Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכיב MIRRORLINK/Miracas Wi-Fi- לרכב - שאלה לגבי חיבורים

Aviv Vish
שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי את הרכיב הזה ובשעה טובה הוא הגיע (דרך אגב המחיר כרגע הוא 100 דולר אבל אפשר למצוא גם ב - 40 )

http://www.aliexpress.com/item/Car-Wi-Fi-Mirror-Box-Universal-for-any-Car-Audio-Car-Smart-Screen-Mirroring-Wi-Fi/32256866429.html

הרכיב הגיע עם פלאג שאליו מחוברים ה- RCA ועוד 4 חוטים (אדום ושחור (למתח) ועוד אחד שחור ואחד צהוב שלא כתוב עליהם כלום , יש למשהו מושג או רעיון למה הם משמשים ?

20150109_100940.jpg

20150110_212033.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לזכור את החיבור שלו לטלפון/ים?!

איני יודע. גם לכל מכשירי הר"ד למיניהם יש חיבור ישיר למצבר לטובת זכרון של הגדרות, תחנות רדיו, שעון וכיוצב'.

איני יודע לתת מענה מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פה החליק על השכל , בגלל שלא שמתי סימני פיסוק במקום הנכון קיבלתי הודעת הזהרה ממנהלי הפורום, חבל שאין מקום לדיסלקטים ו/או כאילו שלא יודעים את כללי הפיסוק על כל חוקיהם . (רגע עכשיו צריך נקודה או פסיק? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר עובד בסדר , לא הכי איכותי אבל עושה את העבודה , ספציפית ברכב אצלי הוא לא עובד אבל בבית על מסף הטלוויזיה הוא כן עובד אז אני מניח שהבעיה היא במולטימדיה ברכב ולא במכשיר , הוא מוציא אות באיכות סבירה , שוב, על המסך הקטן של הרכב זה נראה לי יעשה את העבודה טוב , בטלוויזיה הגדולה בבית האיכות סבירה .

יש מידי פעם ניתוקים אבל גם בסמארט TV LG המטורף שלי בחיבור עם המכשיר סמסונג המגניב שלי יש ניתוקים .

בקיצור נראה לי שווה את ה- 40 דולר .

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...