Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פצע" בצבע בגג הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , יש לי רכב שנת 2013 עם צבע במצב מצוין. שמתי אותו לטיפול במוסך וקיבלתי אותו בחזרה עם מן כזו צלקת/פצע בצבע על גג הרכב.

הצלקת הזאת היא בקוטר של מטבע של חצי שקל. בהתחלה היא לא הייתה נראית לעין, אבל היא מחמירה עם הזמן ונראה שזה מתקלף יותר ויותר.

המוסך דרך אגב מכחיש, אבל הצורה המעגלית המושלמת גורמת לי לחשוד שמדובר באיזו דפיקה מכלי שגרמה לזה... על אחת כמה וכמה שזה בגג הרכב.

האם תוכלו לייעץ לי מה ניתן לעשות כדי לגרום לזה להפסיק להתפשט, להגן מחלודה, וכמה תיקון של כל הדבר הזה אצל פחח יעלה בערך ?

מצורפות תמונות...

תודה מראש

IMG_20141224_213007.jpg

IMG_20141224_213022.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קילוף של הלכה מחרא של ציפורים.

זה בטוח לא נגרם מיציאה של ציפור, אפשר לראות תבנית מעגלית מושלמת, שמקיפה את האזור הזה.. מה גם שמעולם לא נתתי לצואה של ציפור להתייבש על הרכב ובטח שלא רק בנקודה הספציפית הזאת, כי שאר הצבע במצב מצוין.

האם באמת מדובר בלכה? אני לא מומחה לשכבות ההגנה של הרכב, אבל לכה היא מעל הצבע ופה אפשר לראות שממש אין צבע. כמה עולה תיקון של דבר כזה אצל בעל מקצוע ? כי נראה לי שזה מחמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ככה בהחלט נראה נזק מלשלשת. אם אתה כ״כ בטוח שזה לא זה, אז האפשרות השניה היא חומר כימי שנשפך שם.

אין צבע כי גם הלאכה וגם הצבע העליון נפגעו, נסדקו ואז פשוט נפרדו מהפח.

זאת נקודה בעייתית. תיקון מקומי יראה היטב ומצד שני, לצבוע גג שלם זה 500-700 ₪ מינימום.

טפל בזה בהקדם כי זה בהחלט הולך ומחמיר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה דומה יש אצלי, קיבלתי את אותה תשובה מחברי הפורום שאכן צריך לבצע צביעה, אצלי הרכב אמנם שנת 2010 וכנראה חומר חריף נגע בגג.

אצלי הלכה כבר מתקלפת, אצלך עדיף לטפל בזה.

אם אתה גר באיזור המרכז המליצו לי על אלעד שירותי רכב, יש גם המלצות ברמה גבוהה עליו והמחיר שקיבלתי היה בדיוק מה שכתבו מעלי, לכן אני אבצע אצלו צביעה בחודש/חודשיים הקרובים או שאסחוב את זה עד הקיץ.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , יש לי רכב שנת 2013 עם צבע במצב מצוין. שמתי אותו לטיפול במוסך וקיבלתי אותו בחזרה עם מן כזו צלקת/פצע בצבע על גג הרכב.

הצלקת הזאת היא בקוטר של מטבע של חצי שקל. בהתחלה היא לא הייתה נראית לעין, אבל היא מחמירה עם הזמן ונראה שזה מתקלף יותר ויותר.

המוסך דרך אגב מכחיש, אבל הצורה המעגלית המושלמת גורמת לי לחשוד שמדובר באיזו דפיקה מכלי שגרמה לזה... על אחת כמה וכמה שזה בגג הרכב.

האם תוכלו לייעץ לי מה ניתן לעשות כדי לגרום לזה להפסיק להתפשט, להגן מחלודה, וכמה תיקון של כל הדבר הזה אצל פחח יעלה בערך ?

מצורפות תמונות...

תודה מראש

צביעת גג כולו זה טעות הכי גדולה שאפשר לעשות. צריך לטפל בזה מקומית - ללטש בעזרת נייר מים עדין, ובעזרת מכחול דק או קיסם שיניים לשים צבע כמה שכבות. לאחר כמה ימים פוליש - זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטוח לא נגרם מיציאה של ציפור, אפשר לראות תבנית מעגלית מושלמת, שמקיפה את האזור הזה.. מה גם שמעולם לא נתתי לצואה של ציפור להתייבש על הרכב ובטח שלא רק בנקודה הספציפית הזאת, כי שאר הצבע במצב מצוין.

האם באמת מדובר בלכה? אני לא מומחה לשכבות ההגנה של הרכב, אבל לכה היא מעל הצבע ופה אפשר לראות שממש אין צבע. כמה עולה תיקון של דבר כזה אצל בעל מקצוע ? כי נראה לי שזה מחמיר

ככה נראה קילוף בלכה מחרא של ציפור.

והטיעון שלך שזה קרה במוסך לא מתסדר כי אם הפח היה מקבל מכה כ"כ חזקה כדי להתחיל קילוף בצבע גם היה נוצר שקע.

בנוסף אפשר גם לראות בתמונה השניה שזה לא עיגול מושלם ומצד שמאל למעלה יש עוד פטריות כאלו שבקרוב יחלו להתקלף גם.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...