Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 access ידנית או פיאסטה ידנית

Bonim Baitforus
שימו לב! השרשור הזה בן 3396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

נסעתי על שתיהם ה 208 זריזה ונוחה יותר אך יש בה מספר חסרונות

בידוד רעשים לא טוב

העברת הילוכים לא חלקה

מרגישים כל במפר

אבזור דל

הפיאסטה כבדה ועצלה אך מאובזרת יותר עוברת במפרים חלק וההילוכים עוברים יותר חלק מאשר בפיג'ו.

אשמח לשמוע את חוות דעתכם במיוחד אם יש בעלי 208 (לא ראיתי הרבה כאלה על הכביש).

תודה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. נכון להיום אלה 2 המכוניות הטובות בקטגוריה. הם גם נמכרות במחיר דומה. אני הייתי בוחר ב-208 בעיקר כי הפיאסטה מרגישה מעט חלשה יותר (לא מהותית) והיא מוצעת עם פחות אבזור בבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקוא הפיאסטה יותר מאובזרת מראות מתכוונות מערכת מולטימדיה וכו' הפיג'ו מגיעה בלי כל אלה(מראות מתכוונות ידנית) בפיג'ו + 10000 שקל יתנו אבזור נורמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביצעת נסיעת מבחן והפיאסטה הייתה לך נוחה יותר והתחברת אליה יותר,מה זה משנה מה בעלי 208 יגידו?

לכול אחד נוח משהו אחר,ואם הפיאטסה הייתה כזאת,תתחדש!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-208 אקסס אולי מראות מתכוונות ידנית, אבל היא מגיעה עם תאורת יום ותאורה חיצונית הנשארת דלוקה לזמן מסוים אחרי כיבוי הרכב. אין את אלה בפיאסטה. בגרסאות הבסיס של שתי המכונית יש מערכות שמע מקוריות. בעבר הגיבו חברי הפורום על כך שהמערכת של פורד לא משהו וכך גם מהניסיון שלי - זו של הפיג'ו עדיפה. אני מסכים שרמות האבזור הגבוהות יותר נותנות הרבה יותר ושוות את הכסף, אבל זו כבר לא בתקציב של פותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפיאסטה יש תאורה חיצונית שנשארת דולקת אחרי שעוזבים את הרכב. המערכת מולטימדיה שלה שהיבואן מתקין בארץ אכן גרועה, אבל מקבלים גם את המערכת המקורית של הרכב עם המתאם ואפשר להחליף אם רוצים.

בעבר מישהו כתב כאן שהוא קיבל הנחה של 3000 שקל על זה שהוא ויתר על המערכת מולטימדיה בפיאסטה, אם תוכל אז כדאי לך לקפוץ על האופציה הזאת ולהתקין לבד מערכת יותר איכותית, או להישאר עם המערכת לא מולטימדיה המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי בשרשור הזה : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?536801-סיקור-פיאסטה-ידנית-2014

הפיאסטה לא מצטיינת במיוחד בקטע של צריכת דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי עם מכנסיים ארוכים,ואת האמת לא שמתי לב למשהו חריג.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...