Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן סקסו

מסטיק
שימו לב! השרשור הזה בן 7060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! :wave:

אני חיילת שניכנסה לא מזמן לקבע ואני רוצה לקנות רכב ע"מ להגיע לבסיס, מדובר על נסיעה של בערך 60 ק"מ ביום, בכביש בין-עירוני.

חשבתי על קנייה של סיטרואן סקסו מכיוון שהתקציב שלי לא גבוה יותר מידי (מקסימום 20,000).

השאלה שלי אם הרכב מומלץ לנסיעות כאלו וכמו כן כמה אמורות לצאת ההוצאות של הרכב הזה: ביטוח (נהג יחיד צעיר ללא תאונות), דלק ותיקונים.

הבנתי שאפשר למצוא את הרכב הזה שנת 97 ב- 15,000, האם זה הגיוני?

מה יותר ממולץ הגירסה הידנית או האוטומטית?

האם לאוטו יש הגה כוח?

תודה, מורן.

:type:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום מורן, קודם לכל, ברוכה הבאה לפורום :)

וניגש לעניין, אינני יודע לגבי גיר אוטומט אם קיים במודלים הראשונים, דלק האוטו כמעט ולא צורך, פעם הייתה לי אחת מושכרת, והגעתי איתה לצריכה של 1:17 משולבת, ועוד במשיכות הילוכים (מתייחס למנוע 1.1), אמינות, זה ממש לא הצד החזק של הרכב, כמו כל צרפתית כמעט, אני מכיר ידידה שקנתה 106 (זה ממש אותו הרכב), ונפלה עם זה חזק: גיר, מנוע, קלאץ', רדיאטור, ולא זוכר מה עוד, ככה שזה לא נראה לי הרכב הכי מומלץ לחיילת...

לגבי הנושא שאפשר להביא מודל 97 ב-15K, אכן כן, אבל קשה למצוא אחת מטופלת, רובן חרושות והיו בהשכרה בעברן...

אגב, אני לפני חצי שנה התחלתי לחפש לי אחת כזו, ולפני שבועיים הפסקתי לאחר מה שקרה לידידה שלי וה-106 שלה, אם תעשי קצת חיפוש תראי שהנושא הזה נטחן טוב טוב, ויש כמה שרשורים שלי בנושא...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום! :wave:

אני חיילת שניכנסה לא מזמן לקבע ואני רוצה לקנות רכב ע"מ להגיע לבסיס, מדובר על נסיעה של בערך 60 ק"מ ביום, בכביש בין-עירוני.

חשבתי על קנייה של סיטרואן סקסו מכיוון שהתקציב שלי לא גבוה יותר מידי (מקסימום 20,000).

השאלה שלי אם הרכב מומלץ לנסיעות כאלו וכמו כן כמה אמורות לצאת ההוצאות של הרכב הזה: ביטוח (נהג יחיד צעיר ללא תאונות), דלק ותיקונים.

הבנתי שאפשר למצוא את הרכב הזה שנת 97 ב- 15,000, האם זה הגיוני?

מה יותר ממולץ הגירסה הידנית או האוטומטית?

האם לאוטו יש הגה כוח?

תודה, מורן.

באמת קשה למצוא כאלו טובות. המחיר ל-97 או 98 הוא כ-15000-20000 ש"ח. כל ה-1.1 מגיעות עם מזגן מהרכבה מקומית שמקפיץ את המחירון באיזה 2500 ש"ח (מופרך לגמרי).

ביטוח לא יקר, אם כי לנהג צעיר זה בטח יעלה סביבות ה-3000 ש"ח (נסי לרשום את זה על שם אמא או אבא אם יש להם 3 שנים ללא תביעות ואותך כנהגת משנית). צריכת הדלק מצוינת, טיפולים - זולים לרוב אבל אי אפשר לדעת על מה תיפלי...

גרסה ידנית מומלצת, ל-1.1 אין בכלל אוטומט. יש הגה כוח.

נסי לחשוב גם בכיוון של פיאסטה שנת 97, מכונית טובה מאוד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קשה למצוא כאלו טובות. המחיר ל-97 או 98 הוא כ-15000-20000 ש"ח. כל ה-1.1 מגיעות עם מזגן מהרכבה מקומית שמקפיץ את המחירון באיזה 2500 ש"ח (מופרך לגמרי).

ביטוח לא יקר, אם כי לנהג צעיר זה בטח יעלה סביבות ה-3000 ש"ח (נסי לרשום את זה על שם אמא או אבא אם יש להם 3 שנים ללא תביעות ואותך כנהגת משנית). צריכת הדלק מצוינת, טיפולים - זולים לרוב אבל אי אפשר לדעת על מה תיפלי...

רוני

לאחותי היתה פיאסטה , אמינה ונוחה לנסיעה יומיומית (לא לאוהבי ה-:evil: )

זו אפשרות טובה.

:screwy:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום לחשוב גם בכיוון של פיג'ו 205 .את יכולה למצוא די בקלות רכב שמור משנתונים 97-98 .בסך הכל רכב אמין ,נוח ,צריכת דלק מצוינת,והכי חשוב סחירות.כשתרצי למכור מספיק לשים שלט על החלון ויעצרו אותך ברמזור הראשון שתעמדי.:razz:

בהצלחה.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידידה שלי יש סאקסו שנת 2000 1.1

היא מרוצה ממנו עד הגג-לא עשה לה שום בעיה והיא קנתה אותו מליסינג

מחירון של כזה מודל באיזור 20 אלף-מחיר בדיחה לרכב בשנתון כזה..צריכת דלק: מי צריך סולר?

