Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאימות למיצובישי ספייס סטאר.

tap
שימו לב! השרשור הזה בן 3390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, אני בעל מיצובישי ספייס סטאר 2014.

יש לציין ללא אבזור כלל

לפני כמה חודשים הייתי שומע מוזיקה ונהנה משליטה בנגן (אייפון 4 המחובר למערכת דרך כניסת הusb המקורית של הרכב) דרך המערכת עצמה, לאחר ששידרגתי את הנייד לlg g2 נוכחתי לגלות שאין תאימות ולמעשה המערכת סטריאו של הרכב לא מזהה את המכשיר.

ולכן לצערי נאלצתי לעבור לחיבור כבל aux "טיפש" ולהעביר שירים ולשנות עוצמת שמע דרך הנייד עצמו (דבר שאני מנסה להמנע תוך כדי נהיגה)

עד כאן הבעיה,

למישהו יש פיתרון שיוכל לגרום למערכת לזהות את.הפלאפון?

כמו כן שאלתי על מערכת מולטימדיה מין אם כבר אז כבר שכזה

מישהו יודע אם ישנה מערכת מולטמדיה תואמת מקור לרכב הזה?

או אופציה אחרת כלשהי?

חזרתי והסרתי באינטרנט קרוב לשבועיים ואין לי פתרון..

כמה כוחות סוס זה מוסיף ביחס למדבקת No Fear?

Seat Leon 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שאין תאימות של המערכת למכשירים אנדרואיד ורק לאייפון ,לא בטוח שבכלל ניתן לשנות את המצב.

מה שאתה כן יכול זה להחליף את המערכת המקורית באפטרמרקט ,רצוי לא תואמת מקור

של חברות כמו קנווד\פיוניר וכו,תקבל תמורה טובה יותר למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה במקרה זה לרדיו דיסק מתוצרת אחרת שאינה מגיעה במקור עם הרכב.

לעניינך, איני בקיא ברזי הסמרטפונים, אבל אולי יש צורך/יכולת להגדיר את הגישה לקבצי המוזיקה (בהנחה שבזה מדובר) ל-Mass Storage בדומה לחיבור דיסק און קי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק תעשה מה שהוא^ אמר, נסה לעבור בין המצבים.

ואז המערכת תזהה אותו בדיוק כמו דיסק או קיי.

חבר את הפלאפון למחשב ביואסבי, יפתח חלון ברולבאר(הקו שמורידים מלמעלה) תלחץ עליו תעביר לmass storage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתיחסות,

לא הצלחתי לשנות את צורת האכסון..

שי תוכל לפרט קצת יותר..?

ובגדול ארצה להשתדרג כבר למערכת מולטימדיה אנדרואיד, הבעיה שלא מצאתי בשום מקום (כולל והרוב בחן "ל מערכת לרכב הזה

מישהו יוכל לעזור ולומר איך כן ניתן להרכיב מערכת שכזאת ברכב? בעזרת מתאם כלשהו?

נ.ב אני בטוח ב99 % שהמערכת שאני צריך בגודל 2דין

עריכה אחרונה על ידי tap
כמה כוחות סוס זה מוסיף ביחס למדבקת No Fear?

Seat Leon 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם פה כמה הסברים במקרה ומצב MTP לא מספיק: http://www.device-recovery.com/how-to-connect-android-devices-to-pc-with-usb-mass-storage-mode

אבל אני מזכיר שוב, שאין לי מושג בסמרטפונים, ואיני יודע איך השינויים האלו עשויים להשפיע על דברים אחרים.

לגבי החלפה של המערכת כולה, תצטרך כדבר ראשון מתאם פלסטיקה, כמו המוצר הזה (יש לוודא שאכן מתאים לרכב בעל הגה בצד שמאל): http://www.connects2.co.uk/ProductInformation.aspx?id=18913&p=CT23MT15

ישנם אולי גם מתאמי חיווט למיניהם שידרשו כדי להפוך את ההתקנה לאסטטית, פלוס מתאם שליטה מההגה אם קיים אצלך.

תוכל לעבור על שני השרשורים האלו לדוגמה (1, 2) כדי לקבל מושג על התהליך.

לגבי המערכת עצמה, מערכות דאבל דין מבית טוב מתחילות סביב ה-1400 ש"ח וצפונה. מציע לזנוח את רעיון המכשירים מבוססי האנדרואיד שבדר"כ מתוצרת סינית לא איכותית. בכל אופן, רצוי לבדוק מי מהן תומכת בטלפון שברשותך.

ברמת העיקרון מכשיר 1DIN יהיה איכותי יותר באותה רמת מחיר.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...