Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו טרנד 2300 VS מונדאו טיטניום אקובוסט 2000

oricoh
שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

האם ההבדל בין הדגמים כה משמעותי?

קראתי שמנוע ה2300 מעט מיושן וצורך הרבה דלק, אך האם ה2000 חסכוני באופן משמעותי ?

ההבדל בין הדגמים מגיע ל30K , האם אתם חושבים שיש הצדקה לכך?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי

שני המנועים לא חסכוניים במיוחד בדלק, קשה להאמין שתרגיש את ההבדל בצריכת הדלק בצורה משמעותית (תלוי בנסועה שלך כמובן).

ההבדל בין המנועים משמעותי יותר ודווקא כאן מורגש ההבדל ביניהם.

ההצדקה למחיר תלויה בתקציב שלך, אתה מדבר על רמות גימור שונות לחלוטין ומנועים שונים זה מזה.

מוזמן תמיד להתייעץ, גם טלפונית וגם להגיע אלינו פיזית.

שמעון זוארץ

03-5333082

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מונדיאו טיטניום 2300 סמ"ק 161 כ"ס, אצלי 6 שנים, וצריכת הדלק שלה בפועל היא 11 ק"מ לליטר בממוצע. בגלל המנוע הגדול יש פער גדול (פי 2) בצריכה בין נסיעה עירונית לבינעירונית - כך שהצריכה בפועל תלויה הרבה בצרכים שלך. להערכתי האקובוסט ייתן כ-10% יותר.

שים לב שבין טרנד לטיטניום יש פער תהומי, לא סתם זה תוספת של 35 אלף שקל. מושבי עור אמיתי שומרים על המראה של הרכב ברמה אחרת לגמרי, ויש עוד המון תוספות.

אני מוכר כעת את שלי, 2008 במצב מעולה, ב-50 אלף שקל. אם אתה מעוניין בפרטים צור קשר בפרטי.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבין טרנד לטיטניום יש פער תהומי, לא סתם זה תוספת של 35 אלף שקל. מושבי עור אמיתי שומרים על המראה של הרכב ברמה אחרת לגמרי, ויש עוד המון תוספות.

מסכים לגבי ההבדל בין טרנד לטיטניום (כפי שציינתי בשרשור אחר שנפתח פה לפני מספר ימים) אהל בו נהיה מדויקים, מדובר בעור חלקי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

לנו יש מונדאו 2300 טרנד שנת 2011 והיא מספיק חזקה. צריכת דלק הרוב עירוני / פקקים / מחוץ למושב ב 60 קמ"ש, כ 1 ל 8.5 ללא שינוי. עם תוספות של מולטימדיה וחישוקים קלים מדובר בהמון רכב בכלום כסף.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?574549-סיפר-רכישת-מונדאו-2011-סיכום-חודשיים-סחטיין-לאלבר-ולעידן-אוחיון

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי SMAX עם מנוע 2.0 אקובוסט 240 כ"ס. מנוע עוצמתי. צריכת הדלק לא משהו - באזור 1/9 בנסיעה שרובה בינעירונית, אך קשה שלא ללחוץ על הדוושה עם מנוע כזה. יכול להיות שהמונדאו יותר חסכוני בגלל המשקל. זה הרכב הראשון בבעלותי שגורם לי להאריך את הדרך כדי להנות עוד קצת מהרכב.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל אמיתי בצריכה בין המנועים בנסיעה רגועה. אם אתה לא צמא לכח מתפרץ הייתי הולך דווקא על המנוע הישן . פחות חלקים שיכולים להתקלקל (אין טורבו) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...