרץ

הציעו לי במקום 208 ידנית 1.2 ברמת האבזור היותר גבוהה ACTIVE ב80 אלף( במקום 84)

מצד שני אשתי עשתה ניסעת מבחן גם על ה208 וגם כל הI10 שעולה 20 אלף ש"ח פחות ואמרה שטומנם 208 מעולה אך גם I10 הפתיעה אותה לטובה.

יש לה כאבי גב כרוניים אני מפחד שבI10 שהוא רכב מעולה לפי כל הסקרים יהיה לה נוח לנסיעות ארוכות כי זה לא הייעוד שלו. וגם למרות ה208 היא יותר יקרה והיא יותר מאובזרת מה שאומר שנקבל את הפרש בעתיד כשנמכור. וכמובן היא הרבה יותר נוחה לנסיעות ארוכות

מצד שני היא אומרת שזה הפרש ענק במחיר כבר עכשיו..

תמנעו קונפליקט משפחתי:)

מה אתם אומרים הI10 ( או לצורך העניין קיה פיקנטו) בסדר לנסיעות הללו?

וכמובן יש לנו שני ילדים ( כבר לא כל כך צריך עגלה) אך הבטיחות של הקוריאניות היא פחות טובה...

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208. בלי לחשוב פעמיים.

בסיס הגלגלים הקצר יותר של הI10 ומפתח הסרנים הצר יותר יגרמו לרמת נוחות פחותה משמעותית במהירות בין עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאתה משווה בין שני רכבים משתי קבוצות שונות,היונדאי היא מיני,והיא קטנה יותר מה208 שהיא סופר מיני,זה לא מתבטא רק בגודל,זה מתבטא גם בהשקעה של היצרן ברכב.

ה208 היא סופר מיני הכי נוחה שיש ובהפרש לא קטן,הרכבים של יונדאי לא ממש נוחים,ובוודאי לא בליגה של הפיגו.

בACTIVE אתה מקבל רכב מאד נוח,בטיחותי,מאובזר,ובמחיר סביר,אין מה להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על שני רכבים מקטגוריות שונות. גם בהשוואה בין יונדאי i10 לקיה פיקנטו הייתי מעדיף פיקנטו. יותר שנות אחריות, ציון גבוה יותר במבחני ריסוק (דיברת על בטיחות), מה גם שהיא נמכרת הכי קרוב למחיר מחירון במידה ותחליטו למכור בהמשך אז שה משהו ששווה לקחת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. תודה לכולם על התגובות. כן אני מודע שזה קלאסים שונים. השאלה היא האם קלאס A היא מכונית סבירה לנסיות חיפה נתניה וחזרה כל יום. מה שעוד מטריד אותנו בפגו מה שARMO כתב-עניין ירידת הערך. ממה שאני בחנתי מ2012 ירידה יחסית דרסטית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתחמק מאובדן הערך הצפוי לפג'ו, הוא אמור להיות מסיבי. יחד עם זה עולה שהאוטו הזה חסכוני באופן מרשים מה שיכול בהחלט ליצור לו ביקוש עודף על דגמים אחרים בעתיד ובכל מקרה במחיר בו מוצע לך דגם האקטיב, המאובזר באמת באופן מרשים מאוד, היונדאי המעט צעצועית ביחס, הופכת להיות לדעתי הרבה פחות מענינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ל-I10 וגם לפיקנטו יש 4 כוכבי בטיחות (למרות ציונים שונים במדדים שנבחנו). אבל אני חושב ש-I10 שנבחנה ב-2014 נבחנה במבחן מחמיר יותר מאשר הפיקנטו שנבחנה ב-2011. מבין השתיים האלה הייתי בוחר ב-I10, אבל מבין כל האפשרויות הייתי בוחר ב-208. היא איכותית יותר, נוחה משמעותית, חסכונית יותר וגם בטיחות יותר עם חמישה כוכבי בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 לא היה משווק ב2012,כנראה שהסתכלת על משהו אחר.

בכל מקרה ARMO התייחס לפיקנטו מול I10.

שווק ב 2012. יש 2 רכבים בלוח יד 2 למכירה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שה-I10 זה רכב מעולה לקטגוריה שלו, רכב סופר מיני כמו ה-208 יתן הרבה יותר, נוחות, איכות, מרווח, בטיחות.. ללא ספק ה-208 אם זה מתאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...