Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרקם תפוזי בחלק ברכב שעבר צביעה - איך מטפלים בזה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

בבעלותי פיאט 500 שעברה כמה תיקוני פחחות פה ושם אצל הבעלים הקודמים, יש בכנף השמאלית האחורית (צד נהג) מעין מרקם תפוזי עדין של צביעה שעבר המקום מעל איזור הגלגל, אני רוצה לדעת איך ניתן להעלים מרקם כזה - לא קריטי אבל אנשים שיתעמקו ישימו לב, הברק שמחזיר האיזור הוא פחות למדי מאשר צבע הרכב.

ניסיתי להעלות תמונה אבל בגלל הלכלוך מהגשם לא ממש ניתן לראות, אז בעקרון האיזור הוא בתמונה + גם כן דרוש תיקוני PDR קטנים איפה שהורדתי את האבק בתמונה

PDR ושיוף יעזרו כאן?

IMAG0680.jpg

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והצביעה נעשתה על פי הספר ואין כמות נכבדת של בונדו או כל שפכטל אחר, אפשר לעשות pdr.

מרקם תפוזי מורידים בעזר שלייף.

שיוף עם נייר מים 1000 עד 3000 , תלוי בכמות ועומק המרקם.

מעבר פוליש, גס לעדין.

סיימת.

עדיף שתחפש סרטונים בנושא, פירוט השלבים לא יעזור כמו מראה עיניים.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה,

אני מפחד לפגום בצבע כיוון ואין לי שום נסיון עם ניירות שיוף, עם כמה שסרטונים יכולים לעזור לפעמים אני מוכן במקרים שונים לפתוח את הארנק בשביל תיקון מתאים..

פוליש אין לי וגם אין לי נסיון, אז הפעם באמת שאעדיף לשלם על עבודה שכזו.

האם דיטיילרים למיניהם מתעסקים עם זה? ראיתי המלצות על PDR בפתח תקווה אני שוקל להגיע לשם כיוון והתוצאות שראיתי כאן היו מעולות.

לגבי הצביעה - נראה שעבר צביעה בסדר גמור אין בועות או קילופים, או בליטות משונות של צבע / לכה אלא פשוט משטח אחיד של מרקם תפוזי במעט

אגב - המרקם הנ"ל קורה על הצבע או על הלכה עצמה??

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והצביעה נעשתה על פי הספר ואין כמות נכבדת של בונדו או כל שפכטל אחר, אפשר לעשות pdr.

מרקם תפוזי מורידים בעזר שלייף.

שיוף עם נייר מים 1000 עד 3000 , תלוי בכמות ועומק המרקם.

מעבר פוליש, גס לעדין.

סיימת.

עדיף שתחפש סרטונים בנושא, פירוט השלבים לא יעזור כמו מראה עיניים.

דני אתה יכול לשפוך אור בנושא הבונדו והPDR?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני אתה יכול לשפוך אור בנושא הבונדו והPDR?

אי אפשר לעשות PDR במקום שמרחו בונדו,גם אם זו שכבה קלה מאוד,כי בניגוד לפח בונדו זה לא חומר גמיש ואתה פשוט תפוצץ אותו,ובגלל שהצבע יושב על הבונדו כמובן אז גם הצבע יתפוצץ.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון צריך לשייף את הצבע,ניתן להגיע גם עד 6000GRIT,תלוי עד כמה אתה רוצה להגיע אל השלמות,קח בחשבון שאם אתה תשייף רק חלק מהרכב,בחלק מהרכב תהיה תפוזיות,מקורית מהמפעל,וחלק מהצבע יהיה FLAT ומבריק אחרי שיוף,מה שיגרום למראה לא אחיד ודי מצחיק.

אם אתה רוצה לשייף,צריך לשייף את כל הרכב,עניין של הרבה שעות,ואולי גם ימים,תלוי בעד כמה אתה מחפש עבודה מקצועית,עניין של הרבה זמן,ואם אתה עושה את זה אצל בעל מקצוע,עניין לא זול.

הכל עניין של עד כמה בא לך להשקיע ברכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

לא ידעתי שזה כזה בעייתי, פשוט קראתי שהרוב משייפים לאחר צביעה כדי שהמקום יראה חלק.

אצלי הצבע הוא אדום רגיל ולא מטאלי, נקרא ROSSO SFRONTATO, לא חושב שיש מטאלי ברכבים האלו או בצבע הנ"ל.

החלק שנצבע הוא האיזור סביב הגלגל שבתמונה (הכנף שבולטת כלפי חוץ), בעין מתעמקת ניתן לראות זאת שהמרקם של הצבע קצת שונה מכל השאר. אם זה באמת עניין מסובך ויקר - אשאר עם זה כך וזהו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...