Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Q50 אינפינטי, לקסוס IS300H, מרצדס CLA250.

Japanese Engine
שימו לב! השרשור הזה בן 3394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני תמיד שונא ואוהב בו זמנית את התקופה הזאת בחיים של התלבטות לגבי רכב חדש, בעבר העלתי פה נושא בנוגע לCLA, אך היום נכנסו בטווח המחיר גם האינפינטי והלקסוס שהוצעו לי. מה הטווח? ניחשתם נכון בין 240-300 אש''ח.

מה הדרישות?

1.אני יורד מרכב מנהלים די מפנק, אז כדרישה ראשונה רכב שלא יפול ממנו באיכות (ברור שאף אחת מהן לא תיפול, רק אומר).

רכב שצועק פרימיום!

2.גאדג'טים! אני אוהב שיש במה להתעסק, (פה לוקחת האינפינטי ללא צל של ספק).

3.כוח, פה היד די נטויה לכיוון הQ50 וCLA מסיבות ברורות.

4.נשמע דבילי אבל שאני קונה רכב ב300 אלף שקל, אני רוצה שזה יראה כמו רכב ב300 אלף שקל, יהיה את אפקט ההגעה.

לדוגמא מהלקסוס לא נפלתי,אפילו האקורד מרשימה יותר בפן הזה, המרצדס וואו, האינפינטי די פושרת נגיד את האמת לבד מכך שאם לא האבזור הפנימי המטורף היא גם לא הייתה מתמודדת.

5.אני לא יודע על הרכבים כלום מבחינת עלויות אחזקה וטיפולים, (רחמנא לצלן שגם לא תאכל הרבה דלק אני נוסע 35K בשנה).

אשמח לחוות דעת מניסיון של חבר'ה שעברו התלבטות דומה ומה בסוף גרם להם לבחור באיזה רכב?

נ.ב האישו של הזמינות של הרכב פחות קריטי לי, לא אכפת לי לחכות עד מרץ למרצדס.

תודה מראש.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש את הלקסוס ואני מרוצה מאוד, עשיתי גם נסיעת מבחן על הCLA200 הרכב נחמד אבל לא מרגיש פרימיום, פלסטיקים מאוד פשוטים ומסך קטן מאוד.

תעשה נסיעת מבחן על הלקסוס אני בטוח שתופתע, גם אני לא לקחתי אותה בחשבון שחיפשתי רכב ומאוד הייתי מופתע בנסיעת מבחן.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקסוס מכל השלושה נראית לי הכי עממית ממבט ראשון, משהו שאפילו המאזדה 6 והאקורד מתעלות עליו בקלות, המרכב שלהם די דומה, הQ50 והCLA פשוט שונות, אפשר להגיד פורצות מוסכמות, די שונות ממבט ראשון, עוברת לידך אחת בכביש אתה תשים לב שזה משהו שונה מן הרגיל, הלקסוס פחות.. להבנתי אגב הלקסוס גם די קמצנית באיבזור הבסיסי, אני טועה?

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לדעתי הלקסוס הכי ייחודית בעיצוב החיצוני. יש את הפנסים הקדמיים המפוצלים ואת הקו שיורד מהפנס האחורי. אם זה יפה או לא זה עניין של טעם אבל מבחינת ייחודיות היא לוקחת לדעתי.

האינפיניטי הולכת לאיבוד קצת בעדר המאזדה 3 ו-6 על כבישי ישראל אבל היא עדיין נאה.

המרצדס בכלל לא לטעמי, מזכירה טנדר מהצד ואני לא מחבב בכלל את החלק האחורי, אין חיבור בין החלק הקדמי לאחורי, עיצוב לא הומוגני.

האמת שהמרצדס CLA בכלל לא מתחרה בלקסוס או באינפינטי, היא גירסת הסדאן של המרצדס A ומתחרה באאודי A3 סדאן וב.מ.וו סדרה 2. המתחרה של הלקסוס והאינפינטי היא מרצדס C שמתומחרת הרבה יותר גבוה מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן אבל למתעניינים בסגמנט הזה של היוקרה, ורוצים לפזול קצת לכיוון הגרמניות אוטומטית יבדקו את הCLA, למרות שהיא לא מתחרה ישירה.

