Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני תקציב 100-110

מחפש_מיני
שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לרכוש סופר מיני אוטומטית חדשה.

בין האפשרויות שחשבתי עליהן הן טויוטה יאריס, פורד פיאסטה ואופל קורסה.

אני מחפש רכב אמין שהטיפולים לא יהיו היקרים בקטגוריה.

מחפש רכב נוח לנהיגה שלא מרגישים כל באמפר בכביש.

שמעתי על הDSG דברים רעים ולכן שללתי מכוניות עם גיר כזה. האם זו דעה קדומה מיותרת?

אשמח לעצות, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין מה שרשמת הטויוטה הכי נורמלית.

אופל קורסה הוא אחד הגרועים בקטגוריה, לא נוח, לא נעים, לא מרווח עם קוסמטיקה זוועתית.

פיאסטה רכב מאוד טוב אבל הגיר הרובוטי שלו לא תמיד נוח לכולם, חובה לעשות אליו נסיעת מבחן או 2 לפני שאתה רוכש אותו.

על היאריס רשמתי הכי נורמלית כי אין לה מחלות של גירים אוטו' ומבחינת סופר מיני היא די איכותית, אבל היא מרגישה קטנה ולא מרווחת.

מבין כמה שרשמת היחידה שלא תרגיש כל באמפר בכביש זאת הפיאסטה.

בקשר ל-dsg, לגיר יש מחלות שאומרים שהתגברו עליהן, אבל כבר ראינו בפורום חבר'ה עם רכבים חדשים שמבקרים לא מעט במוסך.

ידני לא בא בחשבון?

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב כזה יכול כמעט לקנות לך רכב משפחתי ליסינג 0 ק״מ, או אפילו חדש במקרים מסויימים. נגיד, סוזוקי קרוסאובר ידני ב-110 ואוטו׳ ב-120 ואולי יש גמישות מסויימת.

אם אתה מתעקש על סופר מיני וכל מה שחשוב לך זה נוחות, אז קיה ריו היא מכונית טובה שתשאיר לך עודף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב כזה יכול כמעט לקנות לך רכב משפחתי ליסינג 0 ק״מ, או אפילו חדש במקרים מסויימים. נגיד, סוזוקי קרוסאובר ידני ב-110 ואוטו׳ ב-120 ואולי יש גמישות מסויימת.

אם אתה מתעקש על סופר מיני וכל מה שחשוב לך זה נוחות, אז קיה ריו היא מכונית טובה שתשאיר לך עודף.

אם יש רכב שהנוחות זה מושג זר לו זה הריו..הרכב פשוט שובר גב.

שני הרכבי סופר מיניס הכי נוחים זה הפיאסטה והפיגו 208.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בודק את היאריס בדוק את אחותה המרווחת - הספייס-ורסו, שתהיה יותר מרווחת.

אני מכיר אותה רק מהסוכנות (ולפני שנה וחצי) - לא נהגתי בה וכמובן שמומלץ לבצע נסיעת מבחן לפני קבלת החלטה, אבל ההתרשמות שלי היתה שהרכב מרווח להפליא יחסית לגדלו החיצוני, בניגוד ליאריס המצומקת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש רכב שהנוחות זה מושג זר לו זה הריו..הרכב פשוט שובר גב.

שני הרכבי סופר מיניס הכי נוחים זה הפיאסטה והפיגו 208.

האמת שעשיתי נסיעת מבחן על הריו. הרגישה לי הרבה יותר נוחה ממאזדה 2 וסיאט איביזה למשל, אבל באמת מסתבר שהפורד והפיג'ו עדיפות עליה בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה אפשר לקנותורד פוקוס חדשה ושלל רכבים משפחתיים במבצעים שם יד 1 0 קמ. חבל להשקיע סכום כזה ולקבל הרבה פחות רכב.

אני ממליץ לרדת בתקציב או לקחת רכב בקטגוריה גבוהה יותר. למשל יש פורס פיאסטה שהיא סופר מיני נחמדה מאוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הרנו קליאו? האם בדקת אותה?

אם יש לך סבלנות צריכים להגיע בקרוב לארץ דורות חדשים של I20, פאביה וג'אז.

על הקורסה אני לא ממליץ, נהגתי אמנם על הגרסה הידנית, אך הרכב מבין הגרועים שפגשתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נחוש להוציא את כל הסכום הזה, לדעתי תקנה רכב משפחתי/ג'יפון יד שנייה 2013/14 עם ק"מ נמוך ועם אחריות. ייתן לך פתרון עדיף.

כמו"כ אתה יכול לנסות להוציא סוזוקי קרוסאובר/קיה סול במחיר הקרוב למחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה בטח יש רכבי סופר מיני מפוארים חדשים לגמרי. דברים עם אבזור מעולה.

חבל לקנות משפחתית ולהשתדרג בכמות הפח, כשאפשר לקנות סופר מיני ולהשתדרג בכמות האבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא יצא לי לנהוג ביאריס החדשה, אבל הצטרפתי אליה כנוסעת בכבישים ה"איכותיים" של קרית אתא. הרגשתי כל מהמורה בכביש טוב מאוד וגם המושבים לא היו נוחים בכלל. יצאתי מהרכב בתחושה שלאילת לא הייתי נוסעת איתו. לזכות הרכב יאמר שהוא יחסית מרווח גם לנוסעים במושב האחורי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני דווקא מושב שתחכה לאפריל להגעתם של המזדה 2 החדשה,יונדאי 20,פאביה,אולי הם יהיו הרבה יותר טובות ממה שיש עכשיו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...