Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם שפשופים ברכב חדש ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככל שהזמן עובר התופעה רק מחריפה - צפיפות ומחסור במקומות חניה גורמים לנהגים לטפס אחד על השני ולהידחף לכל חור ע"י דחיפה ושפשוף רכבים אחרים שחונים מסביב. תוסיף לזה העדר תרבות נהיגה וזלזול ברכושם של אחרים ותקבל סיבה מספיק משכנעת לא לקנות רכבים חדשים שגם כך יאבדו מערכם..

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד אחרי שמצאתי שפשוף על ג'אנט וכנף במכונית בת חודשיים, שעלתה בדיוק פי 10 מפיקנטו? נשאר רק לקלל ולהפסיק לקחת ללב. מדבקה לא פתרון לשפשוף היא טובה נגד פתיחת דלתות. היא גם עולה איזה אלפיה למטר רץ של החומר. בג'יפ יש לי מדרגות שנמצאו כמגו מאוד יעיל נגד דלתות נפתחות. באוטו קטן שאני מחזיק לנסיעות עירוניות קצרות לא איכפת לי ולמרבה הפלא אין בו יותר מדי מכות ושפשופים. כך שהמסכנה שככל שתשמור כך זה יקרה יותר.

עיטוף מעולה נגד חוליגנים שמשפשפים פגושים.

פגושים ניראים תמיד חדשים ללא שריטה

אם יש כסף - אפשר לעשות רכב מלא.

הדרך היחידה שמגינה בפני פתיחת דלת (עד עוצמה מסוימת כמובן)

למשל

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק לי זה מוציא את החשק לחיות ?

כנראה שחסרות לך כמה צרות אמיתיות בחיים.

אם שפשוף בפגוש גורם לך לרצות למות, דפוק פטיש 5 באצבע הקטנה של הרגל, זה יחזיר אותך לפרופורציה.

כן זה מעצבן, אבל טוב שלא הגזמת.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד המקומות שהכי קל ליצרנים לחסוך בו ורכבי יוקרה בד"כ מגיעים עם פח חזק בהרבה וצביעה איכותית הרבה יותר מרכבים זולים.

לא דומה הבימרית הלבנה שהיתה לי לפיאט הלבנה שהיתה לי.

בראשונה, פתיחות חזקות מאוד של דלתות היו משאירות סימנים שהיה צריך להאיר מהצד עם פנס בשביל להבחין בנוכחות שלהם וחרבונים של יונים היו יכולים לבלות שבועות בלי נזק ללכה.

בשניה, כל פתיחת דלת היתה משאירה שקע בעומק השבר הסורי אפריקאי וחרבונים קטנים של חרקים שנשארו כמה שעות השאירו כתמים צהובים שנספגו לתוך הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי רק אני מתרגש מזה ורק לי זה מוציא את החשק לחיות ?

זה מבאס אבל קח את החיים בפרופורציה.

אל תעשה צעדים פזיזים בגלל שריטה בפגוש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהזמן עובר התופעה רק מחריפה - צפיפות ומחסור במקומות חניה גורמים לנהגים לטפס אחד על השני ולהידחף לכל חור ע"י דחיפה ושפשוף רכבים אחרים שחונים מסביב. תוסיף לזה העדר תרבות נהיגה וזלזול ברכושם של אחרים ותקבל סיבה מספיק משכנעת לא לקנות רכבים חדשים שגם כך יאבדו מערכם..

אפשר ושווה להגן על פגושים מחוליגנים למינהם.

ppf3.jpg

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה הדבקה של מדבקה שקופה ששומרת על הצבע.

יש גם ציפויי נאנו שמגינים יפה משריטות של אנשים מסריחים.

למכות חניה חזקות שגורמות לכיפוף בפח, כמו מדלתות למשל, אין עדיין פיתרון שלא מצריך חנייה מרוחקת או כל מיני אביזרים מגושמים שמלבישים על הרכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבקה של מדבקה שקופה ששומרת על הצבע.

יש גם ציפויי נאנו שמגינים יפה משריטות של אנשים מסריחים.

למכות חניה חזקות שגורמות לכיפוף בפח, כמו מדלתות למשל, אין עדיין פיתרון שלא מצריך חנייה מרוחקת או כל מיני אביזרים מגושמים שמלבישים על הרכב.

זו מדבקה ששומרת משריטות ושפשופים של פגושי רכב אחרים.

היא מגינה אפילו אם פגוש של חוליגן משפשף חזק ואפילו עולה על הפגוש שלך.

לא מצהיבה ושומרת ברק.

ציפוי נאנו לא יכול להגן משריטות - זה כמו ווקס חזק שמחזיק הרבה זמן

נגד שריטות רק יריעות עיטוף מגינות.

תסתכל בסרטונים ששמתי למעלה כמה התעללות הם יכולים לסבול ולהגן.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...