Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג׳יפון 60K

sjerby
שימו לב! השרשור הזה בן 3410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר׳ה מה העניינים?

אז ככה לאבא שלי יש מאזדה 3 והוא מעביר אותה לאחי הגדול והוא מתעניין בג׳יפ או ג׳יפון שיהיה נוח לו ולאמא שלי בעיקר,

ההורים בשנות ה60 לחייהם ומעוניינים ברכב גבוה ונוח, עדיפות לחסכוני ובטיחותי כמה שאפשר, בהתחלה אבא שלי רצה ג׳ימני אבל הרכב צפוף ולא מתאים לזוג מבוגר.

אני מבין כמעט כלום בג׳יפים וג׳יפונים כי אני מכור לרכבים כמה שיותר נמוכים :)

רציתי את דעתכם בנושא, התקציב הוא איזור ה60-65 אלף, הקריטריונים החשובים הם נוחות נסיעה, ישיבה גבוהה ובטיחות, לאחר מכן צריכת דלק ואחזקה זולה,

מדי פעם להגיע לשטח אבל לא לטפס על הרים, אלא לטייל קצת על חול וכורכר בשיפועים

איך הטריוס בתקציב הזה? עשוי להיות אופציה מתאימה? תודה מראש :)

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלכם באמת לא ממש תואם את הדרישות. אבל אם הם אהבו את הסגנון של הג'ימיני והתבאסו ממנו כי הוא קטן שיבדקו את הסוזוקי גרנד-ויטרה. הוא גדול מהג'ימיני, מרווח ממנו, חזק ממנו, בטיחותי ממנו ונוח ממנו על הכביש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהטריוס מאוד מתאים למשימה שהגדרת.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך הדאציה דאסטר הולך להיות? אני משער שאף אחד לא נהג בו אבל אולי מכירים, עשויה להיות מתיחה בתקציב אם מדובר ברכב חדש

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא ביקורות די מחמיאות על הרכב מחו"ל. תגגל ותקרא. מה שכן, בשביל יכולת שטח זאת הולכת להיות וואחד מתיחה בתקציב. מתיחה של 100 אחוז...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטארה ארוכה 2006-2007 עם מנוע 2000.

אולי אולי תצליח לדחוס אחת קצרה עם מנוע 2400, שווה לברר.

מניסיון עם הדגם הקצר מנוע2400 רכב תענוג אבל צריכת דלק בשמיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשקול גם את היונדאי טוסון. רכב די נוח, גבוה, מאובזר יחסית (בכל רמת גימור שהיא לא הבסיסית), מרווח, אמין, די שקט והמחירים שבהם הוא נסחר יחסית נמוכים. יכולת השטח מוגבלת אמנם, אבל תספק אותכם אם הדרישות הן לא יותר משטח בסיסי. הבנזין די שתייניות וכדאי ללכת לדעתי אך ורק על הדיזל, שגם הוא לא הכי חסכוני שבעולם, אבל די סביר בסך הכל.

אני מאמין שבתקציב שלכם אתם יכולים למצוא אחת שמורה, 4X4 מרמות הגימור היותר גבוהות. לדעתי לדרישות האלו הרכב הזה הוא הבחירה ההגיונית (וההמונית) ביותר.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי די ננעל על הטריוס 2009-2010, רציתי לשאול כמה שאלות עליו, האם הדגמים מגיעים עם ESP? איזה תת דגמים יש? לדעתי לא צפויות בעיות אמינות נכון? סה"כ גיר ומנוע מוכרים ובשימוש כבר זמן מה, רכב פשוט מכנית.

אבא שלי לא מחפש לנסוע מהר או בשטח, רק נסיעה נינוחה ומדי פעם טיול קטן עם אמא שלי

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד לעשות נסיעה ברכב כדי להחליט אם הוא בשבילם. הוא מאוד לא נוח בנסיעה עירונית ואף בין-עירונית. לדעתי נסו למצוא SX4 האצ'בק. גם בעלת מראה "שטח" , גם גבוהה יחסית, צריכת דלק טובה ( בדגמים מ2010 ), מכלולים אמינים ואפילו נראית לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...