כרגע אני חושב על לעשות נסיעת מבחן בQ50 ונראה מה הלאה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא שהמרצדס הכי יפה, צפופה, לא מאובזרת, איכות חומרים נמוכה מאוד, אחריות קצרה

לקסוס- איכותית,מאובזרת, שירות מעולה!!!, חסכונית בצורה מדהימה, נוחה, תא מטען גדול, יפהמאוד

אינפיניטי= מנוע חזק,עיצוב אנמי

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור משום מה ניסיתי להחזיר לך הודעה פרטית אך לא הצלחתי, כמו שהבנת בתור בעלים של cla אני יכול לומר לך שאני די מרוצה מהרכב, אני לא מסכים פה כלכך אם מה שנאמר משום שאני כן חושב שהרכב מאובזר ולי אישית לא חסר בו כלום, niv, בוא תעדכן אותי ברשימת האבזור שאתה מקבל בלקסוס שלך ואני יכול להבטיח לך ש ה cla לא תיפול ממנה, מסכים שבאיכות היא פחות טובה אבל יש דברים שאני חושב שניתן להתפשר עליהם, סיכום יותר מפורט של הרכב אני אכתוב בהמשך, אבל אם היום היית שואל אותי איזה רכב הייתי קונה הייתי הולך על האינפינטי ולא על ה cla. אתה מקבל רכב עם הנעה אחורית מאובזר הרבה יותר בעל אותו יחידת כח בגוף קצת פחות יפה.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, השאלה היא איך התדמית של האינפינטי תעמוד במבמחן השנים והסחירות של הרכב, אחת הסיבות שאני חושש היא לא דווקא האמינות, אלא הסחירות, אני חושב שהאינפינטי תתרסק יותר מהר מהCLA משום מה אם כמה לא הגיוני שזה נשמע שגרמניה תשמור על ערך יותר מהיפנית. יש לי הרגשה שתוך שנתיים הרכב יהיה שווה 120K.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך ל-mogo, גם ללקסוס יש 2 מוסכים מורשים, שניהם בבעלות היבואן. עם זאת אני מניח שזה הכל עניין כלכלי, ועם השנים יפתחו עוד ועוד מוסכים.

אני לא יודע עד כמה הדבר מהווה שיקול. ללקסוס סחירות נהדרת, לא פחות מהחברות הגרמניות (ואולי אפילו טובה יותר) , כך שכנראה שזה לא מהווה שיקול

לרוכשים, מה גם שלאחר תקופת האחריות יש רבים שבוחרים לטפל במוסכים "מומחים" שאינם מורשי יבואן אך גובים הרבה פחות, כאלו יש כבר כמה וכמה (לי אפילו השאירו פרסומת על האוטו כאשר חניתי אותו בהרצליה פיתוח למוסך הטוען למומחיות ברכבי לקסוס, כמובן שאני כרגע מטפל במוסכי היבואן, לפחות עד תום האחריות)

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שלמרצדס איכות חומרים נמוכה מאד זה ממש בדיחה.

בכל מקרה הייתי בוחר באינפיניטי,דרך אגב מדובר בדיוק באותו המנוע,אינפיניטי קנו את המנוע ממרצדס ושתלו אותו ברכב שלהם.

הבעיה העיקרית באינפיניטי זה שיש מוסך אחד בלבד.

מבחינת ירידת ערך,אני מאמין שהמרצדס אכן תשמור על ערכה טוב יותר מהאינפיניטי,אבל גם לא צריך לעשות מהאינפיניטי סיטרואן קסטניה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על Q50 אבל נראה לי שהוא אמור להיות רכב הכי מהנה בקטגוריה בזכות מסורת ייצור גרזנים של המותג והנעה אחורית.

לקסוס IS מאוד איכותית אבל בתור רכב לנהג היא מאוד פרווה, למרות שלא חסר לה. מרצדס יותר טובה, אבל פחות מאובזרת מאינפיניטי ומרגישה לא מספיק יוקרתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין לך מה לפחד מהסחירות של האינפינטי, כאשר במשפחה חיפשנו רכב הם נחטפו מהלוחות ולא הצלחנו למצוא אחת, שוב פעם אגיד אני לא חושב שיש טעם ללכת על ה cla כאשר אתה מקבל את אותה יחידת כח כמו במרצדס,הנעה אחורית, יותר אבזור ומרווח , וזה לא שהq50 מכוערת היא נראית לא רע בכלל , אבל למרצדס בהחלט יש נוכחות גבוהה יותר, לגבי עניין המוסכים שהדבר לא יטריד אותך, זה נכון שלמרצדס יש יותר מוסכים אבל מהנסיון שלי איתם יש אולי רק מוסך אחד שבאמת ראוי לשמש מוסך של המותג, כאשר אתה מגיע למוסך מרכזי של מרצדס אתה מצפה שיתיחסו לרכב שלך באופן אישי ולא כמו עוד מונית או משאית שלא חסר שם, ותבין לבד איך נראים רוב המוסכים שלהם.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים תיאמתי נסיעת מבחן ללקסוס ואני חייב לציין שהשירות לא פחות ממצוין!, באינפינטי לעומת זאת נתקלתי בשירות על הפנים תרתי משמע, הייתי צריך לחלוב מהנציג מידע בלי קשר לזה שהוא לעס לי משהו בטלפון, לא היה מוכן לדבר על טרייד אין בכלל בטלפון, בעוד בלקסוס שמחו ללעזור וחזרו אליי עם הצעת מחיר מ-א-ו-ד יפה בנוגע לרכב שלי בטרייד אין.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...