Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני, תקציב עד 120k

Chen Harel
שימו לב! השרשור הזה בן 3407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני מברך את עצמי על כתיבת ההודעה הראשונה בפורום.

החלטתי שהגיע הזמן לפנק את עצמי ברכב, היום אני נוסע על מיצובישי קולט 2001.

אני אמנם אוטוטו בן 30, אך עדין לא רוצה ליפול לשבלונת הקורולה-מאזדה3.

עשיתי נסיעת מבחן השבוע גם על הפיאסטה וגם על הפולו.

הפיאסטה הוצעה לי עם הנחת סוף שנה/רישום בינואר 2015 ב 95~ והפולו ב 112~.

הפולו יושבת עלי טוב והייתי מאד מרוצה מהנסיעת מבחן (הפיאסטה הייתה נחמדה אבל פנים הרכב היה לי מצועצע ולא מספיק מהוקצע וזה חשוב לי)

הבעיה החלה שליבואן נגמרו המכוניות לפי מה שהובהר לי, ובשביל לקבל רכב בינואר אני יכול לבחור בין צבע אדום לכחול. בחרתי כחול, שילמתי מקדמה ועכשיו אני מתלבט. הרכב הוא בגרסת 90 כ״ס ובלי חישוקי מגנזיום. מפחיד אותי שהצבע הכחול פחות סחיר, וגם זו לא הבחירה הראשונה שלי לצבע עבור הפולו. יש את גרסת 110 כ״ס שאותה רציתי לקנות, אבל בשבילה צריך לחכות לאפריל (שוב, לדברי היבואן) וגם אז לא תתקבל הנחת ה 6k של סוף שנה. יכול להיות שהנציג סתם אמר?

פניתי ליד2 ואמרתי אולי נמצא את ה 110כ״ס (או 90כ״ס בצבע אחר) שמישהו במקרה רוצה למכור וראיתי שאין ממש פולו 90 או 110 כ״ס ואני תוהה האם הן נמכרות מהר לכן יום-יומיים להסתכל ביד2 לא מספיק? האם אפשר להשיג אותן במגרשי עיקול / ליסינג / מכירת 0 ק״מ כלשהן?

בנוסף, אם יד2 אז גם גולף 1.2 enjoy יכולה לבוא בחשבון.

האם יש מגרש שמתעסק עם גולף / פולו ששווה לפנות אליו לחפש רכבים? מצד אחד אני חם על ההנחה ועל הפולו המשוריינת לי לינואר, מצד שני אני מבין מקריאה באינטרנט שהנחות תמיד אפשר למצוא, ואולי עדיף לא להתפשר על צבע / כ״ס במקרה הזה.

תודה על ההקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסאות ה 90-110 של הפולו מתוחת הפנים הן מאוד חדשות בשוק, (יצאו השנה) ככה שמאוד נדיר אם תראה כאלו למכירה בזמן זה, אלא אם מישהו קנה והתחרט דיי מיד אחרי הקנייה.

דבר שני, אני במקומך לא מתפשר על כלום, אתה הולך להוציא 110-120 אלף שקל מכיסך הפרטי ומגיע לך לקבל את הרכב שאתה רוצה, בצבע שאתה רוצה (אגב אני קניתי כחול מטאלי, צבע מאוד יפה אבל לא מתאים לכל רכב) ולא בגלל הנחה כלשהי (שאגב תמיד תהיה אל תאמין לחרטטנים) תמהר לקנות את הרכב.

