Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת הגה כוח ברכב ללא הגה כוח (סוזוקי סוויפט 1.0 92')

Max Freedman
שימו לב! השרשור הזה בן 3410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם זה לפה .. אבל זה סוג של שיפור, יש בידי סוזוקי סוויפט 1992 3 דלתות יקרה ללב ללא הגה כוח, וחשבתי להתקין אחד למען הנוחות

אני יודע שיש צורך בתושבת למשאבת הגה,תיבת הגה הידראולית, צינורות להדיראוליקה , משאבת הגה ומיכל שמן תואם. האם יש צורך בעוד משהו? ועד כמה בעייתי לעשות לבד(בכל זאת רכב מאוד פשוט ללא אלקטרוניקה כלל.

בנוסף רציתי לבקש המלצה למד סלד אם אפשר מרובע . תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפרויקט לא פשוט ולא זול. אם אתה עושה את זה כתחביב, אשמח אם תפרסם בפורום את התהליך עם תמונות. זה נשמע מעניין.

בכל מצב אחר אני ממליץ לך לרכוש רכב אחר שכבר מכיל הגה כח - זה יצא יותר זול ומקטין את הסיכון משמעותית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בסוג הרכב ,שנת היצור ,וכמה הוא נפוץ .

כמה שהרכב נפוץ יותר, ויש לך מכונאי שהוא גם חבר קרוב זה לא יהיה יקר .

עשיתי בעבר פרוייקט כזה ברכב שהיה מאד נפוץ ולא ממש כאב לי בכיס .

only the turbo guys have the ability to disappear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפרויקט לא פשוט ולא זול. אם אתה עושה את זה כתחביב, אשמח אם תפרסם בפורום את התהליך עם תמונות. זה נשמע מעניין.

בכל מצב אחר אני ממליץ לך לרכוש רכב אחר שכבר מכיל הגה כח - זה יצא יותר זול ומקטין את הסיכון משמעותית.

הייתי עושה זאת, אבל כפי שאמרתי רכב מיוחד במינו, אין כאלה במיוחד לא במצב שלו כיום.. ראיתי עשו פרויקט דומה על סמוראי בארץ והשתמשו בחלקים מL200 ,לנסר ובלנו ויצא עלות של פחות מ1500 שקל לדעתי אם אשיג את החלפים וזול ולא אסתבך עם התקנה עצמה (אשמח אולי לדעת יותר פרטים איך אמורה להתבצע ההתקנה) אז בכיף אצלם לפורום.

turbo guy:תודה , אבדוק את העניין כנראה אצטרך למצוא או מוסכניק שיעזור או משהו באינטרנט בחול

עריכה אחרונה על ידי Max Freedman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם פרויקטים לסמוראי שנעשו בארץ ונלקח הגה כוח של ג'ימני והושתל משלמותו.

עבודה שדורשת זמן וכסף.

מד סל'ד יש לך הרבה באיביי הנה לינק לתחילת החפירות תחפש לך אחד שמתאים לך

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XRPM+GAUGE&_nkw=RPM+GAUGE&_sacat=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה לך תורם איברים. ייצא לך יותר זול מלקנות חלקים בבודדים.

ב94 סוויפט כבר הגיע עם הגה כח, מזגן ואפילו הזרקה (מנוע 1.3). כל מה שמסביב למנוע לא השתנה כלל.

במקומך הייתי קונה כזו (בשאיפה אחרי תאונה) ומעביר אליך כל מה שיש מתחת למכסה מנוע.

עריכה: שווה לבדוק גם משמעות השתלת מכלולים של יורוסויפט מתחילת שנות ה2000 אצלך באוטו, עד כמה שאני זוכר ההבדלים לא גדולים.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל:

לא היה הגה כוח במודל 94.

למייטב ידיעתי לא היה הגה כוח בשום סוויפט מהדור הזה שהגיעה מיפן, שזה עד דגם 96 כולל.

