Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם שפשופים ברכב חדש ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול שחזרתי מהעבודה ראיתי שעוד פעם שפשפו את הטמבון הקידמי שלי, והשאלה שלי איך אילו ממכם שיש להם מכוניות חדשות ויקרות, מתמודדים עם זה ? אצלי אמנם יש רק פיקנטו אבל זה האוטו הראשון שלי ואולי רק אני מתרגש מזה ורק לי זה מוציא את החשק לחיות ?

אני באמת מנסה לשמור על הרכב, לא מחנה בכל מקום, תמיד מחפש חניה רחוקה מכולם ועם כמה שפחות מכוניות מצידי ומעדיף ללכת קילומטר ברגל, אבל עם כל המאמצים האלו עדין אנשים מוכשרים מצליחים לשפשף אותי ולפתוח על הרכב שלי דלתות.

ועכשיו אני תוהה מה לעשות בנוגע לזה, כדי לחכות שיתאספו עוד מכות כאלה ואז לתקן מקצועית בפחחות או שפשוט לקנות צבע ולתקן בצורה חובבנית אבל זה יטשטש את השפשופים כי הרכב בצבע לבן והשפשופים שחורים וזה ממש מציק לי בעין.

אני פשוט לא מבין למה אנשים במדינה הזאת לא יודעים להחנות כמו בני אדם, בחיים לא שפשפתי רכב אחר ואם יש חניה שהיא מסובכת בשבילי אני מעדיף לא להחנות שם ולא להסתכן בזה שאעשה נזק לרכב שלי ושל אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחרוק שיניים ותשאיר ככה.לפעמים פוליש קצת עוזר אבל ממילא בחודש הבא ישתפשף שוב. אין סכנה של חלודה שם. חכה למכה הגדולה ואז תחליף טמבון. אלא אם כן אתה אוהב לשלם לצבעי. עוד נקודה: רכב יד שנייה ללא שפשופים תמיד מעלה אצלי חשד כבד שהיתה תאונה והוחלפו המון חלקים כולל הטמבון ועכשיו נשאר לגלות את עומק הנזק... כי בבדיקה יופיע שעובי הצבע שונה מיתר הרכב...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ממש פיתרון,לצבוע כול פעם אפשרי אבל לא נעים לכיס,תעלה תמונה של השיפשוף אם זה משהו קטן אפשר עם מכחול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר הרבה אנשים שנוסעים ברכבים יקרים מאוד (לפחות יקרים לליבם) ומשתמשים במדבקות שקופות ששומרות על הצבע למשך שנים רבות. משהו בסגנון הזה: http://www.sunfilm1.co.il/Heb-3-0.htm.

אם כל שריטה ומכה מוציאים אותך מדעתך אולי כדי בפעם הבאה לקנות רכב משומש למען בריאותך הנפשית (אני רציני, אני שוקל את זה בעצמי :) ).

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת מנסה לשמור על הרכב, לא מחנה בכל מקום, תמיד מחפש חניה רחוקה מכולם ועם כמה שפחות מכוניות מצידי ומעדיף ללכת קילומטר ברגל, אבל עם כל המאמצים האלו עדין אנשים מוכשרים מצליחים לשפשף אותי ולפתוח על הרכב שלי דלתות.

זה לאו דווקא עניין של לחנות רחוק. אני תמיד מעדיף חניה בין שני עמודים (הגנה משני צדי המכונית ולרוב גם מאחור) או חניה בקצה, צמוד למדרכה או קיר, שמגנה לפחות על צד אחד של הרכב, ובמצב זה כמובן שאני נצמד ככל הניתן לצד המוגן ומקפל את המראה בצד החשוף.

אם אי אפשר, אז אני מעדיף חניה שהכניסה והיציאה ממנה היא בנסיעה לפנים שבה סביר שגם הנהגים שלידי לא יתקשו לצאת בלי לשפשף אותי אם אני רק אקפיד לחנות במרחק סביר משני הצדדים וכמובן מקפל את שתי המראות.

בחניה במקביל, אני כמוך מעדיף חניה מרווחת יחסית שבה אני יכול להעמיד את הרכב צמוד למדרכה ובמרחק שבו אני רואה קצת כביש ביני לבין הרכב ממולי, ואז מוודא ביציאה מהרכב שהמרחק מהרכב שמאחורי דומה. אני אגב נרתע מחניות מרווחות מדי שבהן עלול להיווצר מאחורי רווח גבולי שנהג אחר עשוי לנסות להיכנס לתוכו ואז לגלות שהוא צפוף מדי בדרך הלא נכונה. :?