לדעתי תגיד להם שאתה מוכן להמתין לרכב הנכון או תאיים בביטול ההזמנה כי מצאת בסוכנות אחרת משהו יותר טוב ותראה איך הם מתחילים להתקפל ולהוסיף לך דברים (מגנזיום, טיפול חינם וכו) אם זה הוא כל רצונך, אם רצונך הוא לגמרי רכב אחר (במקום 90 כס ה 110 ובמקום צבע כחול, צבע אחר) אז אני מציע לך או להמתין לאפריל כמו שאמרת או לפנות לסוכנות אחרת של צ'מפיון (לבדוק שהם דוברים אמת ולא רוצים להפטר מרכב שיישב המון זמן בנמל) או פשוט לקנות רכב אחר לגמרי, למשל חשבת על הלאון החדשה ? הדגם הכי מאובזר, הכי חסכוני, הכי ביטחותי והכי עכשווי בקטגוריה, אתה קונה גולף בעצם יותר מאובזרת ולדעת רבים הרבה יותר יפה. (הלאון ידנית תוכל להוציא ב 115-116 ואוטומטית 122-125).

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי IdoCuper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל לדעתי אין שום הצדקה לשלם 17 אלף שקל (!) יותר על הפולו מהפיאסטה, כששני הרכבים פחות או יותר באותה רמה. יותר מזה, אתה יכול לרכוש את אותה פיאסטה בליסינג 0 ק"מ ב-87 אלף שקל, כך שמדובר בהפרש של 25 אלף! באמת שווה לך להוציא סכום מטורף על הפולו? נשגב מבינתי, אבל היי - זה הכסף שלך. אם כבר בסכום הזה הייתי מתאמץ עוד קצת ולוקח את הלאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שננעלת דווקא על הפולו והפיאסטה? יש עוד מגוון של מכוניות טובות בקטגוריה.

אם יש לך קצת סבלנות גם יגיעו דורות חדשים של מכוניות - הונדה ג'אז, סקודה פאביה, אופל קורסה, יונדאי i20.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הסחירות של סיאט? אני ממש לא מכיר את הרכב / חברה. אני אקרא קצת על ליאון

בסופו של דבר הצעצועים והסמל נראים לי שווים את הכסף (וגם זה שזה דגם שיצא עכשיו) ולכן הפיאסטה ירדה. מה גם שאני מתבאס לקנות רכב עם מנוע שתוך שנה שנתיים יעלם, מה שכנראה לא יקרה לפולו. אבל אני מסכים לגבי הכ״ס והצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הסחירות של סיאט? אני ממש לא מכיר את הרכב / חברה. אני אקרא קצת על ליאון

בסופו של דבר הצעצועים והסמל נראים לי שווים את הכסף (וגם זה שזה דגם שיצא עכשיו) ולכן הפיאסטה ירדה. מה גם שאני מתבאס לקנות רכב עם מנוע שתוך שנה שנתיים יעלם, מה שכנראה לא יקרה לפולו. אבל אני מסכים לגבי הכ״ס והצבע.

גם הלאון זה דגם שיצא בשנה האחרונה, הרבה יותר מאובזרת מהפולו, קטגוריה מעליה ועולה 7-8 אלף יותר ממנה (מקסימום).

המנוע בלאון הוא אותו אחד כמו בפולו 1.2 טורבו, עם 105 כס מאוד אמין וחסכוני יחד עם ה dsg/ידני מה שתבחר.

בגדול יש ירידת ערך בכל רכב כמו שאתה יודע, גם בסיאט, הלאון mk3 בגלל שהיא מכונית חדשה לגמרי בכביש יש לה ביקוש גדול והמותג מתחיל לצבור יותר ויותר לקוחות פוטנציאליים שמבינים שאין מה לשלם יותר כסף על הסמל (אאודי ו vw) ואפשר לקבל יותר, בפחות כסף, וזה מה שסיאט עושים ומצליחים לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הלאון זה דגם שיצא בשנה האחרונה, הרבה יותר מאובזרת מהפולו, קטגוריה מעליה ועולה 7-8 אלף יותר ממנה (מקסימום).

המנוע בלאון הוא אותו אחד כמו בפולו 1.2 טורבו, עם 105 כס מאוד אמין וחסכוני יחד עם ה dsg/ידני מה שתבחר.

