Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חולייה עקומה בשרשרת ?

SuzukiRmX
שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם חולייה עקומה בשרשרת זה הגורם לנפליתה של השרשרת מפעם לפעם ?

והאם אני יכול להחליף רק את החולייה ולא את כל השרשרת ? ( אני יודע שכן אבל זה יעזור ? יעני החולייה זה הבעיה ? ).

ואני יגיד רק שלפי מה שראיתי בעניים והרגשתי ( בידיים ?? ) אז השיניים בגלגלי שיניים הם ישרות ולא עקומות...זה מה שהסקתי אבל לא יכולתי ליבדוק את זה ב100 אחוז...

וגם למה סתם עלייה קטנה בשטח גרמה לנפילה הראשונית של השרשרת ? סתם עליתי את העלייה ואז נפלה השרשרת בפעם הראשונה...החזיקה לי את שאר הטיול (בשטח ...הרבה טילטולים )...ובערב בדרך לעבודה היא שוב נפלה...ואז שוב...?

אשמח לדעת את דעתכם .

תודה ולילה טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חולייה עקומה בשרשרת זה הגורם לנפליתה של השרשרת מפעם לפעם ?

והאם אני יכול להחליף רק את החולייה ולא את כל השרשרת ? ( אני יודע שכן אבל זה יעזור ? יעני החולייה זה הבעיה ? ).

ואני יגיד רק שלפי מה שראיתי בעניים והרגשתי ( בידיים ?? ) אז השיניים בגלגלי שיניים הם ישרות ולא עקומות...זה מה שהסקתי אבל לא יכולתי ליבדוק את זה ב100 אחוז...

וגם למה סתם עלייה קטנה בשטח גרמה לנפילה הראשונית של השרשרת ? סתם עליתי את העלייה ואז נפלה השרשרת בפעם הראשונה...החזיקה לי את שאר הטיול (בשטח ...הרבה טילטולים )...ובערב בדרך לעבודה היא שוב נפלה...ואז שוב...?

אשמח לדעת את דעתכם .

תודה ולילה טוב !

יכולות להיות מספר סיבות.

הראשונה והנפוצה ביותר היא שהגלגלים אינם מאוזנים. קרי, עשו מתיחת שרשרת לא טובה, או שהאופנוע קיבל מכה מאחור ויצא מאיזון.

אם השרשרת עקומה, ויש לך איזה נזק בה, אז קח בחשבון שבמהירות הסיבוב של הגלגלים והשרשרת, אז קיים סיכוי יותר מסביר שזה דפק את הגג"שים ואם תחליף רק שרשרת (באיזור ה100 ש"ח לRMX כמדומני, כי זאת שרשרת 420 ולא 520 או 525), אז אתה תמצא את עצמך מחליף שוב סט אחר כך.

זה מכלול שעובד יחד, ונדפק יחד.

הייתי גם בודק את מצב השנתות על הזרוע האחורית. לראות שזה מאוזן, ואם זה מאוזן אז גם שיביטו על זה במוסך.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה..

הייתי עכשיו במוסך וזה הסיבה הראשונה שאמרתה...שהגלגל לא היה מאוזן...מכה אני לא מאמין שזה קיבל כי הייתי זוכר אז כניראה לא מתחו אותה טוב...אז עכשיו הוא ישר את הגלגל ומתח טיפה את השרשרת ( היא לא הייתה רפוייה ממש ) .

בקשר לחולייה...היא התעקמה אז מחרתיים אני ילך אליו שוב פעם להחליף חולייה כי חבל לי סתם להחליף את כל השרשרת אם זה רק חולייה אחת שדפוקה...השרשרת עצמה דיי חדשה...רק איזה 3 חודשים על האופנוע...כולל הגלגלש"'ים...

דרך אגב...מזה השנתות שאתה מדבר עליהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזלג האחורי ב-RMX יש לך את הבורג או מה שזה לא יהיה לעשות קיזוזים במתיחה של השרשרת. יש שם שנתות, איפה שהבורג. ויש עליהם גם מן הסתם מספרים. תבדוק שבשני הצדדים המצב זהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אני מבין....זה על המותחן שרשרת אתה מיתכוון...

זה גם היה הבעיה שאחד היה על 6 והשני על 14...אז המוסכניק סידר ועכשיו זה בסדר...לא בדקתי אבל אני מאמין שהוא איזן אותם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אני מבין....זה על המותחן שרשרת אתה מיתכוון...

זה גם היה הבעיה שאחד היה על 6 והשני על 14...אז המוסכניק סידר ועכשיו זה בסדר...לא בדקתי אבל אני מאמין שהוא איזן אותם...

אחד על 6 ושני על 14?

מי המוכשר שמתח את השרשרת פעם אחרונה?

מיידית חזרה לכיתה א' ללמוד לקרוא מספרים.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח אני וחבר שלי אבל שמנו את שניהם על 6 ...אין לי מושג אין זה קפץ ל14...

אז אם אתם לא כל כך מבינים בזה, תתנו את זה למוסכניק\בן אדם שמבין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אתם לא כל כך מבינים בזה, תתנו את זה למוסכניק\בן אדם שמבין..

או שפשוט תוותרו, חבל.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח אני וחבר שלי אבל שמנו את שניהם על 6 ...אין לי מושג אין זה קפץ ל14...

ככל הנראה לא סגרתם את הציר כמו שצריך.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי להחליף את השרשרת כולה. יכול להיות שזאת לא רק חולייה אחת, ויש לך עוד כמה שהן קצת עקומות ולא עקומות באופן נראה ממש לעין.

זה יכול לגרום לך לאבד את השרשרת עוד באמצע נסיעה בכביש.

עדיף לא להסתבך עם זה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...