בעיני, חניה מוגנת ו/או קלה יותר שווה את הטרחה גם אם היא דורשת הליכה של עוד כמאתיים מטרים. עד כה אני נטול שפשפת.:-P

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי חוץ מעם הזמן זה יעבור אין לי שום דבר להגיד לך.

במכה הראשונה שקיבלתי לרכב בכיתי,באמת בכיתי ובעטתי בחפצים מרוב עצבים,כל כך כאב לי שרכב שההורים שלי קנו לי במתנה במיטב כספם נפגע.

אבל אחרי מכה אחת,ועוד אחת,ועוד אחת שכולן נגרמות כשאני בכלל לא ברכב והוא חונה אני מבין שאין מה לעשות וכבר לא מתעצבן.

עכשיו ברכב יש לי לצבוע פגוש אחורי אבל אני לא רץ לעשות את זה כי לדעתי זה נגד "עין הרע" הרי ברגע שאני אתקן יכנסו בי שוב :brickwall:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אשכח משהו שקרה לי בעבר באיזה מתחם כלשהו שבחורה מבוגרת דיברה עם טלפון נכנסה בי במהירות 0 באיזור הדלת ללא נזק באמת או משהו שנראה לעין שלא היה, אבל סיננה לי את המשפט " תראה איך הרכב (ישן) נראה".

עכשיו תבין כמה אנשים יש כאלו בישראל ותבין שלא שווה לתקן כל דבר והעצבים יהרסו אותך בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד אחרי שמצאתי שפשוף על ג'אנט וכנף במכונית בת חודשיים, שעלתה בדיוק פי 10 מפיקנטו? נשאר רק לקלל ולהפסיק לקחת ללב. מדבקה לא פתרון לשפשוף היא טובה נגד פתיחת דלתות. היא גם עולה איזה אלפיה למטר רץ של החומר. בג'יפ יש לי מדרגות שנמצאו כמגו מאוד יעיל נגד דלתות נפתחות. באוטו קטן שאני מחזיק לנסיעות עירוניות קצרות לא איכפת לי ולמרבה הפלא אין בו יותר מדי מכות ושפשופים. כך שהמסכנה שככל שתשמור כך זה יקרה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה סוף...

לא משנה עם תחנה על חניה כפולה , בין 2 קירות,

תצלם תמיד את המכוניות שלידך שאתה עוזב את האוטו.

תמיד ימצאו דרך לשפשף אותך ואם לא אז בסוף זה יבוא ממך בטעות ☺ בלי לפתוח עין הרע או משהו.

אני רואה שמישהו פתח עלי דלת ,ואני מתחיל לבכות אין לזה סוף!

ועוד חושבים אח"כ שאתה משוגע שאתה עושה סיבוב מסביב לרכב אחרי שהחנתה, ואחרי שאתה יוצא מהחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: כנ''ל פה.

עשר דקות אחרי שכתבתי את ההודעה פתח עלי דלת בן אדם אידיוט כשאני עוד באוטו,צעקתי עליו,הוא אומר לי "מה אתה רוצה ממני,אין שום נזק".

יצאתי החוצה כשהוא הלך,ראיתי שיש לי סימן.

לא אכתוב על דפי הפורום מה עשיתי לו ונסעתי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לקבירת הרכב בחניות פרטיות, אין פתרון אמיתי. ולפעמים גם זה לא מספיק ;)

כנ"ל, ממש אתמול אחת פתחה עליי דלת שהדהדה בכל הרחוב והאוטו קפץ שמאלה, החליטה ש"זו לא אני מפתאום!" (מילותיה).

יש לה מזל שהדלת שלה ברמת המתפוררת וניזקה יותר. ליטוף קל הוריד את השאריות משלי.

מאז שהפסקתי לרוץ לתקן אחרי כל בן ז%&ה החיים נראים הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ שרשור ישן מאוד שאני פתחתי, האם היום יש איזה פתרון יעיל נגד פתיחת דלתות ?

בנוסף פעם ראיתי בפורום מישהו שקנה לרכב שלו מן פלסטיק כזה מכוסה גומי שנדבק עם מגנט כנראה על הדלתות

והוא שם את זה רק שהוא מחנה ויש מן חוט שנשאר ברכב כדי שלא יגנבו את זה.. לא הצלחתי למצוא את אותו שרשור.

מישהו הבין על מה אני מדבר ויודע היכן ניתן לרכוש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבור למדינה עם חניות מרווחות וכבוד לפח של השכן. יש לזה עוד יתרונות, גםלא מעט חסרונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...