בגדול יש ירידת ערך בכל רכב כמו שאתה יודע, גם בסיאט, הלאון mk3 בגלל שהיא מכונית חדשה לגמרי בכביש יש לה ביקוש גדול והמותג מתחיל לצבור יותר ויותר לקוחות פוטנציאליים שמבינים שאין מה לשלם יותר כסף על הסמל (אאודי ו vw) ואפשר לקבל יותר, בפחות כסף, וזה מה שסיאט עושים ומצליחים לא רע.

זורם איתך רגע, אם מסתכלים על המחירון כאן:

http://www.seat.co.il/wp-content/uploads/2014/09/SEAT-M-0301.pdf

מה מהתוספות פה הכרחי? האם המערכת שמע הרגילה היא לא זו שאני מכיר מהפולו? (עם המסך 5אינץ) ודיבורית מובנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורם איתך רגע, אם מסתכלים על המחירון כאן:

http://www.seat.co.il/wp-content/uploads/2014/09/SEAT-M-0301.pdf

מה מהתוספות פה הכרחי? האם המערכת שמע הרגילה היא לא זו שאני מכיר מהפולו? (עם המסך 5אינץ) ודיבורית מובנית.

בגדול שום דבר מהתוספות האלו הן הכרחיות, כי הם מצריכות המתנה של ארבעה חודשים לרכב (הזמנה מיוחדת).

הרכב מגיע גם ככה מאובזר עד מאוד, עם מערכת מולטימדיה מקורית מהיצרן ששולטת על כל הרכב, עם מסך 5 אינץ ודיבורית מובנת ושליטה מההגה יחד עם 6 רמקולים.

במידה ותרצה תוספות, יש לך את המקומיות, שזה מצלמת רוורס, GPS (או וייז או איתורן), חיישני רוורס שטוחים/רגילים וכ'ו.

כמובן שבסיאט תמיד תוכל להתמקח על המחיר ככה שהמחיר שאתה רואה באתר זה לא הכרח הסופי שיהיה, תמיד תוכל להוציא מהם עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול שום דבר מהתוספות האלו הן הכרחיות, כי הם מצריכות המתנה של ארבעה חודשים לרכב (הזמנה מיוחדת).

הרכב מגיע גם ככה מאובזר עד מאוד, עם מערכת מולטימדיה מקורית מהיצרן ששולטת על כל הרכב, עם מסך 5 אינץ ודיבורית מובנת ושליטה מההגה יחד עם 6 רמקולים.

במידה ותרצה תוספות, יש לך את המקומיות, שזה מצלמת רוורס, GPS (או וייז או איתורן), חיישני רוורס שטוחים/רגילים וכ'ו.

כמובן שבסיאט תמיד תוכל להתמקח על המחיר ככה שהמחיר שאתה רואה באתר זה לא הכרח הסופי שיהיה, תמיד תוכל להוציא מהם עוד.

השארתי הודעה אצל סיאט לתאם נסיעת מבחן ולא חזרו אלי (שלושה ימים). כנראה שגם ככה אין להם רכבים במלאי אז לא בוער להם.. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארתי הודעה אצל סיאט לתאם נסיעת מבחן ולא חזרו אלי (שלושה ימים). כנראה שגם ככה אין להם רכבים במלאי אז לא בוער להם.. חבל.

תלך לחברה תתעניין ברכב, תוציא הצעת מחיר, תראה את הרכב בעיניים (תצוגה) ותבקש באותו זמן נסיעת מבחן כדי להשלים את העסקה.

מבטיח לך שלא תתאכזב, הלאון עדיפה פי לא יודע כמה על הפולו האפורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מאוד יקר על פולו ערומה. 120K אתה כבר יכול להשיג רכב הרבה יותר טוב כגון מה שהומלץ כאן ואני ללא ספק הייתי הולך על הלאון, בלי להוסיף שהיא נראית הרבה יותר מרהיבה וקרבית ממנה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...