Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים של ד''ר מרכוס-מי מכיר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בכלבו פה בעיר במחלקת רכב ראיתי את המוצרים האלו, שמפו ליטר עלה 21 ש''ח ותרסיס לניקוי ג'אנטים עלה גם משהו דומה.

לבסוף רכשתי שמפו אמריקן איגל ליטר ב15 ש''ח כי פחדתי לרכוש משהו ממש לא מוכר.

איך המוצרים האלו? אולי אחזור ואקנה את התרסיס לג'אנטים

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין במפץ הגדול? מזל טוב, גם לך יש תאוריה דמיונית. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בשמפו. הוא לא מי יודע מה, אבל את העבודה עושה. הוא טיפה יותר טוב מהאמריקן איגל, אבל גם זה עושה את העבודה.

החומר שאתה באמת צריך לקנות זה ONR.

http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%A8-OPT-NO-RINSE-Wax-32oz.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה קצף או לא אם הוא מנקה טוב?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR ממש לא מתאים לכל אחד, הדבר הזה זה אנטי קצף אני למשל לעולם לא ישטוף איתו כי אני ממש רוצה קצף, זה לא נכון להציע לכל אחד חדש ONR.

מה יתן לך קצף? מה נותן קצף בכלל? הדבר שבאמת משנה זה אם יש לך הקצפה ע"י מכונה מתאימה, קצף סמיך לא סתם בועות.

לבנתיים מהנסיון שלי, ה ONR מנקה הכי טוב את הצבע.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה בראש שלי שאם יש לי יותר קצף זה מנקה יותר טוב את זה אמרתי על עצמי, את הדבר השני אמרתי כי כל אחד שבא לפה זורקים עליו ONR, אבל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו זה המוצר שלא רק בארץ אלא גם בעולם, אחד הכי מומלצים שיש לניקוי WATERLESS, אז למה שלא נציע אותו גם כאן? סבון שעושה קצף לא בהכרח מנקה יותר טוב.

יש גם את ה CITRUS של CG שהוא מאוד מרוכז וחזק ומנקה לא פחות טוב, אבל יכול לפגום בווקס שיושב על הרכב במינון גבוה מדי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר המלצתם על הONR

אין לי מקור מים, שוטף בשתי הדליים.

הONR יהיה פיתרון טוב?

בנוסף לכמה שטיפות אמור להספיק בקבוק כזה של 1L?

הרכב הוא GOLF מבחינת הגודל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין במפץ הגדול? מזל טוב, גם לך יש תאוריה דמיונית. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי

לשם זה הוא נועד, שטיפה ללא צינור.

בעקרון אני משתמש במרסס גינה להתיז את ה ONR על הרכב ואז עובר עם מטליות.

אתה יכול גם בשיטת 2 הדליים, הדילול שם נמוך יותר (כתוב על הבקבוק ויש מדריכים בפורום).

לדלי של 7.5 ליטר אם אני לא טועה, דרוש 30 מ"ל (1 OZ) של חומר, טובל בפנים את המטלית המיועדת לניקוי, ומעביר על הרכב, יש כאלה שגם מוסיפים תרסיס על הפאנל של הרכב ואז מעבירים את המטלית כדי לרכך את הלכלוך היבש שעל הצבע.

נ.ב החומר לא מקציף ולפעמים המים נראים כמו מים רגילים, אבל החומר מאוד איכותי ועושה את העבודה מצויין.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

אני השתמשתי בתרסיס האדום לדשבורד, אני מניח שעל זה אתה מדבר... לא ממש התלהבתי. קניתי ספריי של סכול על בסיס מים ואני ממש ממש אוהב את התוצאה.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...