Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

dunlop splm703 vs goodyear efficientgrip

elisb
שימו לב! השרשור הזה בן 3392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לרגל החלפת הרכב סוף סוף (לאנסר - 2000) לרכב חדש (בנתיים זה הפתעה עד שאקבל אותו ;) , רמז? גודשת סוף סוף!)

רציתי לעשות השוואה בין הצמיגים הנ"ל:

dunlop splm703 vs goodyear efficientgrip

שניהם במידה: 205/55/16 - 91H

היה לי את הדאונלופ במיצובישי ומאוד מאוד הייתי מרוצה מהם , אבל אני יודע שגודייר חברה מאוד טובה אז אני דיי מתלבט..מה אומרים?

חשוב לי (עד כמה שאפשר) אחיזה בפניות , בלימה , אחיזה ברטוב.

למרות שאילו לא נחשבים לצמיגים ספורטייבים חיסכון לא בא בחשבון מול אחיזה מכל סוג שהיא (מטעמי בטיחות ולפעמים להשתחרר קצת )

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הדנלופ, קניתי אותו בערך טרי כ6 חודשים במדף הורכבו אצלי בסופר לנסר הקודמת, האמת היו נחמדים אבל לאחר תקופה קצרה התחילו לעשות רעשי "צווחות" בכל סיבוב אפילו עדין. לא יודע עד כמה זה מעיד על איכותם אבל זה היה דיי מעצבן בנסיעה עם חלון פתוח

הם לרוב מקבלים ציון ממוצע כ 3.5 מתוך 5 לפי בדיקות בחו"ל

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקוד מהירות ומידת הצמיג זה פיאט בראבו, הגודייר מספיק רכים ואוחזים בשביל בראבו.

הדאנלופ הנ"ל זבל,רועשים, וקופצניים.

לך על הגודייר לא תתחרט. לפחות לא מול האופציה השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקוד מהירות ומידת הצמיג זה פיאט בראבו, הגודייר מספיק רכים ואוחזים בשביל בראבו.

הדאנלופ הנ"ל זבל,רועשים, וקופצניים.

לך על הגודייר לא תתחרט. לפחות לא מול האופציה השניה.

זו אכן בראבו , מה זה "הגודיר מספיק רכים ואוחזים בשביל הבראבו" אני רוצה צמיג שיאחוז בצורה טובה ביותר גם בפניות וגם בבלימות חיסכון ורכות הם אחרונים בסדר העדיפויות.

ראיתי שיש גם את הפרילי P7 , המבחר במידה הזו לא משהו אבל אם מקטינים את החתן ל50 או מגדילים ל60 זה ופתח הרבה אופציות אבל לא נראה שזה חוקי...

בלי קשר יכול להעיד על הדאולופ שהם אוחזים בצורה יוצאת דופן יחסית לצמיגים במידה שהייתה בלאנסר שלי לא צורחים מכל שטות (אצלי לא היו צורחים בכלל גם כשהייתי נכנס לפניה במהירות מטומטמת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעצמי רק שמתי את הדאנלופ בתור קדמיים בלנסר גם כן והשיפור עצום ברמה כזו שבפניות במהירות גבוהה יחסית, האחוריים (קומהו) הם אלה שמאבדים אחיזה.

מה שכן שמתי לב שההפרש בתוית ענק במידות.

ראיתי בפנצ'רייה אחד במידה מודרנית - 195/לא זוכר/R15 והתווית הייתה C לרטוב ו E לצריכת דלק.

במידה שלי, 175/70/13 התווית הייתה E לרטוב ו F לצריכה. די עלוב. בכל זאת המחיר כמעט זהה לסיניים והאחיזה טובה מהם בבירור, כנראה גם יותר מהקומהו שמאחור.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שאת ה120 כ"ס של הבראבו הם יצמידו לכביש- אל דאגה.

