Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"נהג דרך קבע"

שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מחדשים ביטוח בבית עכשיו.

עכשיו יש חברות ששואלות מי הנהג הראשי ברכב ונות נות לך מחיר שיוצא זול יותר..שואלים על דרך קבע אתה נותן שם והם נותנים לך פוליסה

יש חברות אחרות שחוקרות כמה פמעים נהוגים ובלה בלה בלה ומקבלים ביטוח חובה יקר ב 600 שח

ההורים שלי משתמשים במשך השבוע ברכב ובממוצע אני נוהג אולי אחת לחודשיים שלושה

השלאה מה בחוק מוגדר כדרך קבע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו שאלה שחוזרת על עצמה בשבוע האחרון: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?552142-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%97%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A1%D7%AA%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%A1%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%94%D7%92%D7%93%D7%A8%D7%AA-%D7%A0%D7%94%D7%92-%D7%A7%D7%91%D7%A2

בכל אופן לעניינך, נהג קבע הוא נהג שצפוי שינהג ברכב בתקופת הביטוח.

צפוי שאתה תנהג ברכב פעם בחודשיים שלושה ולכן אתה נהג קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של ביטוח, הייתי הולך ל״חומרא״. הרי האינטרס שלהם הוא תמיד לתת לך כמה שפחות, אז למה לתת להם את הפתח הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

ממצה את הסוגיה בדרך הטובה ביותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הקטע הוא שבבית שלי באמת יש 3 מכוניות ואני יש לי רכב מהעבודה

אין לי צורך להשתמש ברכב השני אבל בממוצע אחת לכמה חודשים אם בכלל יוצא לי לנהוג עליו נראה לי מיותר לבטח אותי עליו בזמן שיש לי רכב מהחברה שאני עובד בה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את מרפי

אם לא מאחל לך שלא תכיר אותו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משקר אבל לאף אחד אני לא נוהג ברכב ההוא יש לי רכב מהעבודה

ומן הסתם אני לא משקר כי אין לי למה לשקר כאן אבל תודה על העצה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבע לך סדר עדיפות - האם אתה מעדיף להשקיע 600 ש"ח כדי לכסות עצמך, או לחסוך אותם ולהמנע מנהיגה ברכב.

תביא בחשבון שבמקרה של פגישה עם מרפי, אפילו אם מדובר בנהיגה קצרה יחידה שלך משך שנת הביטוח, תהיה במצב שעליך "להוכיח שאין לך אחות", כלומר שמדובר בנהיגה יחידה שלך. סיכון שלא הייתי מעיז לקחת.

אצלי מכונית אחת מבוטחת לכל בני המשפחה בעלי רשיון, האחרת רק לאשתי ולי (נהגים נקובים מעל גיל 50). הילדים לא מעזים לגעת ברכב שמבוטח רק לנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משקר אבל לאף אחד אני לא נוהג ברכב ההוא יש לי רכב מהעבודה

ומן הסתם אני לא משקר כי אין לי למה לשקר כאן אבל תודה על העצה בכל מקרה

אף אחד לא אומר שאתה משקר - חוץ מחברת הביטוח. למה אתה מחפש להסתבך בכוח בשביל לחסוך 600 שקל? אם אתה צופה שתנהג אפילו ל5 דקות במשך כל השנה - תבטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...