ביורוסוויפט - מודל 97 עד 2003 ברמות האיבזור הגבוהות היה הגה כוח. כך שמסרק הגה אולי מתאים. כול המכוניות האלו היו 1.3.

השאלה האם יש איפה להרכיב משאבת הגה על בלוק 1.0?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יצא לך פעם לנהוג בסוויפט כזאת.

אני רוצה לראות אותך נכנס לחניה במקביל כשיש 15 ס"מ מקדימה ו 15 מאחורה. לא צריך חדר כושר...

כן ההגה לא מאוד כבד, אבל אין מה להשוות אותו להגה עם תגבור כוח, זה לא אותו דבר ולא מתקרב.

שום דבר ברכב ישן לא כלכלי ולא משתלם. הכי משתלם זה למכור אותו ולקנות משהו חדש יותר.

אבל לא כולם רואים רק את הצד הכלכלי, אתה יודע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל:

לא היה הגה כוח במודל 94.

למייטב ידיעתי לא היה הגה כוח בשום סוויפט מהדור הזה שהגיעה מיפן, שזה עד דגם 96 כולל.

למיטב זיכרוני דגם GS הגיע עם הגה כח.

לי היה דגם 92 ליטר ללא תגבור.

למדו איתי שני חברה שלהם הייתה סויפט 94 עם תגבור. לדעתי שתיהן גם היו אוטומטיות.

ייתכן ואני טועה, זה היה לפני 12 שנה ואני לא זוכר מה אכלתי אתמול בבוקר אבל שווה בדיקה.

בכל אופן אני גם לא זוכר שסבלתי מידי מההיגוי...

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מודל 94 אוט' המאובזר ביותר שהיה באותה שנה - עם מזגן מקורי ומאות חשמל :-), בלי הגה כוח.

מוזר מאוד..

יש גם שלל משאבות תיגבור לדגם 94 באיביי..

וגם במפרט הרכב בשלל אתרים ישנה האפשרות.

בכל מקרה, כניראה שעבור פותח השירשור האפשרות הכי טובה היא לבדוק מה האפשרות לעשות השתלת איברים מיורוסויפט.

אם קצת מזל אפשר למצוא אחת אחרי תאונה בפחות מ2K שקל.

אם השילדה זהה, הייתי מעביר הכל, כולל מנוע וצמות

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את הפרויקט הנ"ל בבמוו בעצמי, כאשר לקחתי את כל החלקים מדגם זהה ואת המסרק מדגם מודרני יותר. המסרק החדיש נותן מספר סיבובים קטן יותר מנעילה לנעילה. נדרשו מספר התאמות על מנת שהוא יתאים לדגם שלי אבל כבר עשו את זה לפני וניתן למצוא את התיאורים באינטרנט. לגבי הסויפט קשה לי להאמין שמישהו טרח, מומלץ שתמצא רכב זהה עם הגה כח ותעביר את הכל. אם אין רכב כזה זאת ממש עבודה למומחים.

מעבר לרכיבים שציינת, בבלוק המנוע צריכים להיות הברגות מוכנות עבור תושבת המשאבה.

אתה צריך גם מקום ריק בפולי מנוע עבור הרצועה או להחליף את הפולי מנוע. אצלי היה צריך גם להחליף אחת מזרועות ההגה שארוכה יותר בדגם ללא הגה כח.

לחלופין כיוון אחר - קראתי במגזין גרמני על קיטים של מנוע חשמלי שמתלבש פשוט על ציר ההגה, לרכבי אספנות. אבל נדמה לי שהקיטים יעודיים לדמי רכב מסויימים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב כלכך קל עם מידת צמיג 155 כניראה זה ממש מיותר, לא יורגש ההבדל כמעט כלל.

נהגתי המון שנים ברכב כבד יותר ועם מידת צמיגים גדולה בהרבה ולא היה כזה סיוט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...