יש לי הרבה נסיון עם הגוד-ייר- לא צמיג ליום ג'ימיקאנה,אבל מספיק איכותי בשביל לתת בטחון,ופשרה בין נוחות ואורך חיים.

רוצה יותר? תעלה קטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שאת ה120 כ"ס של הבראבו הם יצמידו לכביש- אל דאגה.

יש לי הרבה נסיון עם הגוד-ייר- לא צמיג ליום ג'ימיקאנה,אבל מספיק איכותי בשביל לתת בטחון,ופשרה בין נוחות ואורך חיים.

רוצה יותר? תעלה קטגוריה.

רוצה יותר בוודאי, אשמח לשמוע על צמיג אם אתה מכיר סביב ה350 שקלים / 400 גג משהו שיאחוז כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס על הלאון במשך 5 חודשים.

צמיג פח.

דופן קורסת פלצות, אין אחיזה ברטוב.

ובתור בונוס, צמיג אחד התחיל להרעיש רצח לאחר בחינה שלו גיליתי גולה ושקע בדופן, הפנצ'ריה זורקת על היבואן ויבואן זורק על הפנצ'ריה.

הפאלקן 912 שהיו לי קודם ועולים משמעותית פחות מהגודייר היו טובים עשרות מונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

תרשה לי בבקשה להציע לך גם את ה-Falken ZE-914, צמיג מעולה אשר קיבל ביקורות טובות מאד לפי אתר TyreReview,

וכמו כן קיבל ציונים גבוהים מאד לפי התיוג האירופאי במידה זו: חסכון בדלק - C, אחיזה ברטוב - B, רעש חיצוני - 70db.

תוכל למצוא אותו באתר טייר-קלאב בעלות של 369 ש"ח לצמיג כולל מע"מ, איזון והתקנה.

בנוסף, על רביעיית צמיגים תקבל מאיתנו Dream Card בשווי 200 ש"ח מתנה.

נשמח לעמוד לרשותך כאן או במוקד הטלפוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

תרשה לי בבקשה להציע לך גם את ה-Falken ZE-914, צמיג מעולה אשר קיבל ביקורות טובות מאד לפי אתר TyreReview,

וכמו כן קיבל ציונים גבוהים מאד לפי התיוג האירופאי במידה זו: חסכון בדלק - C, אחיזה ברטוב - B, רעש חיצוני - 70db.

תוכל למצוא אותו באתר טייר-קלאב בעלות של 369 ש"ח לצמיג כולל מע"מ, איזון והתקנה.

בנוסף, על רביעיית צמיגים תקבל מאיתנו Dream Card בשווי 200 ש"ח מתנה.

נשמח לעמוד לרשותך כאן או במוקד הטלפוני.

יש לכם אולי TOYO T1 SPORT במידה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הרשימה הזאת באתר Toyo העולמי,

ה-T1 Sport לא מיוצר במידה שלך אלא רק מג'אנט 17" ומעלה.

לפי הביקורות, הפאלקן 914 אמורים להיות צמיגים ממש טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוצר, מיוצר. כנס לאתר טויו אירופה.

אגב, מה זו העצלנות הזו?! כנס לאתר של טיירקלאב ותראה אילו צמיגים זמינים.

מילא היית בודק, רואה שאין כרגע ושואל מתי יהיה במלאי אם בכלל.

בכל אופן הוא מופיע באתר טיירדיל וטיירס4יו, בדוק מולם אם במקרה קיים אצלם במלאי, למרות שטיירקלאב במקרה זה הוא היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא האתר העולמי, אם קיים כזה בכלל, זה האתר של טויו ארה"ב.

כנראה שהחטיבה שם מייצרת/מייבאת מידות שונות.

חוץ מזה, לפי הסרטים בקולנוע ארה"ב זה כל העולם, לא?

תמיד הכל קורה רק שם. החייזרים מגיעים רק לשם (חוץ מבאינדיפנדנס דיי) וכל הסופר-הירוס הם משם...:wink:

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...