מומלץ בחום רכב שטופל באהבה כמו לגבי כל הצרפתיות...

כיום גם ניתן למצוא כאלו מחברות טרייד אין/ליסינג/...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התגובות...

לגבי מי שרשם על ה- 205 - אני לא כ"כ אוהבת את איך שהאוטו ניראה, הוא ניראה לי מאוד מיושן לעומת הסקסו שאני אוהבת את הצורה שלו.

למי מה שהבנתי האוטו יותר אמין מאשר פיג'ו - כנראה שלא לפי מה שאתם אומרים...

לגבי פורד פיאסטה - להורים שלי יש עכשיו פורד ולפי המ שהם אומרים החלפיםן של האוטו הזה נורא יקרים ככזה שזה לא מומלץ במיוחד..

אם אפשר למצוא את האוטו הזה בסוכנות מכירות של לובינסקי זה יכול להיות טוב, זה מבטיח שהאוטו טופל טוב, נכון?

אגב מה לגבי הגירסה של 1.4, האם היא ניחשת לטובה יותר מה- 1.1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

לפי מה שהבנתי החלפים גבוהים וגם המחירון של המכונית גבוה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פורד פיאסטה - להורים שלי יש עכשיו פורד ולפי המ שהם אומרים החלפיםן של האוטו הזה נורא יקרים ככזה שזה לא מומלץ במיוחד..

אם אפשר למצוא את האוטו הזה בסוכנות מכירות של לובינסקי זה יכול להיות טוב, זה מבטיח שהאוטו טופל טוב, נכון?

אגב מה לגבי הגירסה של 1.4, האם היא ניחשת לטובה יותר מה- 1.1?

איזו פורד יש להורים שלך? ברור לך שאם החלפים של פורד מונדיאו המשפחתית הגדולה הם יקרים, זה לא אומר שהחלפים של הפיאסטה הקטנים יקרים גם כן, נכון?

אז לא, לפיאסטה חלפים זולים יחסית ובוודאי לא יקרים יותר משל שאר הקבוצה. את מוזמנת להרים טלפון למוסך מורשה ולשאול על מחירי חלפים סטנדרטיים.

אוטו שנמצא בטרייד אין של לובינסקי הוא לא בהכרח רכב טוב. גם אצלם חובה לקחת לבדיקה חיצונית. מה גם שאני לא חושב שתמצאי סקסו בסוכנות.

1.4 עדיפה משמעותית על ה-1.1, גם בכוח וגם באיבזור. אפילו המחירון לא גבוה משמעותית. הבעיה היא - שאם 1.1 יש מעט, אז 1.4 יש עוד פחות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכב מהסוכנות, לא נראה לי שיש איזו סוכנות שעוד לא חיפשתי בה סקסו או 106 בתקופה שחשבתי לקנות אחת, ואיציק יודע, ואיציק היה בין הראשונים שהאירו את תשומת ליבי לזה שהאוטו הזה עלול להפיל אותי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו פורד יש להורים שלך? ברור לך שאם החלפים של פורד מונדיאו המשפחתית הגדולה הם יקרים, זה לא אומר שהחלפים של הפיאסטה הקטנים יקרים גם כן, נכון?

אז לא, לפיאסטה חלפים זולים יחסית ובוודאי לא יקרים יותר משל שאר הקבוצה. את מוזמנת להרים טלפון למוסך מורשה ולשאול על מחירי חלפים סטנדרטיים.

אוטו שנמצא בטרייד אין של לובינסקי הוא לא בהכרח רכב טוב. גם אצלם חובה לקחת לבדיקה חיצונית. מה גם שאני לא חושב שתמצאי סקסו בסוכנות.

1.4 עדיפה משמעותית על ה-1.1, גם בכוח וגם באיבזור. אפילו המחירון לא גבוה משמעותית. הבעיה היא - שאם 1.1 יש מעט, אז 1.4 יש עוד פחות...

רוני

תמיד אפשר לחפש - תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לחפש - תודה!

פתרון טוב יותר יכולה להיות הסקסו דיזל .

אם את עושה 60 ק"מ ביום , אני חושב שזה ישתלם לך .

בכל מקרה, לדעתי כדאי לחפש דווקא את ה 1.4 ולא את ה 1.1 . אל תתפשרי ותקני אוטומט , זה אומנם נוח יותר אבל מה שמשלמים בשביל זה זה מאוד יקר (דלק, אחזקה , ביצועים...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סיטרואן סקסו 1.1 יכול להיות פתרון נפלא. הרכב זול באחזקה, הדלק זה בדיחה ויש אפילו הגה כוח. רוב ה- 1.1 הם עם מזגן מקומי תנסי למצוא את אלו שבאו עם מקורי. קנייה מהטרייד אין של לובינסקי יכול להוות פתרון לא רע, האחריות טובה ויש שם רכבים טובים צריך פשוט לחפש.

2. אל תקני סקסו 1.4 אוטומט, הגיר הוא בן שלושה הילוכים ZF שעושה הרבה בעיות וצריך הרבה מזל.

3.סקסו 1.4 כמובן שעדיפה אבל קשה מאוד למצוא.

4. אין צורך בדיזל אם את נוהגת פחות מ - 30,000 ק"מ בשנה אע"פ שמחיר הקניה הוא מאוד זול.

5. פורד פיאסטה בהחלט אופציה לא רעה כמו כן גם סוזוקי סוויפט, סקודה פליסיה (מפתיעה ביכולתיה, אמינה ואף חסכנית).

ב ה צ ל ח ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...